prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

LMCont s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51232022aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 12. 20178 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 802 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LMCont s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51232022
daňové identifikačné číslo
2120639631
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120639631
Sídlo
Staničná 6, 90055 Lozorno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 12. 2017
V registri
8 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 124433/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9384387
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej techniky a v oblasti merania a regulácie technologických procesov07. 12. 2017—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť07. 12. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 12. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí07. 12. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 12. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností07. 12. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 12. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby07. 12. 2017—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce07. 12. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 12. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky07. 12. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí07. 12. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 12. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120639631: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120639631: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120639631IČ DPH SK2120639631Obdobia daňových registráciíDIČ 2120639631: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120639631: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120639631IČ DPH SK2120639631Obdobia daňových registráciíDIČ 2120639631: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120639631: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120639631IČ DPH SK2120639631
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212063963111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2019
daňové identifikačné číslo212063963110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −10 455 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 1,8 tisíc eur.

Tržby

1 802 €

▲ 6,0 %

Výsledok hospodárenia

−10 455 €

▲ 32,0 %

Aktíva

3 167 €

▼ 12,8 %

Vlastné imanie

−4 955 €

▲ 67,3 %

Zadlženosť

256,5 %

Hrubá marža

−561,3 %

Čistá marža

−580,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 31 516 €. 2022: tržby 1 664 €. 2023: tržby 1 800 €. 2024: tržby 1 700 €. 2025: tržby 1 802 €.50 tis.25 tis.031,5 tis.1,7 tis.1,8 tis.1,7 tis.1,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 31 516 €. 2022: tržby 1 664 €. 2023: tržby 1 800 €. 2024: tržby 1 700 €. 2025: tržby 1 802 €.50 tis.25 tis.031,5 tis.1,7 tis.1,8 tis.1,7 tis.1,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 31 516 €. 2022: tržby 1 664 €. 2023: tržby 1 800 €. 2024: tržby 1 700 €. 2025: tržby 1 802 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 047 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 436 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 177 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 382 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 455 €.2 tis.0−20 tis.+1 tis.−15,4 tis.−9,2 tis.−15,4 tis.−10,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 047 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 436 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 177 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 382 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 455 €.2 tis.0−20 tis.+1 tis.−15,4 tis.−9,2 tis.−15,4 tis.−10,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 047 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 436 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 177 €. 2024: výsledok hospodárenia −15 382 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 455 €.2 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 607 €, vlastné imanie 24 861 €. 2022: aktíva 10 624 €, vlastné imanie 9 425 €. 2023: aktíva 7 645 €, vlastné imanie 248 €. 2024: aktíva 3 631 €, vlastné imanie −15 135 €. 2025: aktíva 3 167 €, vlastné imanie −4 955 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 607 €, vlastné imanie 24 861 €. 2022: aktíva 10 624 €, vlastné imanie 9 425 €. 2023: aktíva 7 645 €, vlastné imanie 248 €. 2024: aktíva 3 631 €, vlastné imanie −15 135 €. 2025: aktíva 3 167 €, vlastné imanie −4 955 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 607 €, vlastné imanie 24 861 €. 2022: aktíva 10 624 €, vlastné imanie 9 425 €. 2023: aktíva 7 645 €, vlastné imanie 248 €. 2024: aktíva 3 631 €, vlastné imanie −15 135 €. 2025: aktíva 3 167 €, vlastné imanie −4 955 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 533 €, finančné účty 2 821 €. 2022: dlhodobý majetok 2 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 037 €, finančné účty 2 915 €. 2023: dlhodobý majetok 2 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 591 €, finančné účty 1 382 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 853 €, finančné účty 2 778 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 451 €, finančné účty 2 716 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 533 €, finančné účty 2 821 €. 2022: dlhodobý majetok 2 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 037 €, finančné účty 2 915 €. 2023: dlhodobý majetok 2 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 591 €, finančné účty 1 382 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 853 €, finančné účty 2 778 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 451 €, finančné účty 2 716 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 533 €, finančné účty 2 821 €. 2022: dlhodobý majetok 2 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 037 €, finančné účty 2 915 €. 2023: dlhodobý majetok 2 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 591 €, finančné účty 1 382 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 853 €, finančné účty 2 778 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 451 €, finančné účty 2 716 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 861 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 746 €. 2022: vlastné imanie 9 425 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 199 €. 2023: vlastné imanie 248 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 397 €. 2024: vlastné imanie −15 135 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 766 €. 2025: vlastné imanie −4 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 122 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 861 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 746 €. 2022: vlastné imanie 9 425 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 199 €. 2023: vlastné imanie 248 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 397 €. 2024: vlastné imanie −15 135 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 766 €. 2025: vlastné imanie −4 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 122 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 861 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 746 €. 2022: vlastné imanie 9 425 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 199 €. 2023: vlastné imanie 248 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 397 €. 2024: vlastné imanie −15 135 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 766 €. 2025: vlastné imanie −4 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 122 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 261 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025002610034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 261 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025002610034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 261 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025002610034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31,5 tis.1,7 tis.1,8 tis.1,7 tis.1,8 tis.
Výsledok hospodárenia1 tis.−15,4 tis.−9,2 tis.−15,4 tis.−10,5 tis.
Aktíva27,6 tis.10,6 tis.7,6 tis.3,6 tis.3,2 tis.
Vlastné imanie24,9 tis.9,4 tis.248−15,1 tis.−5 tis.
Daň z príjmu26100340340
Zadlženosť9,9 %11,3 %96,8 %516,8 %256,5 %

aj 12/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,5 tis.
Aktíva
3,2 tis.
Vlastné imanie
−5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
256,5 %

2024

Tržby
1,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,4 tis.
Aktíva
3,6 tis.
Vlastné imanie
−15,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
516,8 %

2023

Tržby
1,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,2 tis.
Aktíva
7,6 tis.
Vlastné imanie
248
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,8 %

2022

Tržby
1,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,4 tis.
Aktíva
10,6 tis.
Vlastné imanie
9,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11,3 %

2021

Tržby
31,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
27,6 tis.
Vlastné imanie
24,9 tis.
Daň z príjmu
261
Zadlženosť
9,9 %

aj 12/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API