prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

HoBe Group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51349418zaniknutý 18. 06. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 02. 20188 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 594 646 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HoBe Group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51349418
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 6, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 02. 2018
Zánik
18. 06. 2026
V registri
8 rokov 4 mesiace
Stav
zaniknutý 18. 06. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43165/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9444969

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −2 823 € a zvýšila tržby o ▲258 % na 1,59 mil. €.

Tržby

1 594 646 €

▲ 258,5 %

Výsledok hospodárenia

−2 823 €

▼ 132,2 %

Aktíva

1 929 593 €

▲ 623,4 %

Vlastné imanie

317 649 €

▲ 2 208,2 %

Zadlženosť

83,5 %

Hrubá marža

−0,2 %

Čistá marža

−0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 444 812 €. 2019: tržby 1 594 646 €.2 mil.1 mil.0444,8 tis.1,59 mil.20182019Tržby2018: tržby 444 812 €. 2019: tržby 1 594 646 €.2 mil.1 mil.0444,8 tis.1,59 mil.20182019Tržby2018: tržby 444 812 €. 2019: tržby 1 594 646 €.2 mil.1 mil.0444,8 tis.1,59 mil.20182019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 763 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 823 €.10 tis.0−5 tis.+8,8 tis.−2,8 tis.20182019Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 763 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 823 €.10 tis.0−5 tis.+8,8 tis.−2,8 tis.20182019Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 763 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 823 €.10 tis.0−5 tis.+8,8 tis.−2,8 tis.20182019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 266 722 €, vlastné imanie 13 762 €. 2019: aktíva 1 929 593 €, vlastné imanie 317 649 €.2 mil.1 mil.020182019Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 266 722 €, vlastné imanie 13 762 €. 2019: aktíva 1 929 593 €, vlastné imanie 317 649 €.2 mil.1 mil.020182019Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 266 722 €, vlastné imanie 13 762 €. 2019: aktíva 1 929 593 €, vlastné imanie 317 649 €.2 mil.1 mil.020182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 116 249 €, finančné účty 150 473 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 742 619 €, finančné účty 1 186 975 €.2 mil.1 mil.020182019Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 116 249 €, finančné účty 150 473 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 742 619 €, finančné účty 1 186 975 €.2 mil.1 mil.020182019Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 116 249 €, finančné účty 150 473 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 742 619 €, finančné účty 1 186 975 €.2 mil.1 mil.020182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 13 762 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 252 960 €. 2019: vlastné imanie 317 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 611 944 €.2 mil.1 mil.020182019Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 13 762 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 252 960 €. 2019: vlastné imanie 317 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 611 944 €.2 mil.1 mil.020182019Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 13 762 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 252 960 €. 2019: vlastné imanie 317 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 611 944 €.2 mil.1 mil.020182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 329 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.02,3 tis.020182019Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 329 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.02,3 tis.020182019Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 329 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.02,3 tis.020182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby444,8 tis.1,59 mil.
Výsledok hospodárenia8,8 tis.−2,8 tis.
Aktíva266,7 tis.1,93 mil.
Vlastné imanie13,8 tis.317,6 tis.
Daň z príjmu2,3 tis.0
Zadlženosť94,8 %83,5 %

2019

Tržby
1,59 mil.
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
1,93 mil.
Vlastné imanie
317,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,5 %

2018

Tržby
444,8 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
266,7 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
94,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API