prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

E.DA.Montstav s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51337380zaniknutý 08. 02. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 02. 20186 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
E.DA.Montstav s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51337380
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Banícka 31/4, 972 42 Lehota pod Vtáčnikom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 02. 2018
Zánik
08. 02. 2025
V registri
6 rokov 11 mesiacov
Stav
zaniknutý 08. 02. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 36058/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9496933

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −12 510 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−12 510 €

▼ 1 659,5 %

Aktíva

36 451 €

▼ 36,8 %

Vlastné imanie

−7 510 €

▼ 275,1 %

Zadlženosť

120,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 58 602 €. 2020: tržby 41 134 €. 2021: tržby 66 349 €. 2022: tržby 3 202 €. 2023: tržby 0 €.100 tis.50 tis.058,6 tis.41,1 tis.66,3 tis.3,2 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 58 602 €. 2020: tržby 41 134 €. 2021: tržby 66 349 €. 2022: tržby 3 202 €. 2023: tržby 0 €.100 tis.50 tis.058,6 tis.41,1 tis.66,3 tis.3,2 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 58 602 €. 2020: tržby 41 134 €. 2021: tržby 66 349 €. 2022: tržby 3 202 €. 2023: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 122 €. 2020: výsledok hospodárenia −143 €. 2021: výsledok hospodárenia −613 €. 2022: výsledok hospodárenia −711 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 510 €.0−20 tis.−1,1 tis.−143−613−711−12,5 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 122 €. 2020: výsledok hospodárenia −143 €. 2021: výsledok hospodárenia −613 €. 2022: výsledok hospodárenia −711 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 510 €.0−20 tis.−1,1 tis.−143−613−711−12,5 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 122 €. 2020: výsledok hospodárenia −143 €. 2021: výsledok hospodárenia −613 €. 2022: výsledok hospodárenia −711 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 510 €.0−20 tis.−613201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 293 €, vlastné imanie 269 €. 2020: aktíva 30 356 €, vlastné imanie 126 €. 2021: aktíva 65 316 €, vlastné imanie 3 122 €. 2022: aktíva 57 689 €, vlastné imanie 4 289 €. 2023: aktíva 36 451 €, vlastné imanie −7 510 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 293 €, vlastné imanie 269 €. 2020: aktíva 30 356 €, vlastné imanie 126 €. 2021: aktíva 65 316 €, vlastné imanie 3 122 €. 2022: aktíva 57 689 €, vlastné imanie 4 289 €. 2023: aktíva 36 451 €, vlastné imanie −7 510 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 293 €, vlastné imanie 269 €. 2020: aktíva 30 356 €, vlastné imanie 126 €. 2021: aktíva 65 316 €, vlastné imanie 3 122 €. 2022: aktíva 57 689 €, vlastné imanie 4 289 €. 2023: aktíva 36 451 €, vlastné imanie −7 510 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 6 404 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 414 €, finančné účty 5 475 €. 2020: dlhodobý majetok 4 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 649 €, finančné účty 10 326 €. 2021: dlhodobý majetok 2 359 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 792 €, finančné účty 45 165 €. 2022: dlhodobý majetok 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 670 €, finančné účty 37 683 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 207 €, finančné účty 28 244 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 6 404 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 414 €, finančné účty 5 475 €. 2020: dlhodobý majetok 4 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 649 €, finančné účty 10 326 €. 2021: dlhodobý majetok 2 359 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 792 €, finančné účty 45 165 €. 2022: dlhodobý majetok 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 670 €, finančné účty 37 683 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 207 €, finančné účty 28 244 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 6 404 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 414 €, finančné účty 5 475 €. 2020: dlhodobý majetok 4 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 649 €, finančné účty 10 326 €. 2021: dlhodobý majetok 2 359 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 792 €, finančné účty 45 165 €. 2022: dlhodobý majetok 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 670 €, finančné účty 37 683 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 207 €, finančné účty 28 244 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 269 €, dlhodobé záväzky 9 966 €, krátkodobé záväzky 21 058 €. 2020: vlastné imanie 126 €, dlhodobé záväzky 7 480 €, krátkodobé záväzky 22 750 €. 2021: vlastné imanie 3 122 €, dlhodobé záväzky 4 995 €, krátkodobé záväzky 57 199 €. 2022: vlastné imanie 4 289 €, dlhodobé záväzky 3 335 €, krátkodobé záväzky 50 065 €. 2023: vlastné imanie −7 510 €, dlhodobé záväzky 3 335 €, krátkodobé záväzky 40 626 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 269 €, dlhodobé záväzky 9 966 €, krátkodobé záväzky 21 058 €. 2020: vlastné imanie 126 €, dlhodobé záväzky 7 480 €, krátkodobé záväzky 22 750 €. 2021: vlastné imanie 3 122 €, dlhodobé záväzky 4 995 €, krátkodobé záväzky 57 199 €. 2022: vlastné imanie 4 289 €, dlhodobé záväzky 3 335 €, krátkodobé záväzky 50 065 €. 2023: vlastné imanie −7 510 €, dlhodobé záväzky 3 335 €, krátkodobé záväzky 40 626 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 269 €, dlhodobé záväzky 9 966 €, krátkodobé záväzky 21 058 €. 2020: vlastné imanie 126 €, dlhodobé záväzky 7 480 €, krátkodobé záväzky 22 750 €. 2021: vlastné imanie 3 122 €, dlhodobé záväzky 4 995 €, krátkodobé záväzky 57 199 €. 2022: vlastné imanie 4 289 €, dlhodobé záväzky 3 335 €, krátkodobé záväzky 50 065 €. 2023: vlastné imanie −7 510 €, dlhodobé záväzky 3 335 €, krátkodobé záväzky 40 626 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby58,6 tis.41,1 tis.66,3 tis.3,2 tis.0
Výsledok hospodárenia−1,1 tis.−143−613−711−12,5 tis.
Aktíva31,3 tis.30,4 tis.65,3 tis.57,7 tis.36,5 tis.
Vlastné imanie2691263,1 tis.4,3 tis.−7,5 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť99,1 %99,6 %95,2 %92,6 %120,6 %

aj 02/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−12,5 tis.
Aktíva
36,5 tis.
Vlastné imanie
−7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,6 %

2022

Tržby
3,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−711
Aktíva
57,7 tis.
Vlastné imanie
4,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,6 %

2021

Tržby
66,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−613
Aktíva
65,3 tis.
Vlastné imanie
3,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,2 %

2020

Tržby
41,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−143
Aktíva
30,4 tis.
Vlastné imanie
126
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,6 %

2019

Tržby
58,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
31,3 tis.
Vlastné imanie
269
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,1 %

aj 02/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API