prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

CajoStav s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51311780aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 01. 20188 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
121 894 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CajoStav s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51311780
daňové identifikačné číslo
2120674996
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120674996
Sídlo
Pezinská 134/134, 90201 Vinosady, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 01. 2018
V registri
8 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 125718/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9441687
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien30. 01. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby30. 01. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov30. 01. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení30. 01. 2018—
Dizajnérske činnosti30. 01. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby30. 01. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 01. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120674996: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120674996: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120674996IČ DPH SK2120674996Obdobia daňových registráciíDIČ 2120674996: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120674996: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120674996IČ DPH SK2120674996Obdobia daňových registráciíDIČ 2120674996: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120674996: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120674996IČ DPH SK2120674996
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212067499611. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 09. 2018
daňové identifikačné číslo212067499610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR Union zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 26. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRUnion zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 26. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRUnion zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 26. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRUnion zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňa25. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené26. 09. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲968 % na 4 527 € a znížila tržby o ▼38 % na 121,9 tisíc eur.

Tržby

121 894 €

▼ 38,5 %

Výsledok hospodárenia

4 527 €

▲ 967,7 %

Aktíva

134 268 €

▼ 7,7 %

Vlastné imanie

70 548 €

▲ 6,9 %

Zadlženosť

47,5 %

Hrubá marža

4,6 %

Čistá marža

3,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 184 255 €. 2022: tržby 303 499 €. 2023: tržby 201 412 €. 2024: tržby 198 125 €. 2025: tržby 121 894 €.500 tis.250 tis.0184,3 tis.303,5 tis.201,4 tis.198,1 tis.121,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 184 255 €. 2022: tržby 303 499 €. 2023: tržby 201 412 €. 2024: tržby 198 125 €. 2025: tržby 121 894 €.500 tis.250 tis.0184,3 tis.303,5 tis.201,4 tis.198,1 tis.121,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 184 255 €. 2022: tržby 303 499 €. 2023: tržby 201 412 €. 2024: tržby 198 125 €. 2025: tržby 121 894 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 994 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 916 €. 2024: výsledok hospodárenia 424 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 527 €.20 tis.10 tis.0+11 tis.+5 tis.+1,9 tis.+424+4,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 994 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 916 €. 2024: výsledok hospodárenia 424 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 527 €.20 tis.10 tis.0+11 tis.+5 tis.+1,9 tis.+424+4,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 994 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 916 €. 2024: výsledok hospodárenia 424 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 527 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 192 409 €, vlastné imanie 58 687 €. 2022: aktíva 210 837 €, vlastné imanie 63 680 €. 2023: aktíva 201 691 €, vlastné imanie 65 597 €. 2024: aktíva 145 508 €, vlastné imanie 66 020 €. 2025: aktíva 134 268 €, vlastné imanie 70 548 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 192 409 €, vlastné imanie 58 687 €. 2022: aktíva 210 837 €, vlastné imanie 63 680 €. 2023: aktíva 201 691 €, vlastné imanie 65 597 €. 2024: aktíva 145 508 €, vlastné imanie 66 020 €. 2025: aktíva 134 268 €, vlastné imanie 70 548 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 192 409 €, vlastné imanie 58 687 €. 2022: aktíva 210 837 €, vlastné imanie 63 680 €. 2023: aktíva 201 691 €, vlastné imanie 65 597 €. 2024: aktíva 145 508 €, vlastné imanie 66 020 €. 2025: aktíva 134 268 €, vlastné imanie 70 548 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 421 €, zásoby 17 157 €, pohľadávky 74 700 €, finančné účty 41 834 €. 2022: dlhodobý majetok 18 638 €, zásoby 46 001 €, pohľadávky 124 824 €, finančné účty 21 063 €. 2023: dlhodobý majetok 8 223 €, zásoby 18 354 €, pohľadávky 93 270 €, finančné účty 81 663 €. 2024: dlhodobý majetok 5 784 €, zásoby 3 033 €, pohľadávky 64 852 €, finančné účty 71 627 €. 2025: dlhodobý majetok 5 007 €, zásoby 4 752 €, pohľadávky 107 294 €, finančné účty 16 963 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 421 €, zásoby 17 157 €, pohľadávky 74 700 €, finančné účty 41 834 €. 2022: dlhodobý majetok 18 638 €, zásoby 46 001 €, pohľadávky 124 824 €, finančné účty 21 063 €. 2023: dlhodobý majetok 8 223 €, zásoby 18 354 €, pohľadávky 93 270 €, finančné účty 81 663 €. 2024: dlhodobý majetok 5 784 €, zásoby 3 033 €, pohľadávky 64 852 €, finančné účty 71 627 €. 2025: dlhodobý majetok 5 007 €, zásoby 4 752 €, pohľadávky 107 294 €, finančné účty 16 963 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 421 €, zásoby 17 157 €, pohľadávky 74 700 €, finančné účty 41 834 €. 2022: dlhodobý majetok 18 638 €, zásoby 46 001 €, pohľadávky 124 824 €, finančné účty 21 063 €. 2023: dlhodobý majetok 8 223 €, zásoby 18 354 €, pohľadávky 93 270 €, finančné účty 81 663 €. 2024: dlhodobý majetok 5 784 €, zásoby 3 033 €, pohľadávky 64 852 €, finančné účty 71 627 €. 2025: dlhodobý majetok 5 007 €, zásoby 4 752 €, pohľadávky 107 294 €, finančné účty 16 963 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 687 €, dlhodobé záväzky 114 596 €, krátkodobé záväzky 19 126 €. 2022: vlastné imanie 63 680 €, dlhodobé záväzky 89 945 €, krátkodobé záväzky 57 212 €. 2023: vlastné imanie 65 597 €, dlhodobé záväzky 65 249 €, krátkodobé záväzky 70 845 €. 2024: vlastné imanie 66 020 €, dlhodobé záväzky 40 546 €, krátkodobé záväzky 38 942 €. 2025: vlastné imanie 70 548 €, dlhodobé záväzky 17 100 €, krátkodobé záväzky 46 620 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 687 €, dlhodobé záväzky 114 596 €, krátkodobé záväzky 19 126 €. 2022: vlastné imanie 63 680 €, dlhodobé záväzky 89 945 €, krátkodobé záväzky 57 212 €. 2023: vlastné imanie 65 597 €, dlhodobé záväzky 65 249 €, krátkodobé záväzky 70 845 €. 2024: vlastné imanie 66 020 €, dlhodobé záväzky 40 546 €, krátkodobé záväzky 38 942 €. 2025: vlastné imanie 70 548 €, dlhodobé záväzky 17 100 €, krátkodobé záväzky 46 620 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 687 €, dlhodobé záväzky 114 596 €, krátkodobé záväzky 19 126 €. 2022: vlastné imanie 63 680 €, dlhodobé záväzky 89 945 €, krátkodobé záväzky 57 212 €. 2023: vlastné imanie 65 597 €, dlhodobé záväzky 65 249 €, krátkodobé záväzky 70 845 €. 2024: vlastné imanie 66 020 €, dlhodobé záväzky 40 546 €, krátkodobé záväzky 38 942 €. 2025: vlastné imanie 70 548 €, dlhodobé záväzky 17 100 €, krátkodobé záväzky 46 620 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 103 €. 2022: daň z príjmu 4 713 €. 2023: daň z príjmu 2 386 €. 2024: daň z príjmu 1 358 €. 2025: daň z príjmu 1 059 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.4,7 tis.2,4 tis.1,4 tis.1,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 103 €. 2022: daň z príjmu 4 713 €. 2023: daň z príjmu 2 386 €. 2024: daň z príjmu 1 358 €. 2025: daň z príjmu 1 059 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.4,7 tis.2,4 tis.1,4 tis.1,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 103 €. 2022: daň z príjmu 4 713 €. 2023: daň z príjmu 2 386 €. 2024: daň z príjmu 1 358 €. 2025: daň z príjmu 1 059 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby184,3 tis.303,5 tis.201,4 tis.198,1 tis.121,9 tis.
Výsledok hospodárenia11 tis.5 tis.1,9 tis.4244,5 tis.
Aktíva192,4 tis.210,8 tis.201,7 tis.145,5 tis.134,3 tis.
Vlastné imanie58,7 tis.63,7 tis.65,6 tis.66 tis.70,5 tis.
Daň z príjmu3,1 tis.4,7 tis.2,4 tis.1,4 tis.1,1 tis.
Zadlženosť69,5 %69,8 %67,5 %54,6 %47,5 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
121,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
134,3 tis.
Vlastné imanie
70,5 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
47,5 %

2024

Tržby
198,1 tis.
Výsledok hospodárenia
424
Aktíva
145,5 tis.
Vlastné imanie
66 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
54,6 %

2023

Tržby
201,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
201,7 tis.
Vlastné imanie
65,6 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
67,5 %

2022

Tržby
303,5 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
210,8 tis.
Vlastné imanie
63,7 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
69,8 %

2021

Tržby
184,3 tis.
Výsledok hospodárenia
11 tis.
Aktíva
192,4 tis.
Vlastné imanie
58,7 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
69,5 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API