prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Ramplast shargh s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51237890aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 11. 20178 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
29 400 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ramplast shargh s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51237890
daňové identifikačné číslo
2120636133
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ing. Štefana Višňovského 211/6, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 11. 2017
V registri
8 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 33167/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9376679
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 11. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 11. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 11. 2017—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti29. 11. 2017—
administratívne služby29. 11. 2017—
prenájom hnuteľných vecí29. 11. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 11. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120636133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120636133Obdobia daňových registráciíDIČ 2120636133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120636133Obdobia daňových registráciíDIČ 2120636133: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120636133
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212063613310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 zvýšila zisk o ▲1 252 % na 22 436 € a zvýšila tržby o ▲460 % na 29,4 tisíc eur.

Tržby

29 400 €

▲ 460,0 %

Výsledok hospodárenia

22 436 €

▲ 1 252,4 %

Aktíva

48 529 €

▲ 135,9 %

Vlastné imanie

42 565 €

▲ 111,5 %

Zadlženosť

12,3 %

Hrubá marža

96,6 %

Čistá marža

76,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2017 — 12/2017: tržby 17 500 €. 2018: tržby 5 250 €. 2019: tržby 29 400 €.50 tis.25 tis.017,5 tis.5,3 tis.29,4 tis.11/2017 — 12/201720182019Tržby11/2017 — 12/2017: tržby 17 500 €. 2018: tržby 5 250 €. 2019: tržby 29 400 €.50 tis.25 tis.017,5 tis.5,3 tis.29,4 tis.11/2017 — 12/201720182019Tržby11/2017 — 12/2017: tržby 17 500 €. 2018: tržby 5 250 €. 2019: tržby 29 400 €.50 tis.25 tis.017,5 tis.29,4 tis.11/2017 — 12/20172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 13 469 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 659 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 436 €.25 tis.12,5 tis.0+13,5 tis.+1,7 tis.+22,4 tis.11/2017 — 12/201720182019Výsledok hospodárenia11/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 13 469 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 659 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 436 €.25 tis.12,5 tis.0+13,5 tis.+1,7 tis.+22,4 tis.11/2017 — 12/201720182019Výsledok hospodárenia11/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 13 469 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 659 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 436 €.25 tis.12,5 tis.011/2017 — 12/20172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2017 — 12/2017: aktíva 22 050 €, vlastné imanie 18 469 €. 2018: aktíva 20 569 €, vlastné imanie 20 128 €. 2019: aktíva 48 529 €, vlastné imanie 42 565 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/201720182019Aktíva a vlastné imanie11/2017 — 12/2017: aktíva 22 050 €, vlastné imanie 18 469 €. 2018: aktíva 20 569 €, vlastné imanie 20 128 €. 2019: aktíva 48 529 €, vlastné imanie 42 565 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/201720182019Aktíva a vlastné imanie11/2017 — 12/2017: aktíva 22 050 €, vlastné imanie 18 469 €. 2018: aktíva 20 569 €, vlastné imanie 20 128 €. 2019: aktíva 48 529 €, vlastné imanie 42 565 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/20172019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 €, finančné účty 4 550 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 €, finančné účty 3 069 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 000 €, finančné účty 13 529 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/201720182019Štruktúra aktív11/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 €, finančné účty 4 550 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 €, finančné účty 3 069 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 000 €, finančné účty 13 529 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/201720182019Štruktúra aktív11/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 €, finančné účty 4 550 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 €, finančné účty 3 069 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 000 €, finančné účty 13 529 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/20172019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2017 — 12/2017: vlastné imanie 18 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 581 €. 2018: vlastné imanie 20 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 441 €. 2019: vlastné imanie 42 565 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 964 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/201720182019Štruktúra pasív11/2017 — 12/2017: vlastné imanie 18 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 581 €. 2018: vlastné imanie 20 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 441 €. 2019: vlastné imanie 42 565 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 964 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/201720182019Štruktúra pasív11/2017 — 12/2017: vlastné imanie 18 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 581 €. 2018: vlastné imanie 20 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 441 €. 2019: vlastné imanie 42 565 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 964 €.50 tis.25 tis.011/2017 — 12/20172019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2017 — 12/2017: daň z príjmu 3 581 €. 2018: daň z príjmu 441 €. 2019: daň z príjmu 5 964 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.4416 tis.11/2017 — 12/201720182019Daň z príjmu11/2017 — 12/2017: daň z príjmu 3 581 €. 2018: daň z príjmu 441 €. 2019: daň z príjmu 5 964 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.4416 tis.11/2017 — 12/201720182019Daň z príjmu11/2017 — 12/2017: daň z príjmu 3 581 €. 2018: daň z príjmu 441 €. 2019: daň z príjmu 5 964 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.6 tis.11/2017 — 12/20172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby17,5 tis.5,3 tis.29,4 tis.
Výsledok hospodárenia13,5 tis.1,7 tis.22,4 tis.
Aktíva22,1 tis.20,6 tis.48,5 tis.
Vlastné imanie18,5 tis.20,1 tis.42,6 tis.
Daň z príjmu3,6 tis.4416 tis.
Zadlženosť16,2 %2,1 %12,3 %

2019

Tržby
29,4 tis.
Výsledok hospodárenia
22,4 tis.
Aktíva
48,5 tis.
Vlastné imanie
42,6 tis.
Daň z príjmu
6 tis.
Zadlženosť
12,3 %

2018

Tržby
5,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
20,6 tis.
Vlastné imanie
20,1 tis.
Daň z príjmu
441
Zadlženosť
2,1 %

11/2017 — 12/2017

Tržby
17,5 tis.
Výsledok hospodárenia
13,5 tis.
Aktíva
22,1 tis.
Vlastné imanie
18,5 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
16,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API