prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PS Les s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51427664aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 02. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
344 857 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PS Les s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51427664
daňové identifikačné číslo
2120712814
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
448, 02305 Nová Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 02. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 69572/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9498328
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 02. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 02. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 02. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 02. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby28. 02. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 02. 2018—
Čistiace a upratovacie služby28. 02. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve01. 05. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120712814: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120712814Obdobia daňových registráciíDIČ 2120712814: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120712814Obdobia daňových registráciíDIČ 2120712814: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120712814
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212071281410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼66 % na 3 630 € a zvýšila tržby o ▲264 % na 344,9 tisíc eur.

Tržby

344 857 €

▲ 264,3 %

Výsledok hospodárenia

3 630 €

▼ 66,2 %

Aktíva

199 626 €

▲ 204,8 %

Vlastné imanie

20 944 €

▲ 21,0 %

Zadlženosť

89,5 %

Hrubá marža

1,3 %

Čistá marža

1,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 6 401 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 94 655 €. 2022: tržby 344 857 €.500 tis.250 tis.06,4 tis.094,7 tis.344,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 6 401 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 94 655 €. 2022: tržby 344 857 €.500 tis.250 tis.06,4 tis.094,7 tis.344,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 6 401 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 94 655 €. 2022: tržby 344 857 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 570 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia 10 744 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 630 €.20 tis.10 tis.0+1,6 tis.0+10,7 tis.+3,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 570 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia 10 744 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 630 €.20 tis.10 tis.0+1,6 tis.0+10,7 tis.+3,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 570 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia 10 744 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 630 €.20 tis.10 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 7 639 €, vlastné imanie 6 570 €. 2019: aktíva 6 572 €, vlastné imanie 6 570 €. 2020: aktíva 6 572 €, vlastné imanie 6 570 €. 2021: aktíva 65 500 €, vlastné imanie 17 314 €. 2022: aktíva 199 626 €, vlastné imanie 20 944 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 7 639 €, vlastné imanie 6 570 €. 2019: aktíva 6 572 €, vlastné imanie 6 570 €. 2020: aktíva 6 572 €, vlastné imanie 6 570 €. 2021: aktíva 65 500 €, vlastné imanie 17 314 €. 2022: aktíva 199 626 €, vlastné imanie 20 944 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 7 639 €, vlastné imanie 6 570 €. 2019: aktíva 6 572 €, vlastné imanie 6 570 €. 2020: aktíva 6 572 €, vlastné imanie 6 570 €. 2021: aktíva 65 500 €, vlastné imanie 17 314 €. 2022: aktíva 199 626 €, vlastné imanie 20 944 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 639 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 572 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 572 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 65 498 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 156 376 €, finančné účty 38 250 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 639 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 572 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 572 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 65 498 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 156 376 €, finančné účty 38 250 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 639 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 572 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 572 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 €, finančné účty 65 498 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 156 376 €, finančné účty 38 250 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 069 €. 2019: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2020: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2021: vlastné imanie 17 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 186 €. 2022: vlastné imanie 20 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 682 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 069 €. 2019: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2020: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2021: vlastné imanie 17 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 186 €. 2022: vlastné imanie 20 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 682 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 069 €. 2019: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2020: vlastné imanie 6 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 €. 2021: vlastné imanie 17 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 186 €. 2022: vlastné imanie 20 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 682 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 418 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 3 085 €. 2022: daň z príjmu 965 €.5 tis.2,5 tis.041803,1 tis.96520182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 418 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 3 085 €. 2022: daň z príjmu 965 €.5 tis.2,5 tis.041803,1 tis.96520182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 418 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 3 085 €. 2022: daň z príjmu 965 €.5 tis.2,5 tis.0418965201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,4 tis.0—94,7 tis.344,9 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.0—10,7 tis.3,6 tis.
Aktíva7,6 tis.6,6 tis.6,6 tis.65,5 tis.199,6 tis.
Vlastné imanie6,6 tis.6,6 tis.6,6 tis.17,3 tis.20,9 tis.
Daň z príjmu4180—3,1 tis.965
Zadlženosť14,0 %0,0 %0,0 %73,6 %89,5 %

2022

Tržby
344,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
199,6 tis.
Vlastné imanie
20,9 tis.
Daň z príjmu
965
Zadlženosť
89,5 %

2021

Tržby
94,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,7 tis.
Aktíva
65,5 tis.
Vlastné imanie
17,3 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
73,6 %

2020

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
6,6 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
6,6 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
6,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
7,6 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
418
Zadlženosť
14,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API