prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

JUDr. Peter Múčka, advokátska kancelária s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51338602aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
25. 01. 20188 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
74 710 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JUDr. Peter Múčka, advokátska kancelária s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51338602
daňové identifikačné číslo
2120668924
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120668924
Sídlo
Gazdovský rad 28, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 01. 2018
V registri
8 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 41482/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9424808
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie právnych služieb25. 01. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120668924: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120668924: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120668924IČ DPH SK2120668924Obdobia daňových registráciíDIČ 2120668924: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120668924: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120668924IČ DPH SK2120668924Obdobia daňových registráciíDIČ 2120668924: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120668924: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120668924IČ DPH SK2120668924
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212066892411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 03. 2018
daňové identifikačné číslo212066892410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲28 % na 2 284 € a zvýšila tržby o ▲23 % na 74,7 tisíc eur.

Tržby

74 710 €

▲ 22,8 %

Výsledok hospodárenia

2 284 €

▲ 28,4 %

Aktíva

156 628 €

▼ 11,2 %

Vlastné imanie

4 176 €

▲ 120,7 %

Zadlženosť

97,3 %

Hrubá marža

4,3 %

Čistá marža

3,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 40 519 €. 2022: tržby 66 802 €. 2023: tržby 68 930 €. 2024: tržby 60 858 €. 2025: tržby 74 710 €.100 tis.50 tis.040,5 tis.66,8 tis.68,9 tis.60,9 tis.74,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 40 519 €. 2022: tržby 66 802 €. 2023: tržby 68 930 €. 2024: tržby 60 858 €. 2025: tržby 74 710 €.100 tis.50 tis.040,5 tis.66,8 tis.68,9 tis.60,9 tis.74,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 40 519 €. 2022: tržby 66 802 €. 2023: tržby 68 930 €. 2024: tržby 60 858 €. 2025: tržby 74 710 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 112 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 045 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 008 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 779 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 284 €.2,5 tis.0−20 tis.−15,1 tis.−6 tis.−5 tis.+1,8 tis.+2,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 112 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 045 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 008 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 779 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 284 €.2,5 tis.0−20 tis.−15,1 tis.−6 tis.−5 tis.+1,8 tis.+2,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 112 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 045 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 008 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 779 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 284 €.2,5 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 365 460 €, vlastné imanie 1 165 €. 2022: aktíva 244 742 €, vlastné imanie 5 120 €. 2023: aktíva 221 226 €, vlastné imanie 112 €. 2024: aktíva 176 455 €, vlastné imanie 1 892 €. 2025: aktíva 156 628 €, vlastné imanie 4 176 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 365 460 €, vlastné imanie 1 165 €. 2022: aktíva 244 742 €, vlastné imanie 5 120 €. 2023: aktíva 221 226 €, vlastné imanie 112 €. 2024: aktíva 176 455 €, vlastné imanie 1 892 €. 2025: aktíva 156 628 €, vlastné imanie 4 176 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 365 460 €, vlastné imanie 1 165 €. 2022: aktíva 244 742 €, vlastné imanie 5 120 €. 2023: aktíva 221 226 €, vlastné imanie 112 €. 2024: aktíva 176 455 €, vlastné imanie 1 892 €. 2025: aktíva 156 628 €, vlastné imanie 4 176 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 95 559 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 785 €, finančné účty 263 116 €. 2022: dlhodobý majetok 128 407 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 589 €, finančné účty 112 746 €. 2023: dlhodobý majetok 108 278 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 044 €, finančné účty 110 904 €. 2024: dlhodobý majetok 135 703 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 614 €, finančné účty 30 138 €. 2025: dlhodobý majetok 110 943 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 708 €, finančné účty 42 977 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 95 559 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 785 €, finančné účty 263 116 €. 2022: dlhodobý majetok 128 407 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 589 €, finančné účty 112 746 €. 2023: dlhodobý majetok 108 278 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 044 €, finančné účty 110 904 €. 2024: dlhodobý majetok 135 703 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 614 €, finančné účty 30 138 €. 2025: dlhodobý majetok 110 943 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 708 €, finančné účty 42 977 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 95 559 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 785 €, finančné účty 263 116 €. 2022: dlhodobý majetok 128 407 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 589 €, finančné účty 112 746 €. 2023: dlhodobý majetok 108 278 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 044 €, finančné účty 110 904 €. 2024: dlhodobý majetok 135 703 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 614 €, finančné účty 30 138 €. 2025: dlhodobý majetok 110 943 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 708 €, finančné účty 42 977 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 165 €, dlhodobé záväzky 4 835 €, krátkodobé záväzky 359 460 €. 2022: vlastné imanie 5 120 €, dlhodobé záväzky 2 926 €, krátkodobé záväzky 236 696 €. 2023: vlastné imanie 112 €, dlhodobé záväzky 870 €, krátkodobé záväzky 220 244 €. 2024: vlastné imanie 1 892 €, dlhodobé záväzky 234 €, krátkodobé záväzky 174 329 €. 2025: vlastné imanie 4 176 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 152 199 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 165 €, dlhodobé záväzky 4 835 €, krátkodobé záväzky 359 460 €. 2022: vlastné imanie 5 120 €, dlhodobé záväzky 2 926 €, krátkodobé záväzky 236 696 €. 2023: vlastné imanie 112 €, dlhodobé záväzky 870 €, krátkodobé záväzky 220 244 €. 2024: vlastné imanie 1 892 €, dlhodobé záväzky 234 €, krátkodobé záväzky 174 329 €. 2025: vlastné imanie 4 176 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 152 199 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 165 €, dlhodobé záväzky 4 835 €, krátkodobé záväzky 359 460 €. 2022: vlastné imanie 5 120 €, dlhodobé záväzky 2 926 €, krátkodobé záväzky 236 696 €. 2023: vlastné imanie 112 €, dlhodobé záväzky 870 €, krátkodobé záväzky 220 244 €. 2024: vlastné imanie 1 892 €, dlhodobé záväzky 234 €, krátkodobé záväzky 174 329 €. 2025: vlastné imanie 4 176 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 152 199 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby40,5 tis.66,8 tis.68,9 tis.60,9 tis.74,7 tis.
Výsledok hospodárenia−15,1 tis.−6 tis.−5 tis.1,8 tis.2,3 tis.
Aktíva365,5 tis.244,7 tis.221,2 tis.176,5 tis.156,6 tis.
Vlastné imanie1,2 tis.5,1 tis.1121,9 tis.4,2 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť99,7 %97,9 %99,9 %98,9 %97,3 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
74,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
156,6 tis.
Vlastné imanie
4,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
97,3 %

2024

Tržby
60,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
176,5 tis.
Vlastné imanie
1,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
98,9 %

2023

Tržby
68,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−5 tis.
Aktíva
221,2 tis.
Vlastné imanie
112
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,9 %

2022

Tržby
66,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6 tis.
Aktíva
244,7 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,9 %

2021

Tržby
40,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,1 tis.
Aktíva
365,5 tis.
Vlastné imanie
1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,7 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API