prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Fashion by Laura s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51437317aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 02. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
3 865 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Fashion by Laura s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51437317
daňové identifikačné číslo
2120706379
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trieda SNP 66, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 02. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43322/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9497485
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 02. 2018—
Administratívne služby23. 02. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 02. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706379: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706379Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706379: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706379Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706379: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706379
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212070637910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲73 % na 3 081 € a zvýšila tržby o ▲49 % na 3,9 tisíc eur.

Tržby

3 865 €

▲ 48,7 %

Výsledok hospodárenia

3 081 €

▲ 72,6 %

Aktíva

6 724 €

▲ 125,3 %

Vlastné imanie

710 €

▲ 126,8 %

Zadlženosť

89,4 %

Hrubá marža

88,6 %

Čistá marža

79,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 090 €. 2022: tržby 2 300 €. 2023: tržby 2 591 €. 2024: tržby 2 600 €. 2025: tržby 3 865 €.10 tis.5 tis.05,1 tis.2,3 tis.2,6 tis.2,6 tis.3,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 090 €. 2022: tržby 2 300 €. 2023: tržby 2 591 €. 2024: tržby 2 600 €. 2025: tržby 3 865 €.10 tis.5 tis.05,1 tis.2,3 tis.2,6 tis.2,6 tis.3,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 090 €. 2022: tržby 2 300 €. 2023: tržby 2 591 €. 2024: tržby 2 600 €. 2025: tržby 3 865 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 €. 2022: výsledok hospodárenia 203 €. 2023: výsledok hospodárenia 179 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 785 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 081 €.5 tis.0−25−23+203+179+1,8 tis.+3,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 €. 2022: výsledok hospodárenia 203 €. 2023: výsledok hospodárenia 179 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 785 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 081 €.5 tis.0−25−23+203+179+1,8 tis.+3,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 €. 2022: výsledok hospodárenia 203 €. 2023: výsledok hospodárenia 179 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 785 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 081 €.5 tis.0−25−23+179202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 990 €, vlastné imanie 7 326 €. 2022: aktíva 17 585 €, vlastné imanie 7 670 €. 2023: aktíva 385 €, vlastné imanie 179 €. 2024: aktíva 2 985 €, vlastné imanie −2 653 €. 2025: aktíva 6 724 €, vlastné imanie 710 €.20 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 990 €, vlastné imanie 7 326 €. 2022: aktíva 17 585 €, vlastné imanie 7 670 €. 2023: aktíva 385 €, vlastné imanie 179 €. 2024: aktíva 2 985 €, vlastné imanie −2 653 €. 2025: aktíva 6 724 €, vlastné imanie 710 €.20 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 990 €, vlastné imanie 7 326 €. 2022: aktíva 17 585 €, vlastné imanie 7 670 €. 2023: aktíva 385 €, vlastné imanie 179 €. 2024: aktíva 2 985 €, vlastné imanie −2 653 €. 2025: aktíva 6 724 €, vlastné imanie 710 €.20 tis.0−5 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 826 €, finančné účty 8 164 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 130 €, finančné účty 9 455 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 €, finančné účty 324 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 €, finančné účty 2 924 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 724 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 826 €, finančné účty 8 164 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 130 €, finančné účty 9 455 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 €, finančné účty 324 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 €, finančné účty 2 924 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 724 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 826 €, finančné účty 8 164 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 130 €, finančné účty 9 455 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 €, finančné účty 324 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 €, finančné účty 2 924 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 724 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 326 €, dlhodobé záväzky 4 272 €, krátkodobé záväzky 8 392 €. 2022: vlastné imanie 7 670 €, dlhodobé záväzky 3 352 €, krátkodobé záväzky 6 563 €. 2023: vlastné imanie 179 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 €. 2024: vlastné imanie −2 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 638 €. 2025: vlastné imanie 710 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 014 €.20 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 326 €, dlhodobé záväzky 4 272 €, krátkodobé záväzky 8 392 €. 2022: vlastné imanie 7 670 €, dlhodobé záväzky 3 352 €, krátkodobé záväzky 6 563 €. 2023: vlastné imanie 179 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 €. 2024: vlastné imanie −2 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 638 €. 2025: vlastné imanie 710 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 014 €.20 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 326 €, dlhodobé záväzky 4 272 €, krátkodobé záväzky 8 392 €. 2022: vlastné imanie 7 670 €, dlhodobé záväzky 3 352 €, krátkodobé záväzky 6 563 €. 2023: vlastné imanie 179 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 €. 2024: vlastné imanie −2 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 638 €. 2025: vlastné imanie 710 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 014 €.20 tis.0−5 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 26 €. 2022: daň z príjmu 61 €. 2023: daň z príjmu 32 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 342 €.500250026613234034220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 26 €. 2022: daň z príjmu 61 €. 2023: daň z príjmu 32 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 342 €.500250026613234034220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 26 €. 2022: daň z príjmu 61 €. 2023: daň z príjmu 32 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 342 €.500250026613234034220212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,1 tis.2,3 tis.2,6 tis.2,6 tis.3,9 tis.
Výsledok hospodárenia−232031791,8 tis.3,1 tis.
Aktíva20 tis.17,6 tis.3853 tis.6,7 tis.
Vlastné imanie7,3 tis.7,7 tis.179−2,7 tis.710
Daň z príjmu266132340342
Zadlženosť63,4 %56,4 %53,5 %188,9 %89,4 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
6,7 tis.
Vlastné imanie
710
Daň z príjmu
342
Zadlženosť
89,4 %

2024

Tržby
2,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
3 tis.
Vlastné imanie
−2,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
188,9 %

2023

Tržby
2,6 tis.
Výsledok hospodárenia
179
Aktíva
385
Vlastné imanie
179
Daň z príjmu
32
Zadlženosť
53,5 %

2022

Tržby
2,3 tis.
Výsledok hospodárenia
203
Aktíva
17,6 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
61
Zadlženosť
56,4 %

2021

Tržby
5,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−23
Aktíva
20 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
26
Zadlženosť
63,4 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API