Súhrn
- Vznik
- 13. 01. 20188 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 121 329 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Elwest s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51284472
- daňové identifikačné číslo
- 2120661961
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120661961
- Sídlo
- Moravský Svätý Ján 842, 90871 Moravský Svätý Ján, Slovenská republika
- Územie
- Moravský Svätý Jánokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 01. 2018
- V registri
- 8 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 41398/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9416853
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 13. 01. 2018 | — |
| Zámočníctvo | 13. 01. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 13. 01. 2018 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 13. 01. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 01. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 01. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii interiérov a exteriérov | 13. 01. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 13. 01. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 01. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 01. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120661961 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120661961 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 27 658 € a zvýšila tržby o ▲116 % na 121,3 tisíc eur.
Tržby
121 329 €
▲ 115,5 %Výsledok hospodárenia
27 658 €
▲ 169,8 %Aktíva
189 156 €
▲ 35,2 %Vlastné imanie
92 387 €
▲ 42,7 %Zadlženosť
51,4 %
Hrubá marža
24,4 %
Čistá marža
22,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 108,2 tis. | 136,4 tis. | 102,7 tis. | 56,3 tis. | 121,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 20,4 tis. | −21,2 tis. | 18,2 tis. | −39,6 tis. | 27,7 tis. |
| Aktíva | 133,5 tis. | 114,1 tis. | 159,2 tis. | 139,9 tis. | 189,2 tis. |
| Vlastné imanie | 107,3 tis. | 86,1 tis. | 104,3 tis. | 64,7 tis. | 92,4 tis. |
| Daň z príjmu | 5,6 tis. | 0 | 3,5 tis. | 960 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 20,0 % | 24,9 % | 34,8 % | 54,1 % | 51,4 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 121,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 27,7 tis.
- Aktíva
- 189,2 tis.
- Vlastné imanie
- 92,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 51,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 56,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −39,6 tis.
- Aktíva
- 139,9 tis.
- Vlastné imanie
- 64,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 54,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 102,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,2 tis.
- Aktíva
- 159,2 tis.
- Vlastné imanie
- 104,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,5 tis.
- Zadlženosť
- 34,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 136,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,2 tis.
- Aktíva
- 114,1 tis.
- Vlastné imanie
- 86,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 24,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 108,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,4 tis.
- Aktíva
- 133,5 tis.
- Vlastné imanie
- 107,3 tis.
- Daň z príjmu
- 5,6 tis.
- Zadlženosť
- 20,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.