Súhrn
- Vznik
- 04. 11. 20179 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 134 527 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PDS group, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51203677
- daňové identifikačné číslo
- 2120622460
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120622460
- Sídlo
- 497, 02303 Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
- Územie
- Zborov nad Bystricouokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 11. 2017
- V registri
- 9 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 68836/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9357797
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 11. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 04. 11. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 04. 11. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 04. 11. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 04. 11. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 03. 2020 | — |
| Nákladná a cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 03. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 24. 03. 2020 | — |
| Administratívne služby | 24. 03. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 03. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120622460 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 02. 11. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2120622460 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila zisk o ▼70 % na 277 € a znížila tržby o ▼13 % na 134,5 tisíc eur.
Tržby
134 527 €
▼ 12,8 %Výsledok hospodárenia
277 €
▼ 69,9 %Aktíva
96 120 €
▼ 3,6 %Vlastné imanie
4 515 €
▼ 22,8 %Zadlženosť
95,3 %
Hrubá marža
1,0 %
Čistá marža
0,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 147 tis. | 143,5 tis. | 100,4 tis. | 154,3 tis. | 134,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 78 | 47 | 65 | 919 | 277 |
| Aktíva | 17,6 tis. | 9,9 tis. | 19,3 tis. | 99,7 tis. | 96,1 tis. |
| Vlastné imanie | 4,8 tis. | 4,9 tis. | 4,9 tis. | 5,9 tis. | 4,5 tis. |
| Daň z príjmu | 127 | 251 | 395 | 885 | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 72,6 % | 50,6 % | 74,4 % | 94,1 % | 95,3 % |
aj 2017–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 134,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 277
- Aktíva
- 96,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 95,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 154,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 919
- Aktíva
- 99,7 tis.
- Vlastné imanie
- 5,9 tis.
- Daň z príjmu
- 885
- Zadlženosť
- 94,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 100,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 65
- Aktíva
- 19,3 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 395
- Zadlženosť
- 74,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 143,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 47
- Aktíva
- 9,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 251
- Zadlženosť
- 50,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 147 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 78
- Aktíva
- 17,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 127
- Zadlženosť
- 72,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.