prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

World1 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51413183aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 02. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
97 647 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
World1 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51413183
daňové identifikačné číslo
2120679957
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120679957
Sídlo
1039, 92581 Diakovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 02. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 41573/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9450505
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)08. 02. 2018—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu ,služieb, výroby08. 02. 2018—
prenájom hnuteľných vecí08. 02. 2018—
čistiace a upratovacie služby08. 02. 2018—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 02. 2018—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 02. 2018—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 02. 2018—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave08. 02. 2018—
reklamné a marketingové služby , prieskum trhu a verejnej mienky08. 02. 2018—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla08. 02. 2018—
administratívne služby08. 02. 2018—
sťahovacie služby08. 02. 2018—
prípravné práce k realizácii stavby08. 02. 2018—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 02. 2018—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla08. 02. 2018—
poskytovanie služieb osobného charakteru08. 02. 2018—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu08. 02. 2018—
prevádzkovanie taxislužby24. 05. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120679957: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120679957: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120679957IČ DPH SK2120679957Obdobia daňových registráciíDIČ 2120679957: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120679957: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120679957IČ DPH SK2120679957Obdobia daňových registráciíDIČ 2120679957: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120679957: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120679957IČ DPH SK2120679957
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212067995711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 11. 04. 2018
daňové identifikačné číslo212067995710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 141 € a zvýšila tržby o ▲105 % na 97,6 tisíc eur.

Tržby

97 647 €

▲ 104,9 %

Výsledok hospodárenia

1 141 €

▲ 101,0 %

Aktíva

24 256 €

▼ 46,6 %

Vlastné imanie

−60 556 €

▲ 25,8 %

Zadlženosť

349,7 %

Hrubá marža

2,2 %

Čistá marža

1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 103 212 €. 2022: tržby 119 584 €. 2023: tržby 115 053 €. 2024: tržby 47 662 €. 2025: tržby 97 647 €.200 tis.100 tis.0103,2 tis.119,6 tis.115,1 tis.47,7 tis.97,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 103 212 €. 2022: tržby 119 584 €. 2023: tržby 115 053 €. 2024: tržby 47 662 €. 2025: tržby 97 647 €.200 tis.100 tis.0103,2 tis.119,6 tis.115,1 tis.47,7 tis.97,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 103 212 €. 2022: tržby 119 584 €. 2023: tržby 115 053 €. 2024: tržby 47 662 €. 2025: tržby 97 647 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 292 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 757 €. 2023: výsledok hospodárenia −46 749 €. 2024: výsledok hospodárenia −112 923 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 141 €.2 tis.0−200 tis.−3,3 tis.+1,8 tis.−46,7 tis.−112,9 tis.+1,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 292 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 757 €. 2023: výsledok hospodárenia −46 749 €. 2024: výsledok hospodárenia −112 923 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 141 €.2 tis.0−200 tis.−3,3 tis.−46,7 tis.+1,1 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 292 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 757 €. 2023: výsledok hospodárenia −46 749 €. 2024: výsledok hospodárenia −112 923 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 141 €.2 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 62 930 €, vlastné imanie 64 740 €. 2022: aktíva 134 958 €, vlastné imanie 66 497 €. 2023: aktíva 147 517 €, vlastné imanie 29 158 €. 2024: aktíva 45 396 €, vlastné imanie −81 565 €. 2025: aktíva 24 256 €, vlastné imanie −60 556 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 62 930 €, vlastné imanie 64 740 €. 2022: aktíva 134 958 €, vlastné imanie 66 497 €. 2023: aktíva 147 517 €, vlastné imanie 29 158 €. 2024: aktíva 45 396 €, vlastné imanie −81 565 €. 2025: aktíva 24 256 €, vlastné imanie −60 556 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 62 930 €, vlastné imanie 64 740 €. 2022: aktíva 134 958 €, vlastné imanie 66 497 €. 2023: aktíva 147 517 €, vlastné imanie 29 158 €. 2024: aktíva 45 396 €, vlastné imanie −81 565 €. 2025: aktíva 24 256 €, vlastné imanie −60 556 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 766 €, zásoby 1 458 €, pohľadávky 37 596 €, finančné účty 14 777 €. 2022: dlhodobý majetok 43 452 €, zásoby 7 332 €, pohľadávky 39 730 €, finančné účty 27 107 €. 2023: dlhodobý majetok 60 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 241 €, finančné účty 1 764 €. 2024: dlhodobý majetok 43 771 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 536 €, finančné účty 89 €. 2025: dlhodobý majetok 22 227 €, zásoby 0 €, pohľadávky 990 €, finančné účty 1 039 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 766 €, zásoby 1 458 €, pohľadávky 37 596 €, finančné účty 14 777 €. 2022: dlhodobý majetok 43 452 €, zásoby 7 332 €, pohľadávky 39 730 €, finančné účty 27 107 €. 2023: dlhodobý majetok 60 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 241 €, finančné účty 1 764 €. 2024: dlhodobý majetok 43 771 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 536 €, finančné účty 89 €. 2025: dlhodobý majetok 22 227 €, zásoby 0 €, pohľadávky 990 €, finančné účty 1 039 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 766 €, zásoby 1 458 €, pohľadávky 37 596 €, finančné účty 14 777 €. 2022: dlhodobý majetok 43 452 €, zásoby 7 332 €, pohľadávky 39 730 €, finančné účty 27 107 €. 2023: dlhodobý majetok 60 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 241 €, finančné účty 1 764 €. 2024: dlhodobý majetok 43 771 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 536 €, finančné účty 89 €. 2025: dlhodobý majetok 22 227 €, zásoby 0 €, pohľadávky 990 €, finančné účty 1 039 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 64 740 €, dlhodobé záväzky 5 929 €, krátkodobé záväzky −7 739 €. 2022: vlastné imanie 66 497 €, dlhodobé záväzky 366 €, krátkodobé záväzky 68 095 €. 2023: vlastné imanie 29 158 €, dlhodobé záväzky 87 213 €, krátkodobé záväzky 31 146 €. 2024: vlastné imanie −81 565 €, dlhodobé záväzky 81 916 €, krátkodobé záväzky 45 045 €. 2025: vlastné imanie −60 556 €, dlhodobé záväzky 58 864 €, krátkodobé záväzky 25 948 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 64 740 €, dlhodobé záväzky 5 929 €, krátkodobé záväzky −7 739 €. 2022: vlastné imanie 66 497 €, dlhodobé záväzky 366 €, krátkodobé záväzky 68 095 €. 2023: vlastné imanie 29 158 €, dlhodobé záväzky 87 213 €, krátkodobé záväzky 31 146 €. 2024: vlastné imanie −81 565 €, dlhodobé záväzky 81 916 €, krátkodobé záväzky 45 045 €. 2025: vlastné imanie −60 556 €, dlhodobé záväzky 58 864 €, krátkodobé záväzky 25 948 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 64 740 €, dlhodobé záväzky 5 929 €, krátkodobé záväzky −7 739 €. 2022: vlastné imanie 66 497 €, dlhodobé záväzky 366 €, krátkodobé záväzky 68 095 €. 2023: vlastné imanie 29 158 €, dlhodobé záväzky 87 213 €, krátkodobé záväzky 31 146 €. 2024: vlastné imanie −81 565 €, dlhodobé záväzky 81 916 €, krátkodobé záväzky 45 045 €. 2025: vlastné imanie −60 556 €, dlhodobé záväzky 58 864 €, krátkodobé záväzky 25 948 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 595 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.04,6 tis.0034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 595 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.04,6 tis.0034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 595 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby103,2 tis.119,6 tis.115,1 tis.47,7 tis.97,6 tis.
Výsledok hospodárenia−3,3 tis.1,8 tis.−46,7 tis.−112,9 tis.1,1 tis.
Aktíva62,9 tis.135 tis.147,5 tis.45,4 tis.24,3 tis.
Vlastné imanie64,7 tis.66,5 tis.29,2 tis.−81,6 tis.−60,6 tis.
Daň z príjmu4,6 tis.00340960
Zadlženosť−2,9 %50,7 %80,2 %279,7 %349,7 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
97,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
24,3 tis.
Vlastné imanie
−60,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
349,7 %

2024

Tržby
47,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−112,9 tis.
Aktíva
45,4 tis.
Vlastné imanie
−81,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
279,7 %

2023

Tržby
115,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,7 tis.
Aktíva
147,5 tis.
Vlastné imanie
29,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,2 %

2022

Tržby
119,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
135 tis.
Vlastné imanie
66,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
50,7 %

2021

Tržby
103,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
62,9 tis.
Vlastné imanie
64,7 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
−2,9 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API