prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Trokadero Diamond s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51279304aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 01. 20188 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
82 121 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Trokadero Diamond s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51279304
daňové identifikačné číslo
2120660520
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Centrum 2304, 017 01 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 01. 2018
V registri
8 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 35812/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9409766

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120660520: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120660520Obdobia daňových registráciíDIČ 2120660520: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120660520Obdobia daňových registráciíDIČ 2120660520: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120660520
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212066052010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −49 015 € a znížila tržby o ▼43 % na 82,1 tisíc eur.

Tržby

82 121 €

▼ 43,3 %

Výsledok hospodárenia

−49 015 €

▼ 29,7 %

Aktíva

762 223 €

▲ 3,8 %

Vlastné imanie

−179 707 €

▼ 37,5 %

Zadlženosť

123,6 %

Hrubá marža

−59,7 %

Čistá marža

−59,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 253 168 €. 2020: tržby 62 077 €. 2021: tržby 98 101 €. 2022: tržby 144 924 €. 2023: tržby 82 121 €.500 tis.250 tis.0253,2 tis.62,1 tis.98,1 tis.144,9 tis.82,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 253 168 €. 2020: tržby 62 077 €. 2021: tržby 98 101 €. 2022: tržby 144 924 €. 2023: tržby 82 121 €.500 tis.250 tis.0253,2 tis.62,1 tis.98,1 tis.144,9 tis.82,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 253 168 €. 2020: tržby 62 077 €. 2021: tržby 98 101 €. 2022: tržby 144 924 €. 2023: tržby 82 121 €.500 tis.250 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 12 658 €. 2020: výsledok hospodárenia −84 182 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 801 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 783 €. 2023: výsledok hospodárenia −49 015 €.20 tis.0−100 tis.+12,7 tis.−84,2 tis.−3,8 tis.−37,8 tis.−49 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 12 658 €. 2020: výsledok hospodárenia −84 182 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 801 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 783 €. 2023: výsledok hospodárenia −49 015 €.20 tis.0−100 tis.+12,7 tis.−84,2 tis.−3,8 tis.−37,8 tis.−49 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 12 658 €. 2020: výsledok hospodárenia −84 182 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 801 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 783 €. 2023: výsledok hospodárenia −49 015 €.20 tis.0−100 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 132 447 €, vlastné imanie 2 949 €. 2020: aktíva 144 022 €, vlastné imanie −81 233 €. 2021: aktíva 645 563 €, vlastné imanie −85 034 €. 2022: aktíva 734 386 €, vlastné imanie −130 691 €. 2023: aktíva 762 223 €, vlastné imanie −179 707 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 132 447 €, vlastné imanie 2 949 €. 2020: aktíva 144 022 €, vlastné imanie −81 233 €. 2021: aktíva 645 563 €, vlastné imanie −85 034 €. 2022: aktíva 734 386 €, vlastné imanie −130 691 €. 2023: aktíva 762 223 €, vlastné imanie −179 707 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 132 447 €, vlastné imanie 2 949 €. 2020: aktíva 144 022 €, vlastné imanie −81 233 €. 2021: aktíva 645 563 €, vlastné imanie −85 034 €. 2022: aktíva 734 386 €, vlastné imanie −130 691 €. 2023: aktíva 762 223 €, vlastné imanie −179 707 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 80 005 €, zásoby 5 981 €, pohľadávky 33 381 €, finančné účty 13 080 €. 2020: dlhodobý majetok 62 935 €, zásoby 2 356 €, pohľadávky 20 010 €, finančné účty 58 721 €. 2021: dlhodobý majetok 30 089 €, zásoby 2 139 €, pohľadávky 373 304 €, finančné účty 240 031 €. 2022: dlhodobý majetok 9 446 €, zásoby 28 009 €, pohľadávky 438 623 €, finančné účty 258 308 €. 2023: dlhodobý majetok 98 353 €, zásoby 10 573 €, pohľadávky 434 395 €, finančné účty 218 902 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 80 005 €, zásoby 5 981 €, pohľadávky 33 381 €, finančné účty 13 080 €. 2020: dlhodobý majetok 62 935 €, zásoby 2 356 €, pohľadávky 20 010 €, finančné účty 58 721 €. 2021: dlhodobý majetok 30 089 €, zásoby 2 139 €, pohľadávky 373 304 €, finančné účty 240 031 €. 2022: dlhodobý majetok 9 446 €, zásoby 28 009 €, pohľadávky 438 623 €, finančné účty 258 308 €. 2023: dlhodobý majetok 98 353 €, zásoby 10 573 €, pohľadávky 434 395 €, finančné účty 218 902 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 80 005 €, zásoby 5 981 €, pohľadávky 33 381 €, finančné účty 13 080 €. 2020: dlhodobý majetok 62 935 €, zásoby 2 356 €, pohľadávky 20 010 €, finančné účty 58 721 €. 2021: dlhodobý majetok 30 089 €, zásoby 2 139 €, pohľadávky 373 304 €, finančné účty 240 031 €. 2022: dlhodobý majetok 9 446 €, zásoby 28 009 €, pohľadávky 438 623 €, finančné účty 258 308 €. 2023: dlhodobý majetok 98 353 €, zásoby 10 573 €, pohľadávky 434 395 €, finančné účty 218 902 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 949 €, dlhodobé záväzky 41 159 €, krátkodobé záväzky 88 339 €. 2020: vlastné imanie −81 233 €, dlhodobé záväzky 38 311 €, krátkodobé záväzky 186 944 €. 2021: vlastné imanie −85 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 730 597 €. 2022: vlastné imanie −130 691 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 865 077 €. 2023: vlastné imanie −179 707 €, dlhodobé záväzky 64 257 €, krátkodobé záväzky 877 673 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 949 €, dlhodobé záväzky 41 159 €, krátkodobé záväzky 88 339 €. 2020: vlastné imanie −81 233 €, dlhodobé záväzky 38 311 €, krátkodobé záväzky 186 944 €. 2021: vlastné imanie −85 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 730 597 €. 2022: vlastné imanie −130 691 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 865 077 €. 2023: vlastné imanie −179 707 €, dlhodobé záväzky 64 257 €, krátkodobé záväzky 877 673 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 949 €, dlhodobé záväzky 41 159 €, krátkodobé záväzky 88 339 €. 2020: vlastné imanie −81 233 €, dlhodobé záväzky 38 311 €, krátkodobé záväzky 186 944 €. 2021: vlastné imanie −85 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 730 597 €. 2022: vlastné imanie −130 691 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 865 077 €. 2023: vlastné imanie −179 707 €, dlhodobé záväzky 64 257 €, krátkodobé záväzky 877 673 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 131 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 131 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 131 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby253,2 tis.62,1 tis.98,1 tis.144,9 tis.82,1 tis.
Výsledok hospodárenia12,7 tis.−84,2 tis.−3,8 tis.−37,8 tis.−49 tis.
Aktíva132,4 tis.144 tis.645,6 tis.734,4 tis.762,2 tis.
Vlastné imanie2,9 tis.−81,2 tis.−85 tis.−130,7 tis.−179,7 tis.
Daň z príjmu3,1 tis.0000
Zadlženosť97,8 %156,4 %113,2 %117,8 %123,6 %

aj 2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
82,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−49 tis.
Aktíva
762,2 tis.
Vlastné imanie
−179,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
123,6 %

2022

Tržby
144,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−37,8 tis.
Aktíva
734,4 tis.
Vlastné imanie
−130,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
117,8 %

2021

Tržby
98,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
645,6 tis.
Vlastné imanie
−85 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,2 %

2020

Tržby
62,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−84,2 tis.
Aktíva
144 tis.
Vlastné imanie
−81,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
156,4 %

2019

Tržby
253,2 tis.
Výsledok hospodárenia
12,7 tis.
Aktíva
132,4 tis.
Vlastné imanie
2,9 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
97,8 %

aj 2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API