Súhrn
- Vznik
- 19. 12. 20178 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 128 009 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LeMa s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51231174
- daňové identifikačné číslo
- 2120649707
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120649707
- Sídlo
- Palúčanská 566/40, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
- Územie
- Liptovský Mikulášokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 12. 2017
- V registri
- 8 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 69083/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9393716
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 19. 12. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 12. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 19. 12. 2017 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 19. 12. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 12. 2017 | — |
| Administratívne služby | 19. 12. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 19. 12. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 19. 12. 2017 | — |
| Služby požičovní | 19. 12. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 12. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 12. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 19. 12. 2017 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 19. 12. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 19. 12. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 19. 12. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 19. 12. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120649707 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 03. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2120649707 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −3 484 € a zvýšila tržby o ▲31 % na 128 tisíc eur.
Tržby
128 009 €
▲ 30,6 %Výsledok hospodárenia
−3 484 €
▲ 71,8 %Aktíva
63 375 €
▲ 43,4 %Vlastné imanie
6 941 €
▲ 431,0 %Zadlženosť
89,0 %
Hrubá marža
−2,0 %
Čistá marža
−2,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49,3 tis. | 63,6 tis. | 114,2 tis. | 98 tis. | 128 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 927 | −137 | 1,8 tis. | −12,4 tis. | −3,5 tis. |
| Aktíva | 9,4 tis. | 10,7 tis. | 41,9 tis. | 44,2 tis. | 63,4 tis. |
| Vlastné imanie | 6,7 tis. | 6,9 tis. | 9,8 tis. | −2,1 tis. | 6,9 tis. |
| Daň z príjmu | 164 | 0 | 491 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 28,4 % | 35,7 % | 76,7 % | 104,7 % | 89,0 % |
aj 12/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 128 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,5 tis.
- Aktíva
- 63,4 tis.
- Vlastné imanie
- 6,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 89,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 98 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,4 tis.
- Aktíva
- 44,2 tis.
- Vlastné imanie
- −2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 104,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 114,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 41,9 tis.
- Vlastné imanie
- 9,8 tis.
- Daň z príjmu
- 491
- Zadlženosť
- 76,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 63,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −137
- Aktíva
- 10,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 35,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 49,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 927
- Aktíva
- 9,4 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 164
- Zadlženosť
- 28,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.