prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LADECO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51281031aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 01. 20188 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
115 316 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LADECO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51281031
daňové identifikačné číslo
2120655867
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
1. mája 72, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 01. 2018
V registri
8 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 44775/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9406177
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 01. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 01. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 01. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 01. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby04. 01. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120655867: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120655867Obdobia daňových registráciíDIČ 2120655867: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120655867Obdobia daňových registráciíDIČ 2120655867: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120655867
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212065586710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 12. 2019 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 dosiahla výsledok hospodárenia 34 029 € a dosiahla tržby 115,3 tisíc eur.

Tržby

115 316 €

Výsledok hospodárenia

34 029 €

Aktíva

49 333 €

Vlastné imanie

39 029 €

Zadlženosť

20,9 %

Hrubá marža

37,4 %

Čistá marža

29,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 115 316 €.200 tis.100 tis.0115,3 tis.2018Tržby2018: tržby 115 316 €.200 tis.100 tis.0115,3 tis.2018Tržby2018: tržby 115 316 €.200 tis.100 tis.0115,3 tis.2018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 34 029 €.50 tis.25 tis.0+34 tis.2018Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 34 029 €.50 tis.25 tis.0+34 tis.2018Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 34 029 €.50 tis.25 tis.0+34 tis.2018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 49 333 €, vlastné imanie 39 029 €.50 tis.25 tis.02018Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 49 333 €, vlastné imanie 39 029 €.50 tis.25 tis.02018Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 49 333 €, vlastné imanie 39 029 €.50 tis.25 tis.02018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 4 218 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 634 €, finančné účty 43 481 €.50 tis.25 tis.02018Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 4 218 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 634 €, finančné účty 43 481 €.50 tis.25 tis.02018Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 4 218 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 634 €, finančné účty 43 481 €.50 tis.25 tis.02018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 39 029 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 304 €.50 tis.25 tis.02018Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 39 029 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 304 €.50 tis.25 tis.02018Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 39 029 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 304 €.50 tis.25 tis.02018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 9 046 €.10 tis.5 tis.09 tis.2018Daň z príjmu2018: daň z príjmu 9 046 €.10 tis.5 tis.09 tis.2018Daň z príjmu2018: daň z príjmu 9 046 €.10 tis.5 tis.09 tis.2018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby115,3 tis.
Výsledok hospodárenia34 tis.
Aktíva49,3 tis.
Vlastné imanie39 tis.
Daň z príjmu9 tis.
Zadlženosť20,9 %

2018

Tržby
115,3 tis.
Výsledok hospodárenia
34 tis.
Aktíva
49,3 tis.
Vlastné imanie
39 tis.
Daň z príjmu
9 tis.
Zadlženosť
20,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API