prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

AK Peter Čabák, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51336448aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
24. 01. 20188 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
191 842 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AK Peter Čabák, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51336448
daňové identifikačné číslo
2120671366
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120671366
Sídlo
Južná trieda 2/A, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 01. 2018
V registri
8 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43111/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9424107
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb24. 01. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120671366: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120671366: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120671366IČ DPH SK2120671366Obdobia daňových registráciíDIČ 2120671366: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120671366: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120671366IČ DPH SK2120671366Obdobia daňových registráciíDIČ 2120671366: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120671366: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120671366IČ DPH SK2120671366
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212067136611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 22. 10. 2021
daňové identifikačné číslo212067136610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲92 % na 45 736 € a zvýšila tržby o ▲56 % na 191,8 tisíc eur.

Tržby

191 842 €

▲ 56,3 %

Výsledok hospodárenia

45 736 €

▲ 91,6 %

Aktíva

171 807 €

▲ 2,2 %

Vlastné imanie

160 389 €

▲ 39,9 %

Zadlženosť

6,6 %

Hrubá marža

28,0 %

Čistá marža

23,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 61 667 €. 2022: tržby 108 295 €. 2023: tržby 109 245 €. 2024: tržby 122 719 €. 2025: tržby 191 842 €.200 tis.100 tis.061,7 tis.108,3 tis.109,2 tis.122,7 tis.191,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 61 667 €. 2022: tržby 108 295 €. 2023: tržby 109 245 €. 2024: tržby 122 719 €. 2025: tržby 191 842 €.200 tis.100 tis.061,7 tis.108,3 tis.109,2 tis.122,7 tis.191,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 61 667 €. 2022: tržby 108 295 €. 2023: tržby 109 245 €. 2024: tržby 122 719 €. 2025: tržby 191 842 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −334 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 563 €. 2023: výsledok hospodárenia 33 574 €. 2024: výsledok hospodárenia 23 875 €. 2025: výsledok hospodárenia 45 736 €.50 tis.0−500−334+45,6 tis.+33,6 tis.+23,9 tis.+45,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −334 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 563 €. 2023: výsledok hospodárenia 33 574 €. 2024: výsledok hospodárenia 23 875 €. 2025: výsledok hospodárenia 45 736 €.50 tis.0−500−334+45,6 tis.+33,6 tis.+23,9 tis.+45,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −334 €. 2022: výsledok hospodárenia 45 563 €. 2023: výsledok hospodárenia 33 574 €. 2024: výsledok hospodárenia 23 875 €. 2025: výsledok hospodárenia 45 736 €.50 tis.0−500−334202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 65 579 €, vlastné imanie 11 641 €. 2022: aktíva 121 980 €, vlastné imanie 57 205 €. 2023: aktíva 152 828 €, vlastné imanie 90 778 €. 2024: aktíva 168 085 €, vlastné imanie 114 653 €. 2025: aktíva 171 807 €, vlastné imanie 160 389 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 65 579 €, vlastné imanie 11 641 €. 2022: aktíva 121 980 €, vlastné imanie 57 205 €. 2023: aktíva 152 828 €, vlastné imanie 90 778 €. 2024: aktíva 168 085 €, vlastné imanie 114 653 €. 2025: aktíva 171 807 €, vlastné imanie 160 389 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 65 579 €, vlastné imanie 11 641 €. 2022: aktíva 121 980 €, vlastné imanie 57 205 €. 2023: aktíva 152 828 €, vlastné imanie 90 778 €. 2024: aktíva 168 085 €, vlastné imanie 114 653 €. 2025: aktíva 171 807 €, vlastné imanie 160 389 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 40 312 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 510 €, finančné účty 7 757 €. 2022: dlhodobý majetok 44 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 219 €, finančné účty 43 136 €. 2023: dlhodobý majetok 58 558 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 371 €, finančné účty 61 899 €. 2024: dlhodobý majetok 38 453 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 939 €, finančné účty 105 693 €. 2025: dlhodobý majetok 38 761 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 332 €, finančné účty 94 714 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 40 312 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 510 €, finančné účty 7 757 €. 2022: dlhodobý majetok 44 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 219 €, finančné účty 43 136 €. 2023: dlhodobý majetok 58 558 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 371 €, finančné účty 61 899 €. 2024: dlhodobý majetok 38 453 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 939 €, finančné účty 105 693 €. 2025: dlhodobý majetok 38 761 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 332 €, finančné účty 94 714 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 40 312 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 510 €, finančné účty 7 757 €. 2022: dlhodobý majetok 44 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 219 €, finančné účty 43 136 €. 2023: dlhodobý majetok 58 558 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 371 €, finančné účty 61 899 €. 2024: dlhodobý majetok 38 453 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 939 €, finančné účty 105 693 €. 2025: dlhodobý majetok 38 761 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 332 €, finančné účty 94 714 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 641 €, dlhodobé záväzky 177 €, krátkodobé záväzky 53 761 €. 2022: vlastné imanie 57 205 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 64 589 €. 2023: vlastné imanie 90 778 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 61 864 €. 2024: vlastné imanie 114 653 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 53 246 €. 2025: vlastné imanie 160 389 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 11 232 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 641 €, dlhodobé záväzky 177 €, krátkodobé záväzky 53 761 €. 2022: vlastné imanie 57 205 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 64 589 €. 2023: vlastné imanie 90 778 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 61 864 €. 2024: vlastné imanie 114 653 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 53 246 €. 2025: vlastné imanie 160 389 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 11 232 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 641 €, dlhodobé záväzky 177 €, krátkodobé záväzky 53 761 €. 2022: vlastné imanie 57 205 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 64 589 €. 2023: vlastné imanie 90 778 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 61 864 €. 2024: vlastné imanie 114 653 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 53 246 €. 2025: vlastné imanie 160 389 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 11 232 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 12 117 €. 2023: daň z príjmu 9 037 €. 2024: daň z príjmu 10 368 €. 2025: daň z príjmu 7 990 €.20 tis.10 tis.0012,1 tis.9 tis.10,4 tis.8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 12 117 €. 2023: daň z príjmu 9 037 €. 2024: daň z príjmu 10 368 €. 2025: daň z príjmu 7 990 €.20 tis.10 tis.0012,1 tis.9 tis.10,4 tis.8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 12 117 €. 2023: daň z príjmu 9 037 €. 2024: daň z príjmu 10 368 €. 2025: daň z príjmu 7 990 €.20 tis.10 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby61,7 tis.108,3 tis.109,2 tis.122,7 tis.191,8 tis.
Výsledok hospodárenia−33445,6 tis.33,6 tis.23,9 tis.45,7 tis.
Aktíva65,6 tis.122 tis.152,8 tis.168,1 tis.171,8 tis.
Vlastné imanie11,6 tis.57,2 tis.90,8 tis.114,7 tis.160,4 tis.
Daň z príjmu012,1 tis.9 tis.10,4 tis.8 tis.
Zadlženosť82,2 %53,1 %40,6 %31,8 %6,6 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
191,8 tis.
Výsledok hospodárenia
45,7 tis.
Aktíva
171,8 tis.
Vlastné imanie
160,4 tis.
Daň z príjmu
8 tis.
Zadlženosť
6,6 %

2024

Tržby
122,7 tis.
Výsledok hospodárenia
23,9 tis.
Aktíva
168,1 tis.
Vlastné imanie
114,7 tis.
Daň z príjmu
10,4 tis.
Zadlženosť
31,8 %

2023

Tržby
109,2 tis.
Výsledok hospodárenia
33,6 tis.
Aktíva
152,8 tis.
Vlastné imanie
90,8 tis.
Daň z príjmu
9 tis.
Zadlženosť
40,6 %

2022

Tržby
108,3 tis.
Výsledok hospodárenia
45,6 tis.
Aktíva
122 tis.
Vlastné imanie
57,2 tis.
Daň z príjmu
12,1 tis.
Zadlženosť
53,1 %

2021

Tržby
61,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−334
Aktíva
65,6 tis.
Vlastné imanie
11,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,2 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API