prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Trans Glob Drive s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51230356zaniknutý 08. 11. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 02. 20187 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
195 335 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Trans Glob Drive s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51230356
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hrnčiarska Ves 305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 02. 2018
Zánik
08. 11. 2025
V registri
7 rokov 9 mesiacov
Stav
zaniknutý 08. 11. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 48572/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9446983

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 18 820 € a zvýšila tržby o ▲218 % na 195,3 tisíc eur.

Tržby

195 335 €

▲ 218,5 %

Výsledok hospodárenia

18 820 €

▲ 130,6 %

Aktíva

175 900 €

▲ 49,3 %

Vlastné imanie

12 990 €

▲ 123,3 %

Zadlženosť

92,6 %

Hrubá marža

11,0 %

Čistá marža

9,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 67 945 €. 2019: tržby 98 221 €. 2020: tržby 61 335 €. 2021: tržby 195 335 €.200 tis.100 tis.067,9 tis.98,2 tis.61,3 tis.195,3 tis.2018201920202021Tržby2018: tržby 67 945 €. 2019: tržby 98 221 €. 2020: tržby 61 335 €. 2021: tržby 195 335 €.200 tis.100 tis.067,9 tis.98,2 tis.61,3 tis.195,3 tis.2018201920202021Tržby2018: tržby 67 945 €. 2019: tržby 98 221 €. 2020: tržby 61 335 €. 2021: tržby 195 335 €.200 tis.100 tis.020192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 815 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 238 €. 2020: výsledok hospodárenia −61 407 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 820 €.20 tis.0−100 tis.+4,8 tis.−4,2 tis.−61,4 tis.+18,8 tis.2018201920202021Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 815 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 238 €. 2020: výsledok hospodárenia −61 407 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 820 €.20 tis.0−100 tis.+4,8 tis.−4,2 tis.−61,4 tis.+18,8 tis.2018201920202021Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 815 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 238 €. 2020: výsledok hospodárenia −61 407 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 820 €.20 tis.0−100 tis.20192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 35 594 €, vlastné imanie 9 815 €. 2019: aktíva 137 064 €, vlastné imanie 5 577 €. 2020: aktíva 117 826 €, vlastné imanie −55 830 €. 2021: aktíva 175 900 €, vlastné imanie 12 990 €.200 tis.0−100 tis.2018201920202021Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 35 594 €, vlastné imanie 9 815 €. 2019: aktíva 137 064 €, vlastné imanie 5 577 €. 2020: aktíva 117 826 €, vlastné imanie −55 830 €. 2021: aktíva 175 900 €, vlastné imanie 12 990 €.200 tis.0−100 tis.2018201920202021Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 35 594 €, vlastné imanie 9 815 €. 2019: aktíva 137 064 €, vlastné imanie 5 577 €. 2020: aktíva 117 826 €, vlastné imanie −55 830 €. 2021: aktíva 175 900 €, vlastné imanie 12 990 €.200 tis.0−100 tis.2018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 16 035 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 598 €, finančné účty 15 250 €. 2019: dlhodobý majetok 98 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 526 €, finančné účty 18 532 €. 2020: dlhodobý majetok 69 210 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 580 €, finančné účty 2 147 €. 2021: dlhodobý majetok 115 019 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 816 €, finančné účty 3 384 €.200 tis.100 tis.02018201920202021Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 16 035 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 598 €, finančné účty 15 250 €. 2019: dlhodobý majetok 98 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 526 €, finančné účty 18 532 €. 2020: dlhodobý majetok 69 210 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 580 €, finančné účty 2 147 €. 2021: dlhodobý majetok 115 019 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 816 €, finančné účty 3 384 €.200 tis.100 tis.02018201920202021Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 16 035 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 598 €, finančné účty 15 250 €. 2019: dlhodobý majetok 98 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 526 €, finančné účty 18 532 €. 2020: dlhodobý majetok 69 210 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 580 €, finančné účty 2 147 €. 2021: dlhodobý majetok 115 019 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 816 €, finančné účty 3 384 €.200 tis.100 tis.02018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 9 815 €, dlhodobé záväzky 22 001 €, krátkodobé záväzky 3 778 €. 2019: vlastné imanie 5 577 €, dlhodobé záväzky 112 409 €, krátkodobé záväzky 19 078 €. 2020: vlastné imanie −55 830 €, dlhodobé záväzky 93 421 €, krátkodobé záväzky 80 235 €. 2021: vlastné imanie 12 990 €, dlhodobé záväzky 118 303 €, krátkodobé záväzky 44 607 €.200 tis.0−100 tis.2018201920202021Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 9 815 €, dlhodobé záväzky 22 001 €, krátkodobé záväzky 3 778 €. 2019: vlastné imanie 5 577 €, dlhodobé záväzky 112 409 €, krátkodobé záväzky 19 078 €. 2020: vlastné imanie −55 830 €, dlhodobé záväzky 93 421 €, krátkodobé záväzky 80 235 €. 2021: vlastné imanie 12 990 €, dlhodobé záväzky 118 303 €, krátkodobé záväzky 44 607 €.200 tis.0−100 tis.2018201920202021Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 9 815 €, dlhodobé záväzky 22 001 €, krátkodobé záväzky 3 778 €. 2019: vlastné imanie 5 577 €, dlhodobé záväzky 112 409 €, krátkodobé záväzky 19 078 €. 2020: vlastné imanie −55 830 €, dlhodobé záväzky 93 421 €, krátkodobé záväzky 80 235 €. 2021: vlastné imanie 12 990 €, dlhodobé záväzky 118 303 €, krátkodobé záväzky 44 607 €.200 tis.0−100 tis.2018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 279 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 2 606 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.002,6 tis.2018201920202021Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 279 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 2 606 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.002,6 tis.2018201920202021Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 279 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 2 606 €.5 tis.2,5 tis.0020192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby67,9 tis.98,2 tis.61,3 tis.195,3 tis.
Výsledok hospodárenia4,8 tis.−4,2 tis.−61,4 tis.18,8 tis.
Aktíva35,6 tis.137,1 tis.117,8 tis.175,9 tis.
Vlastné imanie9,8 tis.5,6 tis.−55,8 tis.13 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.002,6 tis.
Zadlženosť72,4 %95,9 %147,4 %92,6 %

2021

Tržby
195,3 tis.
Výsledok hospodárenia
18,8 tis.
Aktíva
175,9 tis.
Vlastné imanie
13 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
92,6 %

2020

Tržby
61,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−61,4 tis.
Aktíva
117,8 tis.
Vlastné imanie
−55,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
147,4 %

2019

Tržby
98,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,2 tis.
Aktíva
137,1 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,9 %

2018

Tržby
67,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
35,6 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
72,4 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API