Súhrn
- Vznik
- 08. 02. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 1 506 579 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KREL, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51404079
- daňové identifikačné číslo
- 2120678769
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120678769
- Sídlo
- Hrabovecká 540/3, 08641 Raslavice, Slovenská republika
- Územie
- Raslaviceokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 02. 2018
- V registri
- 8 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 35854/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9451158
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 02. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 02. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 02. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 08. 02. 2018 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 08. 02. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 08. 02. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 08. 02. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 08. 02. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 08. 02. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 08. 02. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 02. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 02. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 08. 02. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 08. 02. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 02. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 08. 02. 2018 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 08. 02. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 08. 02. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 08. 02. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 08. 02. 2018 | — |
| Administratívne služby | 08. 02. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 08. 02. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 08. 02. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 08. 02. 2018 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 08. 02. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 02. 2018 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 08. 02. 2018 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 08. 02. 2018 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 08. 02. 2018 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 08. 02. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 08. 02. 2018 | — |
| Organizovanie spoločenských, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 08. 02. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 08. 02. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120678769 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2120678769 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲26 % na 23 149 € a znížila tržby o ▼21 % na 1,51 mil. €.
Tržby
1 506 579 €
▼ 21,2 %Výsledok hospodárenia
23 149 €
▲ 25,5 %Aktíva
423 243 €
▼ 11,6 %Vlastné imanie
91 940 €
▼ 6,9 %Zadlženosť
78,3 %
Hrubá marža
1,9 %
Čistá marža
1,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 739 tis. | 3,18 mil. | 1,59 mil. | 1,91 mil. | 1,51 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 15,9 tis. | 24,6 tis. | 3,8 tis. | 18,4 tis. | 23,1 tis. |
| Aktíva | 137,3 tis. | 459,8 tis. | 454,5 tis. | 478,8 tis. | 423,2 tis. |
| Vlastné imanie | 20,9 tis. | 75,5 tis. | 79,3 tis. | 98,8 tis. | 91,9 tis. |
| Daň z príjmu | 4,5 tis. | 10,5 tis. | 1 tis. | 4,9 tis. | 6,2 tis. |
| Zadlženosť | 84,8 % | 83,6 % | 82,5 % | 79,4 % | 78,3 % |
aj 2018–2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,51 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 23,1 tis.
- Aktíva
- 423,2 tis.
- Vlastné imanie
- 91,9 tis.
- Daň z príjmu
- 6,2 tis.
- Zadlženosť
- 78,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,91 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 18,4 tis.
- Aktíva
- 478,8 tis.
- Vlastné imanie
- 98,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 79,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,59 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 454,5 tis.
- Vlastné imanie
- 79,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 82,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,18 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 24,6 tis.
- Aktíva
- 459,8 tis.
- Vlastné imanie
- 75,5 tis.
- Daň z príjmu
- 10,5 tis.
- Zadlženosť
- 83,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 739 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,9 tis.
- Aktíva
- 137,3 tis.
- Vlastné imanie
- 20,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 84,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.