Súhrn
- Vznik
- 14. 03. 20188 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 28 543 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PG Bau s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51429578
- daňové identifikačné číslo
- 2120715542
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120715542
- Sídlo
- Sídl. M. Corvina 3265/61, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Mederokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 03. 2018
- V registri
- 8 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 41804/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9509621
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 03. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 14. 03. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 03. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 14. 03. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 03. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 14. 03. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 03. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 14. 03. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 14. 03. 2018 | — |
| Administratívne služby | 14. 03. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 14. 03. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 14. 03. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 18. 04. 2018 do 13. 01. 2026 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- HAÁR & Partners, s. r. o. · od 14. 01. 2021
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120715542 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120715542 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2024 (rok porušenia 2023).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 zvýšila zisk o ▲27 % na 2 766 € a znížila tržby o ▼80 % na 28,5 tisíc eur.
Tržby
28 543 €
▼ 80,0 %Výsledok hospodárenia
2 766 €
▲ 27,3 %Aktíva
81 589 €
▼ 23,2 %Vlastné imanie
57 537 €
▲ 5,1 %Zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža
11,4 %
Čistá marža
9,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 03/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 295,2 tis. | 326 tis. | 203,2 tis. | 142,8 tis. | 28,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 14,7 tis. | 35,5 tis. | 2,1 tis. | 2,2 tis. | 2,8 tis. |
| Aktíva | 72,5 tis. | 116,7 tis. | 105,2 tis. | 106,2 tis. | 81,6 tis. |
| Vlastné imanie | 29,7 tis. | 50,5 tis. | 52,6 tis. | 54,8 tis. | 57,5 tis. |
| Daň z príjmu | 3,9 tis. | 9,4 tis. | 555 | 578 | 488 |
| Zadlženosť | 59,1 % | 56,7 % | 50,0 % | 48,4 % | 29,5 % |
2022
- Tržby
- 28,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 81,6 tis.
- Vlastné imanie
- 57,5 tis.
- Daň z príjmu
- 488
- Zadlženosť
- 29,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 142,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 106,2 tis.
- Vlastné imanie
- 54,8 tis.
- Daň z príjmu
- 578
- Zadlženosť
- 48,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 203,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 105,2 tis.
- Vlastné imanie
- 52,6 tis.
- Daň z príjmu
- 555
- Zadlženosť
- 50,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 326 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 35,5 tis.
- Aktíva
- 116,7 tis.
- Vlastné imanie
- 50,5 tis.
- Daň z príjmu
- 9,4 tis.
- Zadlženosť
- 56,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
03/2018 — 12/2018
- Tržby
- 295,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,7 tis.
- Aktíva
- 72,5 tis.
- Vlastné imanie
- 29,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 59,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.