Súhrn
- Vznik
- 08. 03. 20188 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 124 662 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Tefo s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51406161
- daňové identifikačné číslo
- 2120708799
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120708799
- Sídlo
- Tichá 12, 04423 Jasov, Slovenská republika
- Územie
- Jasovokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 03. 2018
- V registri
- 8 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43426/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9506180
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 03. 2018 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 08. 03. 2018 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 08. 03. 2018 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 08. 03. 2018 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 08. 03. 2018 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 08. 03. 2018 | — |
| faktoring a forfaiting | 08. 03. 2018 | — |
| služby požičovní | 08. 03. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120708799 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 04. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120708799 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼1 % na 3 793 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 124,7 tisíc eur.
Tržby
124 662 €
▲ 19,2 %Výsledok hospodárenia
3 793 €
▼ 1,2 %Aktíva
84 197 €
▲ 5,7 %Vlastné imanie
41 436 €
▲ 10,1 %Zadlženosť
50,8 %
Hrubá marža
4,0 %
Čistá marža
3,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 141,2 tis. | 172 tis. | 134,3 tis. | 104,6 tis. | 124,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,2 tis. | 4,8 tis. | 3,5 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Aktíva | 58,3 tis. | 68,6 tis. | 78,7 tis. | 79,7 tis. | 84,2 tis. |
| Vlastné imanie | 25,5 tis. | 30,3 tis. | 33,8 tis. | 37,6 tis. | 41,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,2 tis. | 1,4 tis. | 1,1 tis. | 1,2 tis. | 1,2 tis. |
| Zadlženosť | 56,2 % | 55,8 % | 57,0 % | 52,7 % | 50,8 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 124,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 84,2 tis.
- Vlastné imanie
- 41,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 50,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 104,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 79,7 tis.
- Vlastné imanie
- 37,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 52,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 134,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 78,7 tis.
- Vlastné imanie
- 33,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 57,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 172 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 68,6 tis.
- Vlastné imanie
- 30,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 55,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 141,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 58,3 tis.
- Vlastné imanie
- 25,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 56,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.