prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Flóra bar s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51263491aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 12. 20178 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
29 378 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Flóra bar s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51263491
daňové identifikačné číslo
2120646418
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pražská 6, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 12. 2017
V registri
8 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 42901/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9395054
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 12. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 12. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu20. 12. 2017—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt20. 12. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 12. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 12. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120646418: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120646418Obdobia daňových registráciíDIČ 2120646418: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120646418Obdobia daňových registráciíDIČ 2120646418: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120646418
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212064641810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −7 060 € a znížila tržby o ▼22 % na 29,4 tisíc eur.

Tržby

29 378 €

▼ 21,6 %

Výsledok hospodárenia

−7 060 €

▼ 2 192,2 %

Aktíva

39 169 €

▼ 46,5 %

Vlastné imanie

11 315 €

▼ 38,4 %

Zadlženosť

71,1 %

Hrubá marža

−24,0 %

Čistá marža

−24,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 77 247 €. 2020: tržby 33 251 €. 2021: tržby 52 058 €. 2022: tržby 37 482 €. 2023: tržby 29 378 €.100 tis.50 tis.077,2 tis.33,3 tis.52,1 tis.37,5 tis.29,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 77 247 €. 2020: tržby 33 251 €. 2021: tržby 52 058 €. 2022: tržby 37 482 €. 2023: tržby 29 378 €.100 tis.50 tis.077,2 tis.33,3 tis.52,1 tis.37,5 tis.29,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 77 247 €. 2020: tržby 33 251 €. 2021: tržby 52 058 €. 2022: tržby 37 482 €. 2023: tržby 29 378 €.100 tis.50 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 16 347 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 842 €. 2021: výsledok hospodárenia 679 €. 2022: výsledok hospodárenia −308 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 060 €.20 tis.0−10 tis.+16,3 tis.−5,8 tis.+679−308−7,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 16 347 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 842 €. 2021: výsledok hospodárenia 679 €. 2022: výsledok hospodárenia −308 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 060 €.20 tis.0−10 tis.+16,3 tis.−5,8 tis.+679−308−7,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 16 347 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 842 €. 2021: výsledok hospodárenia 679 €. 2022: výsledok hospodárenia −308 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 060 €.20 tis.0−10 tis.+679201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 30 734 €, vlastné imanie 6 435 €. 2020: aktíva 29 954 €, vlastné imanie 18 005 €. 2021: aktíva 33 015 €, vlastné imanie 18 684 €. 2022: aktíva 73 150 €, vlastné imanie 18 376 €. 2023: aktíva 39 169 €, vlastné imanie 11 315 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 30 734 €, vlastné imanie 6 435 €. 2020: aktíva 29 954 €, vlastné imanie 18 005 €. 2021: aktíva 33 015 €, vlastné imanie 18 684 €. 2022: aktíva 73 150 €, vlastné imanie 18 376 €. 2023: aktíva 39 169 €, vlastné imanie 11 315 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 30 734 €, vlastné imanie 6 435 €. 2020: aktíva 29 954 €, vlastné imanie 18 005 €. 2021: aktíva 33 015 €, vlastné imanie 18 684 €. 2022: aktíva 73 150 €, vlastné imanie 18 376 €. 2023: aktíva 39 169 €, vlastné imanie 11 315 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 300 €, pohľadávky −2 960 €, finančné účty 30 394 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 29 954 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 671 €, finančné účty 32 344 €. 2022: dlhodobý majetok 42 083 €, zásoby 5 807 €, pohľadávky 1 229 €, finančné účty 24 031 €. 2023: dlhodobý majetok 30 447 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 146 €, finančné účty 7 576 €.100 tis.0−5 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 300 €, pohľadávky −2 960 €, finančné účty 30 394 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 29 954 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 671 €, finančné účty 32 344 €. 2022: dlhodobý majetok 42 083 €, zásoby 5 807 €, pohľadávky 1 229 €, finančné účty 24 031 €. 2023: dlhodobý majetok 30 447 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 146 €, finančné účty 7 576 €.100 tis.0−5 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 300 €, pohľadávky −2 960 €, finančné účty 30 394 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 29 954 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 671 €, finančné účty 32 344 €. 2022: dlhodobý majetok 42 083 €, zásoby 5 807 €, pohľadávky 1 229 €, finančné účty 24 031 €. 2023: dlhodobý majetok 30 447 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 146 €, finančné účty 7 576 €.100 tis.0−5 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 435 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 24 274 €. 2020: vlastné imanie 18 005 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 11 917 €. 2021: vlastné imanie 18 684 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 14 253 €. 2022: vlastné imanie 18 376 €, dlhodobé záväzky 16 744 €, krátkodobé záväzky 38 030 €. 2023: vlastné imanie 11 315 €, dlhodobé záväzky 16 744 €, krátkodobé záväzky 11 110 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 435 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 24 274 €. 2020: vlastné imanie 18 005 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 11 917 €. 2021: vlastné imanie 18 684 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 14 253 €. 2022: vlastné imanie 18 376 €, dlhodobé záväzky 16 744 €, krátkodobé záväzky 38 030 €. 2023: vlastné imanie 11 315 €, dlhodobé záväzky 16 744 €, krátkodobé záväzky 11 110 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 435 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 24 274 €. 2020: vlastné imanie 18 005 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 11 917 €. 2021: vlastné imanie 18 684 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 14 253 €. 2022: vlastné imanie 18 376 €, dlhodobé záväzky 16 744 €, krátkodobé záväzky 38 030 €. 2023: vlastné imanie 11 315 €, dlhodobé záväzky 16 744 €, krátkodobé záväzky 11 110 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 80 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10050000800020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 80 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10050000800020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 80 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10050000800020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby77,2 tis.33,3 tis.52,1 tis.37,5 tis.29,4 tis.
Výsledok hospodárenia16,3 tis.−5,8 tis.679−308−7,1 tis.
Aktíva30,7 tis.30 tis.33 tis.73,2 tis.39,2 tis.
Vlastné imanie6,4 tis.18 tis.18,7 tis.18,4 tis.11,3 tis.
Daň z príjmu008000
Zadlženosť79,1 %39,9 %43,4 %74,9 %71,1 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
29,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,1 tis.
Aktíva
39,2 tis.
Vlastné imanie
11,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,1 %

2022

Tržby
37,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−308
Aktíva
73,2 tis.
Vlastné imanie
18,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,9 %

2021

Tržby
52,1 tis.
Výsledok hospodárenia
679
Aktíva
33 tis.
Vlastné imanie
18,7 tis.
Daň z príjmu
80
Zadlženosť
43,4 %

2020

Tržby
33,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,8 tis.
Aktíva
30 tis.
Vlastné imanie
18 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
39,9 %

2019

Tržby
77,2 tis.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
30,7 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,1 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API