prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SlovDef Technologies s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51229978aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 12. 20178 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
210 670 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SlovDef Technologies s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51229978
daňové identifikačné číslo
2120643327
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120643327
Sídlo
Teplická 2156/3, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 12. 2017
V registri
8 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 35575/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9384608
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba výrobkov obranného priemyslu07. 12. 2017—
Výskum a vývoj výrobkov obranného priemyslu07. 12. 2017—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov07. 12. 2017—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok07. 12. 2017—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí07. 12. 2017—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely07. 12. 2017—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, spoločenských a humanitných vied07. 12. 2017—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly07. 12. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 12. 2017—
Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva07. 12. 2017—
Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva07. 12. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby07. 12. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 12. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 12. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí07. 12. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 12. 2017—
Prevádzkovanie strelnice07. 12. 2017—
Obchodovanie s výrobkami obranného priemyslu v rozsahu Rozhodnutia Ministerstva hospodárstva Slovenskej repubiky č. Po44/2019-105003. 01. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120643327: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120643327: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120643327IČ DPH SK2120643327Obdobia daňových registráciíDIČ 2120643327: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120643327: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120643327IČ DPH SK2120643327Obdobia daňových registráciíDIČ 2120643327: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120643327: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120643327IČ DPH SK2120643327
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212064332711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 04. 2018
daňové identifikačné číslo212064332710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2022 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −122 112 € a znížila tržby o ▼85 % na 210,7 tisíc eur.

Tržby

210 670 €

▼ 85,1 %

Výsledok hospodárenia

−122 112 €

▼ 213,0 %

Aktíva

253 419 €

▼ 46,4 %

Vlastné imanie

−30 341 €

▼ 133,1 %

Zadlženosť

112,0 %

Hrubá marža

−58,0 %

Čistá marža

−58,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 28 867 €. 2021: tržby 2 680 €. 2022: tržby 1 412 950 €. 2023: tržby 210 670 €.2 mil.1 mil.0028,9 tis.2,7 tis.1,41 mil.210,7 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 28 867 €. 2021: tržby 2 680 €. 2022: tržby 1 412 950 €. 2023: tržby 210 670 €.2 mil.1 mil.0028,9 tis.2,7 tis.1,41 mil.210,7 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 28 867 €. 2021: tržby 2 680 €. 2022: tržby 1 412 950 €. 2023: tržby 210 670 €.2 mil.1 mil.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −4 116 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 452 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 057 €. 2022: výsledok hospodárenia 108 110 €. 2023: výsledok hospodárenia −122 112 €.200 tis.0−200 tis.−4,1 tis.+13,5 tis.−30,1 tis.+108,1 tis.−122,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −4 116 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 452 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 057 €. 2022: výsledok hospodárenia 108 110 €. 2023: výsledok hospodárenia −122 112 €.200 tis.0−200 tis.−4,1 tis.−30,1 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −4 116 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 452 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 057 €. 2022: výsledok hospodárenia 108 110 €. 2023: výsledok hospodárenia −122 112 €.200 tis.0−200 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 27 960 €, vlastné imanie 265 €. 2020: aktíva 85 608 €, vlastné imanie 13 718 €. 2021: aktíva 133 913 €, vlastné imanie −16 339 €. 2022: aktíva 472 436 €, vlastné imanie 91 771 €. 2023: aktíva 253 419 €, vlastné imanie −30 341 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 27 960 €, vlastné imanie 265 €. 2020: aktíva 85 608 €, vlastné imanie 13 718 €. 2021: aktíva 133 913 €, vlastné imanie −16 339 €. 2022: aktíva 472 436 €, vlastné imanie 91 771 €. 2023: aktíva 253 419 €, vlastné imanie −30 341 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 27 960 €, vlastné imanie 265 €. 2020: aktíva 85 608 €, vlastné imanie 13 718 €. 2021: aktíva 133 913 €, vlastné imanie −16 339 €. 2022: aktíva 472 436 €, vlastné imanie 91 771 €. 2023: aktíva 253 419 €, vlastné imanie −30 341 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 20 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 189 €, finančné účty 3 378 €. 2020: dlhodobý majetok 46 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 911 €, finančné účty 3 066 €. 2021: dlhodobý majetok 81 654 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 271 €, finančné účty 1 988 €. 2022: dlhodobý majetok 83 271 €, zásoby 203 220 €, pohľadávky 151 291 €, finančné účty 34 654 €. 2023: dlhodobý majetok 41 955 €, zásoby 7 000 €, pohľadávky 200 934 €, finančné účty 3 530 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 20 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 189 €, finančné účty 3 378 €. 2020: dlhodobý majetok 46 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 911 €, finančné účty 3 066 €. 2021: dlhodobý majetok 81 654 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 271 €, finančné účty 1 988 €. 2022: dlhodobý majetok 83 271 €, zásoby 203 220 €, pohľadávky 151 291 €, finančné účty 34 654 €. 2023: dlhodobý majetok 41 955 €, zásoby 7 000 €, pohľadávky 200 934 €, finančné účty 3 530 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 20 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 189 €, finančné účty 3 378 €. 2020: dlhodobý majetok 46 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 911 €, finančné účty 3 066 €. 2021: dlhodobý majetok 81 654 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 271 €, finančné účty 1 988 €. 2022: dlhodobý majetok 83 271 €, zásoby 203 220 €, pohľadávky 151 291 €, finančné účty 34 654 €. 2023: dlhodobý majetok 41 955 €, zásoby 7 000 €, pohľadávky 200 934 €, finančné účty 3 530 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 265 €, dlhodobé záväzky 17 302 €, krátkodobé záväzky 10 393 €. 2020: vlastné imanie 13 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 890 €. 2021: vlastné imanie −16 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 252 €. 2022: vlastné imanie 91 771 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 380 665 €. 2023: vlastné imanie −30 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 283 760 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 265 €, dlhodobé záväzky 17 302 €, krátkodobé záväzky 10 393 €. 2020: vlastné imanie 13 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 890 €. 2021: vlastné imanie −16 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 252 €. 2022: vlastné imanie 91 771 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 380 665 €. 2023: vlastné imanie −30 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 283 760 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 265 €, dlhodobé záväzky 17 302 €, krátkodobé záväzky 10 393 €. 2020: vlastné imanie 13 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 890 €. 2021: vlastné imanie −16 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 252 €. 2022: vlastné imanie 91 771 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 380 665 €. 2023: vlastné imanie −30 341 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 283 760 €.500 tis.0−50 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 169 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 24 712 €. 2023: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.002,2 tis.024,7 tis.020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 169 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 24 712 €. 2023: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.002,2 tis.024,7 tis.020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 169 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 24 712 €. 2023: daň z príjmu 0 €.25 tis.12,5 tis.0000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby028,9 tis.2,7 tis.1,41 mil.210,7 tis.
Výsledok hospodárenia−4,1 tis.13,5 tis.−30,1 tis.108,1 tis.−122,1 tis.
Aktíva28 tis.85,6 tis.133,9 tis.472,4 tis.253,4 tis.
Vlastné imanie26513,7 tis.−16,3 tis.91,8 tis.−30,3 tis.
Daň z príjmu02,2 tis.024,7 tis.0
Zadlženosť99,1 %84,0 %112,2 %80,6 %112,0 %

aj 12/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
210,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−122,1 tis.
Aktíva
253,4 tis.
Vlastné imanie
−30,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,0 %

2022

Tržby
1,41 mil.
Výsledok hospodárenia
108,1 tis.
Aktíva
472,4 tis.
Vlastné imanie
91,8 tis.
Daň z príjmu
24,7 tis.
Zadlženosť
80,6 %

2021

Tržby
2,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,1 tis.
Aktíva
133,9 tis.
Vlastné imanie
−16,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,2 %

2020

Tržby
28,9 tis.
Výsledok hospodárenia
13,5 tis.
Aktíva
85,6 tis.
Vlastné imanie
13,7 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
84,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,1 tis.
Aktíva
28 tis.
Vlastné imanie
265
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,1 %

aj 12/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API