prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Merato s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51230127aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 11. 20178 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
100 925 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Merato s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51230127
daňové identifikačné číslo
2120635748
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bernolákova 18, 02801 Trstená, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 11. 2017
V registri
8 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 77543/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9376660
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 11. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 11. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 11. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí29. 11. 2017—
Administratívne služby29. 11. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 11. 2017—
Vedenie účtovníctva29. 11. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 11. 2017—
Čistiace a upratovacie služby29. 11. 2017—
Sťahovacie služby29. 11. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave29. 11. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 11. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby29. 11. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 11. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 11. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 11. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120635748: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120635748Obdobia daňových registráciíDIČ 2120635748: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120635748Obdobia daňových registráciíDIČ 2120635748: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120635748
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212063574810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −1 479 € a zvýšila tržby o ▲33 542 % na 100,9 tisíc eur.

Tržby

100 925 €

▲ 33 541,7 %

Výsledok hospodárenia

−1 479 €

▲ 86,4 %

Aktíva

5 703 €

▼ 94,2 %

Vlastné imanie

1 833 €

▼ 44,6 %

Zadlženosť

67,9 %

Hrubá marža

−1,5 %

Čistá marža

−1,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 93 870 €. 2019: tržby 300 €. 2020: tržby 100 925 €.200 tis.100 tis.093,9 tis.300100,9 tis.201820192020Tržby2018: tržby 93 870 €. 2019: tržby 300 €. 2020: tržby 100 925 €.200 tis.100 tis.093,9 tis.300100,9 tis.201820192020Tržby2018: tržby 93 870 €. 2019: tržby 300 €. 2020: tržby 100 925 €.200 tis.100 tis.093,9 tis.20182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 13 205 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 894 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 479 €.20 tis.0−20 tis.+13,2 tis.−10,9 tis.−1,5 tis.201820192020Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 13 205 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 894 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 479 €.20 tis.0−20 tis.+13,2 tis.−10,9 tis.−1,5 tis.201820192020Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 13 205 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 894 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 479 €.20 tis.0−20 tis.−1,5 tis.20182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 108 421 €, vlastné imanie 14 205 €. 2019: aktíva 97 926 €, vlastné imanie 3 311 €. 2020: aktíva 5 703 €, vlastné imanie 1 833 €.200 tis.100 tis.0201820192020Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 108 421 €, vlastné imanie 14 205 €. 2019: aktíva 97 926 €, vlastné imanie 3 311 €. 2020: aktíva 5 703 €, vlastné imanie 1 833 €.200 tis.100 tis.0201820192020Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 108 421 €, vlastné imanie 14 205 €. 2019: aktíva 97 926 €, vlastné imanie 3 311 €. 2020: aktíva 5 703 €, vlastné imanie 1 833 €.200 tis.100 tis.0201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 90 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 005 €, finančné účty 9 416 €. 2019: dlhodobý majetok 93 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 687 €, finančné účty 1 139 €. 2020: dlhodobý majetok 3 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 539 €, finančné účty 1 064 €.200 tis.100 tis.0201820192020Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 90 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 005 €, finančné účty 9 416 €. 2019: dlhodobý majetok 93 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 687 €, finančné účty 1 139 €. 2020: dlhodobý majetok 3 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 539 €, finančné účty 1 064 €.200 tis.100 tis.0201820192020Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 90 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 005 €, finančné účty 9 416 €. 2019: dlhodobý majetok 93 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 687 €, finančné účty 1 139 €. 2020: dlhodobý majetok 3 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 539 €, finančné účty 1 064 €.200 tis.100 tis.0201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 14 205 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 216 €. 2019: vlastné imanie 3 311 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 615 €. 2020: vlastné imanie 1 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 870 €.200 tis.100 tis.0201820192020Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 14 205 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 216 €. 2019: vlastné imanie 3 311 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 615 €. 2020: vlastné imanie 1 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 870 €.200 tis.100 tis.0201820192020Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 14 205 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 216 €. 2019: vlastné imanie 3 311 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 615 €. 2020: vlastné imanie 1 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 870 €.200 tis.100 tis.0201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 510 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.00201820192020Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 510 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.00201820192020Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 510 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.00201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby93,9 tis.300100,9 tis.
Výsledok hospodárenia13,2 tis.−10,9 tis.−1,5 tis.
Aktíva108,4 tis.97,9 tis.5,7 tis.
Vlastné imanie14,2 tis.3,3 tis.1,8 tis.
Daň z príjmu3,5 tis.00
Zadlženosť86,9 %96,6 %67,9 %

2020

Tržby
100,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
5,7 tis.
Vlastné imanie
1,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,9 %

2019

Tržby
300
Výsledok hospodárenia
−10,9 tis.
Aktíva
97,9 tis.
Vlastné imanie
3,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,6 %

2018

Tržby
93,9 tis.
Výsledok hospodárenia
13,2 tis.
Aktíva
108,4 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
86,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API