prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

WNC s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51217252aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 11. 20178 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
94 411 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
WNC s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51217252
daňové identifikačné číslo
2120632294
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 11. 2017
V registri
8 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 44495/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9364857
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 11. 2017—
Administratívne služby16. 11. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 11. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby16. 11. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky16. 11. 2017—
Vedenie účtovníctva16. 11. 2017—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva25. 01. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba25. 01. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu25. 01. 2018—
Textilná výroba25. 01. 2018—
Dizajnérske činnosti25. 01. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení25. 01. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 01. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 01. 2018—
Sťahovacie služby25. 01. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 01. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 01. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí25. 01. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120632294: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120632294Obdobia daňových registráciíDIČ 2120632294: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120632294Obdobia daňových registráciíDIČ 2120632294: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120632294
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212063229410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −665 € a zvýšila tržby o ▲329 % na 94,4 tisíc eur.

Tržby

94 411 €

▲ 328,7 %

Výsledok hospodárenia

−665 €

▼ 218,1 %

Aktíva

6 277 €

▼ 55,4 %

Vlastné imanie

4 335 €

▲ 18,0 %

Zadlženosť

30,9 %

Hrubá marža

1,5 %

Čistá marža

−0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 20 206 €. 2019: tržby 44 665 €. 2020: tržby 22 022 €. 2021: tržby 94 411 €.100 tis.50 tis.0020,2 tis.44,7 tis.22 tis.94,4 tis.11/2017 — 12/20172018201920202021Tržby11/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 20 206 €. 2019: tržby 44 665 €. 2020: tržby 22 022 €. 2021: tržby 94 411 €.100 tis.50 tis.0044,7 tis.94,4 tis.11/2017 — 12/201720192021Tržby11/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 20 206 €. 2019: tržby 44 665 €. 2020: tržby 22 022 €. 2021: tržby 94 411 €.100 tis.50 tis.020182021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −200 €. 2018: výsledok hospodárenia 745 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 432 €. 2020: výsledok hospodárenia 563 €. 2021: výsledok hospodárenia −665 €.1 tis.0−2,5 tis.−200+745−2,4 tis.+563−66511/2017 — 12/20172018201920202021Výsledok hospodárenia11/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −200 €. 2018: výsledok hospodárenia 745 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 432 €. 2020: výsledok hospodárenia 563 €. 2021: výsledok hospodárenia −665 €.1 tis.0−2,5 tis.−200−2,4 tis.−66511/2017 — 12/201720192021Výsledok hospodárenia11/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −200 €. 2018: výsledok hospodárenia 745 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 432 €. 2020: výsledok hospodárenia 563 €. 2021: výsledok hospodárenia −665 €.1 tis.0−2,5 tis.−200−66511/2017 — 12/20172021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2017 — 12/2017: aktíva 4 800 €, vlastné imanie 4 800 €. 2018: aktíva 13 692 €, vlastné imanie 5 545 €. 2019: aktíva 13 165 €, vlastné imanie 3 112 €. 2020: aktíva 14 085 €, vlastné imanie 3 675 €. 2021: aktíva 6 277 €, vlastné imanie 4 335 €.20 tis.10 tis.011/2017 — 12/20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie11/2017 — 12/2017: aktíva 4 800 €, vlastné imanie 4 800 €. 2018: aktíva 13 692 €, vlastné imanie 5 545 €. 2019: aktíva 13 165 €, vlastné imanie 3 112 €. 2020: aktíva 14 085 €, vlastné imanie 3 675 €. 2021: aktíva 6 277 €, vlastné imanie 4 335 €.20 tis.10 tis.011/2017 — 12/201720192021Aktíva a vlastné imanie11/2017 — 12/2017: aktíva 4 800 €, vlastné imanie 4 800 €. 2018: aktíva 13 692 €, vlastné imanie 5 545 €. 2019: aktíva 13 165 €, vlastné imanie 3 112 €. 2020: aktíva 14 085 €, vlastné imanie 3 675 €. 2021: aktíva 6 277 €, vlastné imanie 4 335 €.20 tis.10 tis.020182021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 800 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 120 €, pohľadávky 2 768 €, finančné účty 4 804 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 709 €, pohľadávky 1 611 €, finančné účty 6 845 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 789 €, pohľadávky 1 060 €, finančné účty 12 236 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 440 €, finančné účty 2 837 €.20 tis.10 tis.011/2017 — 12/20172018201920202021Štruktúra aktív11/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 800 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 120 €, pohľadávky 2 768 €, finančné účty 4 804 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 709 €, pohľadávky 1 611 €, finančné účty 6 845 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 789 €, pohľadávky 1 060 €, finančné účty 12 236 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 440 €, finančné účty 2 837 €.20 tis.10 tis.011/2017 — 12/201720192021Štruktúra aktív11/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 800 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 120 €, pohľadávky 2 768 €, finančné účty 4 804 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 709 €, pohľadávky 1 611 €, finančné účty 6 845 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 789 €, pohľadávky 1 060 €, finančné účty 12 236 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 440 €, finančné účty 2 837 €.20 tis.10 tis.020182021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2017 — 12/2017: vlastné imanie 4 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 5 545 €, dlhodobé záväzky 5 004 €, krátkodobé záväzky 3 143 €. 2019: vlastné imanie 3 112 €, dlhodobé záväzky 2 778 €, krátkodobé záväzky 7 275 €. 2020: vlastné imanie 3 675 €, dlhodobé záväzky 3 524 €, krátkodobé záväzky 6 886 €. 2021: vlastné imanie 4 335 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 942 €.20 tis.10 tis.011/2017 — 12/20172018201920202021Štruktúra pasív11/2017 — 12/2017: vlastné imanie 4 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 5 545 €, dlhodobé záväzky 5 004 €, krátkodobé záväzky 3 143 €. 2019: vlastné imanie 3 112 €, dlhodobé záväzky 2 778 €, krátkodobé záväzky 7 275 €. 2020: vlastné imanie 3 675 €, dlhodobé záväzky 3 524 €, krátkodobé záväzky 6 886 €. 2021: vlastné imanie 4 335 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 942 €.20 tis.10 tis.011/2017 — 12/201720192021Štruktúra pasív11/2017 — 12/2017: vlastné imanie 4 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 5 545 €, dlhodobé záväzky 5 004 €, krátkodobé záväzky 3 143 €. 2019: vlastné imanie 3 112 €, dlhodobé záväzky 2 778 €, krátkodobé záväzky 7 275 €. 2020: vlastné imanie 3 675 €, dlhodobé záväzky 3 524 €, krátkodobé záväzky 6 886 €. 2021: vlastné imanie 4 335 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 942 €.20 tis.10 tis.020182021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 223 €. 2019: daň z príjmu 128 €. 2020: daň z príjmu 100 €. 2021: daň z príjmu 2 122 €.2,5 tis.1,3 tis.002231281002,1 tis.11/2017 — 12/20172018201920202021Daň z príjmu11/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 223 €. 2019: daň z príjmu 128 €. 2020: daň z príjmu 100 €. 2021: daň z príjmu 2 122 €.2,5 tis.1,3 tis.001282,1 tis.11/2017 — 12/201720192021Daň z príjmu11/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 223 €. 2019: daň z príjmu 128 €. 2020: daň z príjmu 100 €. 2021: daň z príjmu 2 122 €.2,5 tis.1,3 tis.022320182021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby020,2 tis.44,7 tis.22 tis.94,4 tis.
Výsledok hospodárenia−200745−2,4 tis.563−665
Aktíva4,8 tis.13,7 tis.13,2 tis.14,1 tis.6,3 tis.
Vlastné imanie4,8 tis.5,5 tis.3,1 tis.3,7 tis.4,3 tis.
Daň z príjmu02231281002,1 tis.
Zadlženosť0,0 %59,5 %76,4 %73,9 %30,9 %

2021

Tržby
94,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−665
Aktíva
6,3 tis.
Vlastné imanie
4,3 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
30,9 %

2020

Tržby
22 tis.
Výsledok hospodárenia
563
Aktíva
14,1 tis.
Vlastné imanie
3,7 tis.
Daň z príjmu
100
Zadlženosť
73,9 %

2019

Tržby
44,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
13,2 tis.
Vlastné imanie
3,1 tis.
Daň z príjmu
128
Zadlženosť
76,4 %

2018

Tržby
20,2 tis.
Výsledok hospodárenia
745
Aktíva
13,7 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
223
Zadlženosť
59,5 %

11/2017 — 12/2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−200
Aktíva
4,8 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API