Súhrn
- Vznik
- 21. 12. 20178 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 271 838 €2022
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ASHARIA s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 51231409
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Slovanská 29, 93521 Tlmače, Slovenská republika
- Územie
- Tlmačeokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 12. 2017
- Zánik
- 11. 09. 2026
- V registri
- 8 rokov 8 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 11. 09. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 44710/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9395585
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120649212 | 10. 09. 2026 | 16. 09. 2026 | 15. 09. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 zvýšila zisk o ▲51 % na 67 478 € a zvýšila tržby o ▲69 % na 271,8 tisíc eur.
Tržby
271 838 €
▲ 69,4 %Výsledok hospodárenia
67 478 €
▲ 51,4 %Aktíva
287 872 €
▲ 10,1 %Vlastné imanie
159 101 €
▲ 73,6 %Zadlženosť
44,7 %
Hrubá marža
31,8 %
Čistá marža
24,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 103,8 tis. | 143,7 tis. | 160,5 tis. | 271,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,5 tis. | 35 tis. | 44,6 tis. | 67,5 tis. |
| Aktíva | 28,1 tis. | 189,7 tis. | 261,4 tis. | 287,9 tis. |
| Vlastné imanie | 14 tis. | 47 tis. | 91,6 tis. | 159,1 tis. |
| Daň z príjmu | 2 tis. | 9,4 tis. | 12,3 tis. | 18,8 tis. |
| Zadlženosť | 50,1 % | 75,2 % | 65,0 % | 44,7 % |
2022
- Tržby
- 271,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 67,5 tis.
- Aktíva
- 287,9 tis.
- Vlastné imanie
- 159,1 tis.
- Daň z príjmu
- 18,8 tis.
- Zadlženosť
- 44,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 160,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 44,6 tis.
- Aktíva
- 261,4 tis.
- Vlastné imanie
- 91,6 tis.
- Daň z príjmu
- 12,3 tis.
- Zadlženosť
- 65,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 143,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 35 tis.
- Aktíva
- 189,7 tis.
- Vlastné imanie
- 47 tis.
- Daň z príjmu
- 9,4 tis.
- Zadlženosť
- 75,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 103,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,5 tis.
- Aktíva
- 28,1 tis.
- Vlastné imanie
- 14 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 50,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Obchodný vestník
20 oznámení
05. 08. 2026
Uznesenie o odvolaní správcu na návrh na svoje odvolanie konkurz
24. 07. 2026
Oznámenie o nadobudnutí právoplatnosti uznesenia o zrušení konkurzu konkurz
06. 07. 2026
Uznesenie o zrušení konkurzu pre nedostatok majetku konkurz
18. 05. 2026
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
11. 05. 2026
Iné rozhodnutie súdu konkurz
12. 02. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
27. 01. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
09. 01. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
29. 12. 2025
Oznam súdu konkurz
28. 07. 2025
Uznesenie konkurz
03. 03. 2025
Uznesenie konkurz
20. 01. 2025
Uznesenie konkurz
03. 01. 2025
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
21. 11. 2024
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
15. 11. 2024
Uznesenie konkurz
04. 11. 2024
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
04. 11. 2024
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
28. 10. 2024
Uznesenie konkurz
01. 10. 2024
Uznesenie konkurz
12. 08. 2024
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.