prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

IM Robotics s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51253542aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 12. 20178 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
6 144 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IM Robotics s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51253542
daňové identifikačné číslo
2120647606
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120647606
Sídlo
Hlavná 212, 92528 Pusté Uľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 12. 2017
V registri
8 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 41265/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9391400
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 12. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky04. 02. 2023—
Prenájom hnuteľných vecí04. 02. 2023—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 02. 2023—
Administratívne služby04. 02. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120647606: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120647606: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120647606IČ DPH SK2120647606Obdobia daňových registráciíDIČ 2120647606: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120647606: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120647606IČ DPH SK2120647606Obdobia daňových registráciíDIČ 2120647606: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120647606: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120647606IČ DPH SK2120647606
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212064760611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 04. 2025
daňové identifikačné číslo212064760610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼75 % na 462 € a znížila tržby o ▼69 % na 6,1 tisíc eur.

Tržby

6 144 €

▼ 68,8 %

Výsledok hospodárenia

462 €

▼ 75,0 %

Aktíva

23 409 €

▼ 16,8 %

Vlastné imanie

23 137 €

▼ 16,4 %

Zadlženosť

1,2 %

Hrubá marža

8,9 %

Čistá marža

7,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 27 443 €. 2019: tržby 30 869 €. 2020: tržby 5 248 €. 2021: tržby 19 665 €. 2022: tržby 6 144 €.50 tis.25 tis.027,4 tis.30,9 tis.5,2 tis.19,7 tis.6,1 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 27 443 €. 2019: tržby 30 869 €. 2020: tržby 5 248 €. 2021: tržby 19 665 €. 2022: tržby 6 144 €.50 tis.25 tis.027,4 tis.30,9 tis.5,2 tis.19,7 tis.6,1 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 27 443 €. 2019: tržby 30 869 €. 2020: tržby 5 248 €. 2021: tržby 19 665 €. 2022: tržby 6 144 €.50 tis.25 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 539 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 717 €. 2020: výsledok hospodárenia 455 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 851 €. 2022: výsledok hospodárenia 462 €.5 tis.2,5 tis.0+2,5 tis.+2,7 tis.+455+1,9 tis.+46220182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 539 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 717 €. 2020: výsledok hospodárenia 455 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 851 €. 2022: výsledok hospodárenia 462 €.5 tis.2,5 tis.0+2,5 tis.+2,7 tis.+455+1,9 tis.+46220182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 539 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 717 €. 2020: výsledok hospodárenia 455 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 851 €. 2022: výsledok hospodárenia 462 €.5 tis.2,5 tis.0+455+462201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 29 016 €, vlastné imanie 7 652 €. 2019: aktíva 17 651 €, vlastné imanie 16 869 €. 2020: aktíva 10 965 €, vlastné imanie 10 824 €. 2021: aktíva 28 145 €, vlastné imanie 27 675 €. 2022: aktíva 23 409 €, vlastné imanie 23 137 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 29 016 €, vlastné imanie 7 652 €. 2019: aktíva 17 651 €, vlastné imanie 16 869 €. 2020: aktíva 10 965 €, vlastné imanie 10 824 €. 2021: aktíva 28 145 €, vlastné imanie 27 675 €. 2022: aktíva 23 409 €, vlastné imanie 23 137 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 29 016 €, vlastné imanie 7 652 €. 2019: aktíva 17 651 €, vlastné imanie 16 869 €. 2020: aktíva 10 965 €, vlastné imanie 10 824 €. 2021: aktíva 28 145 €, vlastné imanie 27 675 €. 2022: aktíva 23 409 €, vlastné imanie 23 137 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 505 €, finančné účty 20 511 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 850 €, finančné účty 14 801 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 965 €. 2021: dlhodobý majetok 18 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 993 €, finančné účty 6 819 €. 2022: dlhodobý majetok 18 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 076 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 505 €, finančné účty 20 511 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 850 €, finančné účty 14 801 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 965 €. 2021: dlhodobý majetok 18 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 993 €, finančné účty 6 819 €. 2022: dlhodobý majetok 18 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 076 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 505 €, finančné účty 20 511 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 850 €, finančné účty 14 801 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 965 €. 2021: dlhodobý majetok 18 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 993 €, finančné účty 6 819 €. 2022: dlhodobý majetok 18 333 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 076 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 652 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 364 €. 2019: vlastné imanie 16 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 782 €. 2020: vlastné imanie 10 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 €. 2021: vlastné imanie 27 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 470 €. 2022: vlastné imanie 23 137 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 652 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 364 €. 2019: vlastné imanie 16 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 782 €. 2020: vlastné imanie 10 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 €. 2021: vlastné imanie 27 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 470 €. 2022: vlastné imanie 23 137 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 652 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 364 €. 2019: vlastné imanie 16 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 782 €. 2020: vlastné imanie 10 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 €. 2021: vlastné imanie 27 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 470 €. 2022: vlastné imanie 23 137 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 675 €. 2019: daň z príjmu 722 €. 2020: daň z príjmu 80 €. 2021: daň z príjmu 327 €. 2022: daň z príjmu 82 €.1 tis.5000675722803278220182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 675 €. 2019: daň z príjmu 722 €. 2020: daň z príjmu 80 €. 2021: daň z príjmu 327 €. 2022: daň z príjmu 82 €.1 tis.5000675722803278220182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 675 €. 2019: daň z príjmu 722 €. 2020: daň z príjmu 80 €. 2021: daň z príjmu 327 €. 2022: daň z príjmu 82 €.1 tis.5000675722803278220182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby27,4 tis.30,9 tis.5,2 tis.19,7 tis.6,1 tis.
Výsledok hospodárenia2,5 tis.2,7 tis.4551,9 tis.462
Aktíva29 tis.17,7 tis.11 tis.28,1 tis.23,4 tis.
Vlastné imanie7,7 tis.16,9 tis.10,8 tis.27,7 tis.23,1 tis.
Daň z príjmu6757228032782
Zadlženosť73,6 %4,4 %1,3 %1,7 %1,2 %

aj 12/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
6,1 tis.
Výsledok hospodárenia
462
Aktíva
23,4 tis.
Vlastné imanie
23,1 tis.
Daň z príjmu
82
Zadlženosť
1,2 %

2021

Tržby
19,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
28,1 tis.
Vlastné imanie
27,7 tis.
Daň z príjmu
327
Zadlženosť
1,7 %

2020

Tržby
5,2 tis.
Výsledok hospodárenia
455
Aktíva
11 tis.
Vlastné imanie
10,8 tis.
Daň z príjmu
80
Zadlženosť
1,3 %

2019

Tržby
30,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
17,7 tis.
Vlastné imanie
16,9 tis.
Daň z príjmu
722
Zadlženosť
4,4 %

2018

Tržby
27,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
29 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
675
Zadlženosť
73,6 %

aj 12/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API