prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

tabarka s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51436825aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 02. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
992 379 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
tabarka s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51436825
daňové identifikačné číslo
2120701737
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120701737
Sídlo
Hlavná ulica 104/18, 044 02 Turňa nad Bodvou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 02. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43339/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9498197
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba potravinárskych výrobkov27. 02. 2018—
Textilná výroba27. 02. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva27. 02. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba27. 02. 2018—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov27. 02. 2018—
Keramická výroba27. 02. 2018—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu27. 02. 2018—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov27. 02. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu27. 02. 2018—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov27. 02. 2018—
Výroba bižutérie a suvenírov27. 02. 2018—
Výroba hračiek a hier27. 02. 2018—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia27. 02. 2018—
Výroba sviečok a tieniacej techniky27. 02. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 02. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby27. 02. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 02. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce27. 02. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov27. 02. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 02. 2018—
Dizajnérske činnosti27. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120701737: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120701737: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120701737IČ DPH SK2120701737Obdobia daňových registráciíDIČ 2120701737: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120701737: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120701737IČ DPH SK2120701737Obdobia daňových registráciíDIČ 2120701737: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120701737: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120701737IČ DPH SK2120701737
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212070173711. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 19. 07. 2018
daňové identifikačné číslo212070173710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 463 € a zvýšila tržby o ▲43 % na 992,4 tisíc eur.

Tržby

992 379 €

▲ 42,7 %

Výsledok hospodárenia

463 €

▲ 104,5 %

Aktíva

136 635 €

▲ 0,1 %

Vlastné imanie

82 337 €

▲ 0,6 %

Zadlženosť

39,7 %

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 346 289 €. 2022: tržby 623 874 €. 2023: tržby 644 313 €. 2024: tržby 695 253 €. 2025: tržby 992 379 €.1 mil.500 tis.0346,3 tis.623,9 tis.644,3 tis.695,3 tis.992,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 346 289 €. 2022: tržby 623 874 €. 2023: tržby 644 313 €. 2024: tržby 695 253 €. 2025: tržby 992 379 €.1 mil.500 tis.0346,3 tis.623,9 tis.644,3 tis.695,3 tis.992,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 346 289 €. 2022: tržby 623 874 €. 2023: tržby 644 313 €. 2024: tržby 695 253 €. 2025: tržby 992 379 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 794 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 513 €. 2023: výsledok hospodárenia −184 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 338 €. 2025: výsledok hospodárenia 463 €.20 tis.0−20 tis.+8,8 tis.+16,5 tis.−184−10,3 tis.+46320212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 794 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 513 €. 2023: výsledok hospodárenia −184 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 338 €. 2025: výsledok hospodárenia 463 €.20 tis.0−20 tis.+8,8 tis.+16,5 tis.−184−10,3 tis.+46320212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 794 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 513 €. 2023: výsledok hospodárenia −184 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 338 €. 2025: výsledok hospodárenia 463 €.20 tis.0−20 tis.−184+463202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 89 428 €, vlastné imanie 75 883 €. 2022: aktíva 143 130 €, vlastné imanie 92 396 €. 2023: aktíva 92 180 €, vlastné imanie 92 212 €. 2024: aktíva 136 461 €, vlastné imanie 81 874 €. 2025: aktíva 136 635 €, vlastné imanie 82 337 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 89 428 €, vlastné imanie 75 883 €. 2022: aktíva 143 130 €, vlastné imanie 92 396 €. 2023: aktíva 92 180 €, vlastné imanie 92 212 €. 2024: aktíva 136 461 €, vlastné imanie 81 874 €. 2025: aktíva 136 635 €, vlastné imanie 82 337 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 89 428 €, vlastné imanie 75 883 €. 2022: aktíva 143 130 €, vlastné imanie 92 396 €. 2023: aktíva 92 180 €, vlastné imanie 92 212 €. 2024: aktíva 136 461 €, vlastné imanie 81 874 €. 2025: aktíva 136 635 €, vlastné imanie 82 337 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 19 924 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 044 €, finančné účty 62 460 €. 2022: dlhodobý majetok 10 361 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 598 €, finančné účty 66 672 €. 2023: dlhodobý majetok 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 146 €, finančné účty 78 237 €. 2024: dlhodobý majetok 26 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 679 €, finančné účty 69 195 €. 2025: dlhodobý majetok 18 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 017 €, finančné účty 82 427 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 19 924 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 044 €, finančné účty 62 460 €. 2022: dlhodobý majetok 10 361 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 598 €, finančné účty 66 672 €. 2023: dlhodobý majetok 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 146 €, finančné účty 78 237 €. 2024: dlhodobý majetok 26 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 679 €, finančné účty 69 195 €. 2025: dlhodobý majetok 18 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 017 €, finančné účty 82 427 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 19 924 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 044 €, finančné účty 62 460 €. 2022: dlhodobý majetok 10 361 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 598 €, finančné účty 66 672 €. 2023: dlhodobý majetok 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 146 €, finančné účty 78 237 €. 2024: dlhodobý majetok 26 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 679 €, finančné účty 69 195 €. 2025: dlhodobý majetok 18 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 017 €, finančné účty 82 427 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 75 883 €, dlhodobé záväzky 12 568 €, krátkodobé záväzky 977 €. 2022: vlastné imanie 92 396 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 734 €. 2023: vlastné imanie 92 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −32 €. 2024: vlastné imanie 81 874 €, dlhodobé záväzky 30 225 €, krátkodobé záväzky 24 362 €. 2025: vlastné imanie 82 337 €, dlhodobé záväzky 20 150 €, krátkodobé záväzky 34 148 €.200 tis.0−5020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 75 883 €, dlhodobé záväzky 12 568 €, krátkodobé záväzky 977 €. 2022: vlastné imanie 92 396 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 734 €. 2023: vlastné imanie 92 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −32 €. 2024: vlastné imanie 81 874 €, dlhodobé záväzky 30 225 €, krátkodobé záväzky 24 362 €. 2025: vlastné imanie 82 337 €, dlhodobé záväzky 20 150 €, krátkodobé záväzky 34 148 €.200 tis.0−5020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 75 883 €, dlhodobé záväzky 12 568 €, krátkodobé záväzky 977 €. 2022: vlastné imanie 92 396 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 734 €. 2023: vlastné imanie 92 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −32 €. 2024: vlastné imanie 81 874 €, dlhodobé záväzky 30 225 €, krátkodobé záväzky 24 362 €. 2025: vlastné imanie 82 337 €, dlhodobé záväzky 20 150 €, krátkodobé záväzky 34 148 €.200 tis.0−5020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 771 €. 2022: daň z príjmu 5 507 €. 2023: daň z príjmu 356 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.02,8 tis.5,5 tis.3563,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 771 €. 2022: daň z príjmu 5 507 €. 2023: daň z príjmu 356 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.02,8 tis.5,5 tis.3563,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 771 €. 2022: daň z príjmu 5 507 €. 2023: daň z príjmu 356 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.0356202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby346,3 tis.623,9 tis.644,3 tis.695,3 tis.992,4 tis.
Výsledok hospodárenia8,8 tis.16,5 tis.−184−10,3 tis.463
Aktíva89,4 tis.143,1 tis.92,2 tis.136,5 tis.136,6 tis.
Vlastné imanie75,9 tis.92,4 tis.92,2 tis.81,9 tis.82,3 tis.
Daň z príjmu2,8 tis.5,5 tis.3563,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť15,1 %35,4 %0,0 %40,0 %39,7 %

aj 02/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
992,4 tis.
Výsledok hospodárenia
463
Aktíva
136,6 tis.
Vlastné imanie
82,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
39,7 %

2024

Tržby
695,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,3 tis.
Aktíva
136,5 tis.
Vlastné imanie
81,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
40,0 %

2023

Tržby
644,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−184
Aktíva
92,2 tis.
Vlastné imanie
92,2 tis.
Daň z príjmu
356
Zadlženosť
0,0 %

2022

Tržby
623,9 tis.
Výsledok hospodárenia
16,5 tis.
Aktíva
143,1 tis.
Vlastné imanie
92,4 tis.
Daň z príjmu
5,5 tis.
Zadlženosť
35,4 %

2021

Tržby
346,3 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
89,4 tis.
Vlastné imanie
75,9 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
15,1 %

aj 02/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API