prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

M+K Work, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51422387aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 02. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
47 740 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M+K Work, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51422387
daňové identifikačné číslo
2120688295
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120688295
Sídlo
Filická 10/67, 05801 Gánovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 02. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 35944/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9496912
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 02. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby22. 02. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve22. 02. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva22. 02. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba22. 02. 2018—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov22. 02. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu22. 02. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom22. 02. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 02. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby22. 02. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 02. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 02. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 02. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení22. 02. 2018—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly22. 02. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky22. 02. 2018—
Čistiace a upratovacie služby22. 02. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí22. 02. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť22. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120688295: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120688295: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120688295IČ DPH SK2120688295Obdobia daňových registráciíDIČ 2120688295: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120688295: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120688295IČ DPH SK2120688295Obdobia daňových registráciíDIČ 2120688295: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120688295: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120688295IČ DPH SK2120688295
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212068829511. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2019
daňové identifikačné číslo212068829510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲56 % na 13 011 € a znížila tržby o ▼86 % na 47,7 tisíc eur.

Tržby

47 740 €

▼ 86,4 %

Výsledok hospodárenia

13 011 €

▲ 56,4 %

Aktíva

73 021 €

▼ 32,9 %

Vlastné imanie

29 903 €

▲ 77,0 %

Zadlženosť

59,0 %

Hrubá marža

30,3 %

Čistá marža

27,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 38 940 €. 2022: tržby 49 800 €. 2023: tržby 104 000 €. 2024: tržby 350 960 €. 2025: tržby 47 740 €.500 tis.250 tis.038,9 tis.49,8 tis.104 tis.351 tis.47,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 38 940 €. 2022: tržby 49 800 €. 2023: tržby 104 000 €. 2024: tržby 350 960 €. 2025: tržby 47 740 €.500 tis.250 tis.038,9 tis.49,8 tis.104 tis.351 tis.47,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 38 940 €. 2022: tržby 49 800 €. 2023: tržby 104 000 €. 2024: tržby 350 960 €. 2025: tržby 47 740 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 173 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 817 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 012 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 318 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 011 €.20 tis.0−2,5 tis.+1,2 tis.+1,8 tis.−2 tis.+8,3 tis.+13 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 173 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 817 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 012 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 318 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 011 €.20 tis.0−2,5 tis.+1,2 tis.+1,8 tis.−2 tis.+8,3 tis.+13 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 173 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 817 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 012 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 318 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 011 €.20 tis.0−2,5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 624 €, vlastné imanie 8 768 €. 2022: aktíva 18 310 €, vlastné imanie 10 586 €. 2023: aktíva 18 339 €, vlastné imanie 8 574 €. 2024: aktíva 108 769 €, vlastné imanie 16 892 €. 2025: aktíva 73 021 €, vlastné imanie 29 903 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 624 €, vlastné imanie 8 768 €. 2022: aktíva 18 310 €, vlastné imanie 10 586 €. 2023: aktíva 18 339 €, vlastné imanie 8 574 €. 2024: aktíva 108 769 €, vlastné imanie 16 892 €. 2025: aktíva 73 021 €, vlastné imanie 29 903 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 624 €, vlastné imanie 8 768 €. 2022: aktíva 18 310 €, vlastné imanie 10 586 €. 2023: aktíva 18 339 €, vlastné imanie 8 574 €. 2024: aktíva 108 769 €, vlastné imanie 16 892 €. 2025: aktíva 73 021 €, vlastné imanie 29 903 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 500 €, finančné účty 5 124 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 5 350 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 5 379 €. 2024: dlhodobý majetok 44 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 840 €, finančné účty 1 007 €. 2025: dlhodobý majetok 27 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 000 €, finančné účty 4 878 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 500 €, finančné účty 5 124 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 5 350 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 5 379 €. 2024: dlhodobý majetok 44 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 840 €, finančné účty 1 007 €. 2025: dlhodobý majetok 27 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 000 €, finančné účty 4 878 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 500 €, finančné účty 5 124 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 5 350 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 960 €, finančné účty 5 379 €. 2024: dlhodobý majetok 44 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 840 €, finančné účty 1 007 €. 2025: dlhodobý majetok 27 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 000 €, finančné účty 4 878 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 768 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 856 €. 2022: vlastné imanie 10 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 724 €. 2023: vlastné imanie 8 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 765 €. 2024: vlastné imanie 16 892 €, dlhodobé záväzky 44 922 €, krátkodobé záväzky 46 955 €. 2025: vlastné imanie 29 903 €, dlhodobé záväzky 41 364 €, krátkodobé záväzky 1 754 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 768 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 856 €. 2022: vlastné imanie 10 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 724 €. 2023: vlastné imanie 8 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 765 €. 2024: vlastné imanie 16 892 €, dlhodobé záväzky 44 922 €, krátkodobé záväzky 46 955 €. 2025: vlastné imanie 29 903 €, dlhodobé záväzky 41 364 €, krátkodobé záväzky 1 754 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 768 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 856 €. 2022: vlastné imanie 10 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 724 €. 2023: vlastné imanie 8 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 765 €. 2024: vlastné imanie 16 892 €, dlhodobé záväzky 44 922 €, krátkodobé záväzky 46 955 €. 2025: vlastné imanie 29 903 €, dlhodobé záväzky 41 364 €, krátkodobé záväzky 1 754 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 207 €. 2022: daň z príjmu 483 €. 2023: daň z príjmu 258 €. 2024: daň z príjmu 2 211 €. 2025: daň z príjmu 1 446 €.2,5 tis.1,3 tis.02074832582,2 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 207 €. 2022: daň z príjmu 483 €. 2023: daň z príjmu 258 €. 2024: daň z príjmu 2 211 €. 2025: daň z príjmu 1 446 €.2,5 tis.1,3 tis.02074832582,2 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 207 €. 2022: daň z príjmu 483 €. 2023: daň z príjmu 258 €. 2024: daň z príjmu 2 211 €. 2025: daň z príjmu 1 446 €.2,5 tis.1,3 tis.0207258202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38,9 tis.49,8 tis.104 tis.351 tis.47,7 tis.
Výsledok hospodárenia1,2 tis.1,8 tis.−2 tis.8,3 tis.13 tis.
Aktíva15,6 tis.18,3 tis.18,3 tis.108,8 tis.73 tis.
Vlastné imanie8,8 tis.10,6 tis.8,6 tis.16,9 tis.29,9 tis.
Daň z príjmu2074832582,2 tis.1,4 tis.
Zadlženosť43,9 %42,2 %53,2 %84,5 %59,0 %

aj 02/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
47,7 tis.
Výsledok hospodárenia
13 tis.
Aktíva
73 tis.
Vlastné imanie
29,9 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
59,0 %

2024

Tržby
351 tis.
Výsledok hospodárenia
8,3 tis.
Aktíva
108,8 tis.
Vlastné imanie
16,9 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
84,5 %

2023

Tržby
104 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
18,3 tis.
Vlastné imanie
8,6 tis.
Daň z príjmu
258
Zadlženosť
53,2 %

2022

Tržby
49,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
18,3 tis.
Vlastné imanie
10,6 tis.
Daň z príjmu
483
Zadlženosť
42,2 %

2021

Tržby
38,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
15,6 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
207
Zadlženosť
43,9 %

aj 02/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API