prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

VVSM s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51293986aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 01. 20188 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
49 280 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VVSM s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51293986
daňové identifikačné číslo
2120662511
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tomášovská 2, 900 46 Most pri Bratislave, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 01. 2018
V registri
8 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 135134/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9416432
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 01. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 01. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 01. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 01. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 01. 2018—
Čistiace a upratovacie služby13. 01. 2018—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť13. 01. 2018—
Administratívne služby13. 01. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 01. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov06. 11. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120662511: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120662511Obdobia daňových registráciíDIČ 2120662511: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120662511Obdobia daňových registráciíDIČ 2120662511: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120662511
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212066251110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadla z nuly do straty −620 € a zvýšila tržby z nuly na 49,3 tisíc eur.

Tržby

49 280 €

Výsledok hospodárenia

−620 €

Aktíva

42 280 €

▼ 1,7 %

Vlastné imanie

34 300 €

▼ 1,8 %

Zadlženosť

18,9 %

Hrubá marža

−1,3 %

Čistá marža

−1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 38 000 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 49 280 €.50 tis.25 tis.038 tis.049,3 tis.201820192020Tržby2018: tržby 38 000 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 49 280 €.50 tis.25 tis.038 tis.049,3 tis.201820192020Tržby2018: tržby 38 000 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 49 280 €.50 tis.25 tis.038 tis.049,3 tis.201820192020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 920 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia −620 €.50 tis.0−1 tis.+29,9 tis.0−620201820192020Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 920 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia −620 €.50 tis.0−1 tis.+29,9 tis.0−620201820192020Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 920 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia −620 €.50 tis.0−1 tis.−62020182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 38 000 €, vlastné imanie 29 920 €. 2019: aktíva 43 000 €, vlastné imanie 34 920 €. 2020: aktíva 42 280 €, vlastné imanie 34 300 €.50 tis.25 tis.0201820192020Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 38 000 €, vlastné imanie 29 920 €. 2019: aktíva 43 000 €, vlastné imanie 34 920 €. 2020: aktíva 42 280 €, vlastné imanie 34 300 €.50 tis.25 tis.0201820192020Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 38 000 €, vlastné imanie 29 920 €. 2019: aktíva 43 000 €, vlastné imanie 34 920 €. 2020: aktíva 42 280 €, vlastné imanie 34 300 €.50 tis.25 tis.0201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 000 €, finančné účty 0 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 43 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 280 €.50 tis.25 tis.0201820192020Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 000 €, finančné účty 0 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 43 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 280 €.50 tis.25 tis.0201820192020Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 000 €, finančné účty 0 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 43 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 280 €.50 tis.25 tis.0201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 29 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 080 €. 2019: vlastné imanie 34 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 080 €. 2020: vlastné imanie 34 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 980 €.50 tis.25 tis.0201820192020Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 29 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 080 €. 2019: vlastné imanie 34 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 080 €. 2020: vlastné imanie 34 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 980 €.50 tis.25 tis.0201820192020Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 29 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 080 €. 2019: vlastné imanie 34 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 080 €. 2020: vlastné imanie 34 300 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 980 €.50 tis.25 tis.0201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 7 980 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08 tis.00201820192020Daň z príjmu2018: daň z príjmu 7 980 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08 tis.00201820192020Daň z príjmu2018: daň z príjmu 7 980 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08 tis.00201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38 tis.049,3 tis.
Výsledok hospodárenia29,9 tis.0−620
Aktíva38 tis.43 tis.42,3 tis.
Vlastné imanie29,9 tis.34,9 tis.34,3 tis.
Daň z príjmu8 tis.00
Zadlženosť21,3 %18,8 %18,9 %

2020

Tržby
49,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−620
Aktíva
42,3 tis.
Vlastné imanie
34,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,9 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
43 tis.
Vlastné imanie
34,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,8 %

2018

Tržby
38 tis.
Výsledok hospodárenia
29,9 tis.
Aktíva
38 tis.
Vlastné imanie
29,9 tis.
Daň z príjmu
8 tis.
Zadlženosť
21,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API