prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

WORK MOBILITY, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51304392aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 01. 20188 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
105 477 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
WORK MOBILITY, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51304392
daňové identifikačné číslo
2120666526
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120666526
Sídlo
Lúčna 1012/15, 014 01 Bytča, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 01. 2018
V registri
8 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 69263/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9421115
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby19. 01. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120666526: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120666526: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120666526IČ DPH SK2120666526Obdobia daňových registráciíDIČ 2120666526: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120666526: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120666526IČ DPH SK2120666526Obdobia daňových registráciíDIČ 2120666526: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120666526: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120666526IČ DPH SK2120666526
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212066652611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2018
daňové identifikačné číslo212066652610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼21 % na 15 097 € a znížila tržby o ▼11 % na 105,5 tisíc eur.

Tržby

105 477 €

▼ 11,0 %

Výsledok hospodárenia

15 097 €

▼ 20,8 %

Aktíva

72 000 €

▲ 11,9 %

Vlastné imanie

131 271 €

▲ 13,0 %

Zadlženosť

−82,3 %

Hrubá marža

18,6 %

Čistá marža

14,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 64 091 €. 2022: tržby 87 980 €. 2023: tržby 106 036 €. 2024: tržby 118 551 €. 2025: tržby 105 477 €.200 tis.100 tis.064,1 tis.88 tis.106 tis.118,6 tis.105,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 091 €. 2022: tržby 87 980 €. 2023: tržby 106 036 €. 2024: tržby 118 551 €. 2025: tržby 105 477 €.200 tis.100 tis.064,1 tis.88 tis.106 tis.118,6 tis.105,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 091 €. 2022: tržby 87 980 €. 2023: tržby 106 036 €. 2024: tržby 118 551 €. 2025: tržby 105 477 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 640 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 024 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 601 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 051 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 097 €.25 tis.12,5 tis.0+18,6 tis.+17 tis.+21,6 tis.+19,1 tis.+15,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 640 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 024 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 601 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 051 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 097 €.25 tis.12,5 tis.0+18,6 tis.+17 tis.+21,6 tis.+19,1 tis.+15,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 640 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 024 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 601 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 051 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 097 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 942 €, vlastné imanie 58 499 €. 2022: aktíva 58 538 €, vlastné imanie 75 523 €. 2023: aktíva 61 279 €, vlastné imanie 97 123 €. 2024: aktíva 64 324 €, vlastné imanie 116 174 €. 2025: aktíva 72 000 €, vlastné imanie 131 271 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 942 €, vlastné imanie 58 499 €. 2022: aktíva 58 538 €, vlastné imanie 75 523 €. 2023: aktíva 61 279 €, vlastné imanie 97 123 €. 2024: aktíva 64 324 €, vlastné imanie 116 174 €. 2025: aktíva 72 000 €, vlastné imanie 131 271 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 942 €, vlastné imanie 58 499 €. 2022: aktíva 58 538 €, vlastné imanie 75 523 €. 2023: aktíva 61 279 €, vlastné imanie 97 123 €. 2024: aktíva 64 324 €, vlastné imanie 116 174 €. 2025: aktíva 72 000 €, vlastné imanie 131 271 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 50 733 €. 2022: dlhodobý majetok 2 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 434 €, finančné účty 49 823 €. 2023: dlhodobý majetok 1 398 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 163 €, finančné účty 53 718 €. 2024: dlhodobý majetok 515 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 755 €, finančné účty 58 054 €. 2025: dlhodobý majetok 2 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 388 €, finančné účty 59 635 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 50 733 €. 2022: dlhodobý majetok 2 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 434 €, finančné účty 49 823 €. 2023: dlhodobý majetok 1 398 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 163 €, finančné účty 53 718 €. 2024: dlhodobý majetok 515 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 755 €, finančné účty 58 054 €. 2025: dlhodobý majetok 2 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 388 €, finančné účty 59 635 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 50 733 €. 2022: dlhodobý majetok 2 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 434 €, finančné účty 49 823 €. 2023: dlhodobý majetok 1 398 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 163 €, finančné účty 53 718 €. 2024: dlhodobý majetok 515 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 755 €, finančné účty 58 054 €. 2025: dlhodobý majetok 2 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 388 €, finančné účty 59 635 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 499 €, dlhodobé záväzky 2 402 €, krátkodobé záväzky −6 959 €. 2022: vlastné imanie 75 523 €, dlhodobé záväzky 2 208 €, krátkodobé záväzky −19 193 €. 2023: vlastné imanie 97 123 €, dlhodobé záväzky 1 770 €, krátkodobé záväzky −37 614 €. 2024: vlastné imanie 116 174 €, dlhodobé záväzky 1 199 €, krátkodobé záväzky −53 049 €. 2025: vlastné imanie 131 271 €, dlhodobé záväzky 3 427 €, krátkodobé záväzky −62 698 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 499 €, dlhodobé záväzky 2 402 €, krátkodobé záväzky −6 959 €. 2022: vlastné imanie 75 523 €, dlhodobé záväzky 2 208 €, krátkodobé záväzky −19 193 €. 2023: vlastné imanie 97 123 €, dlhodobé záväzky 1 770 €, krátkodobé záväzky −37 614 €. 2024: vlastné imanie 116 174 €, dlhodobé záväzky 1 199 €, krátkodobé záväzky −53 049 €. 2025: vlastné imanie 131 271 €, dlhodobé záväzky 3 427 €, krátkodobé záväzky −62 698 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 499 €, dlhodobé záväzky 2 402 €, krátkodobé záväzky −6 959 €. 2022: vlastné imanie 75 523 €, dlhodobé záväzky 2 208 €, krátkodobé záväzky −19 193 €. 2023: vlastné imanie 97 123 €, dlhodobé záväzky 1 770 €, krátkodobé záväzky −37 614 €. 2024: vlastné imanie 116 174 €, dlhodobé záväzky 1 199 €, krátkodobé záväzky −53 049 €. 2025: vlastné imanie 131 271 €, dlhodobé záväzky 3 427 €, krátkodobé záväzky −62 698 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 308 €. 2022: daň z príjmu 5 195 €. 2023: daň z príjmu 6 679 €. 2024: daň z príjmu 5 802 €. 2025: daň z príjmu 4 543 €.10 tis.5 tis.05,3 tis.5,2 tis.6,7 tis.5,8 tis.4,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 308 €. 2022: daň z príjmu 5 195 €. 2023: daň z príjmu 6 679 €. 2024: daň z príjmu 5 802 €. 2025: daň z príjmu 4 543 €.10 tis.5 tis.05,3 tis.5,2 tis.6,7 tis.5,8 tis.4,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 308 €. 2022: daň z príjmu 5 195 €. 2023: daň z príjmu 6 679 €. 2024: daň z príjmu 5 802 €. 2025: daň z príjmu 4 543 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby64,1 tis.88 tis.106 tis.118,6 tis.105,5 tis.
Výsledok hospodárenia18,6 tis.17 tis.21,6 tis.19,1 tis.15,1 tis.
Aktíva53,9 tis.58,5 tis.61,3 tis.64,3 tis.72 tis.
Vlastné imanie58,5 tis.75,5 tis.97,1 tis.116,2 tis.131,3 tis.
Daň z príjmu5,3 tis.5,2 tis.6,7 tis.5,8 tis.4,5 tis.
Zadlženosť−8,4 %−29,0 %−58,5 %−80,6 %−82,3 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
105,5 tis.
Výsledok hospodárenia
15,1 tis.
Aktíva
72 tis.
Vlastné imanie
131,3 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
−82,3 %

2024

Tržby
118,6 tis.
Výsledok hospodárenia
19,1 tis.
Aktíva
64,3 tis.
Vlastné imanie
116,2 tis.
Daň z príjmu
5,8 tis.
Zadlženosť
−80,6 %

2023

Tržby
106 tis.
Výsledok hospodárenia
21,6 tis.
Aktíva
61,3 tis.
Vlastné imanie
97,1 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
−58,5 %

2022

Tržby
88 tis.
Výsledok hospodárenia
17 tis.
Aktíva
58,5 tis.
Vlastné imanie
75,5 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
−29,0 %

2021

Tržby
64,1 tis.
Výsledok hospodárenia
18,6 tis.
Aktíva
53,9 tis.
Vlastné imanie
58,5 tis.
Daň z príjmu
5,3 tis.
Zadlženosť
−8,4 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API