prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

NONSTOPREALITY s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51185814aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 11. 20178 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NONSTOPREALITY s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51185814
daňové identifikačné číslo
2120624264
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Štvrť SNP 680/79, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 11. 2017
V registri
8 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 35565/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9361485
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnutelˇností (realitná cˇinnostˇ)09. 11. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 11. 2017—
Vedenie účtovníctva09. 11. 2017—
Finančný lízing09. 11. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 11. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí09. 11. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu09. 11. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby09. 11. 2017—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok09. 11. 2017—
Administratívne služby09. 11. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky09. 11. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 11. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností09. 11. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach09. 11. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120624264: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120624264Obdobia daňových registráciíDIČ 2120624264: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120624264Obdobia daňových registráciíDIČ 2120624264: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120624264
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212062426410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 1 743 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

1 743 €

▲ 203,0 %

Aktíva

11 830 €

▼ 49,8 %

Vlastné imanie

11 405 €

▲ 18,0 %

Zadlženosť

3,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 36 319 €. 2021: tržby 60 312 €. 2022: tržby 36 570 €. 2023: tržby 11 310 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.036,3 tis.60,3 tis.36,6 tis.11,3 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 36 319 €. 2021: tržby 60 312 €. 2022: tržby 36 570 €. 2023: tržby 11 310 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.036,3 tis.60,3 tis.36,6 tis.11,3 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 36 319 €. 2021: tržby 60 312 €. 2022: tržby 36 570 €. 2023: tržby 11 310 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 373 €. 2021: výsledok hospodárenia 733 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 450 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 693 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 743 €.2 tis.0−5 tis.−1,4 tis.+733−3,5 tis.−1,7 tis.+1,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 373 €. 2021: výsledok hospodárenia 733 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 450 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 693 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 743 €.2 tis.0−5 tis.−1,4 tis.+733−3,5 tis.−1,7 tis.+1,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 373 €. 2021: výsledok hospodárenia 733 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 450 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 693 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 743 €.2 tis.0−5 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 986 €, vlastné imanie 5 073 €. 2021: aktíva 39 948 €, vlastné imanie 14 805 €. 2022: aktíva 31 255 €, vlastné imanie 11 357 €. 2023: aktíva 23 548 €, vlastné imanie 9 663 €. 2024: aktíva 11 830 €, vlastné imanie 11 405 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 986 €, vlastné imanie 5 073 €. 2021: aktíva 39 948 €, vlastné imanie 14 805 €. 2022: aktíva 31 255 €, vlastné imanie 11 357 €. 2023: aktíva 23 548 €, vlastné imanie 9 663 €. 2024: aktíva 11 830 €, vlastné imanie 11 405 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 986 €, vlastné imanie 5 073 €. 2021: aktíva 39 948 €, vlastné imanie 14 805 €. 2022: aktíva 31 255 €, vlastné imanie 11 357 €. 2023: aktíva 23 548 €, vlastné imanie 9 663 €. 2024: aktíva 11 830 €, vlastné imanie 11 405 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 31 311 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 789 €, finančné účty 17 464 €. 2021: dlhodobý majetok 38 434 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 003 €, finančné účty −3 431 €. 2022: dlhodobý majetok 24 433 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 870 €, finančné účty 2 659 €. 2023: dlhodobý majetok 15 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 882 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 830 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 31 311 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 789 €, finančné účty 17 464 €. 2021: dlhodobý majetok 38 434 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 003 €, finančné účty −3 431 €. 2022: dlhodobý majetok 24 433 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 870 €, finančné účty 2 659 €. 2023: dlhodobý majetok 15 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 882 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 830 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 31 311 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 789 €, finančné účty 17 464 €. 2021: dlhodobý majetok 38 434 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 003 €, finančné účty −3 431 €. 2022: dlhodobý majetok 24 433 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 870 €, finančné účty 2 659 €. 2023: dlhodobý majetok 15 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 882 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 830 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 073 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 37 896 €. 2021: vlastné imanie 14 805 €, dlhodobé záväzky 8 053 €, krátkodobé záväzky 17 090 €. 2022: vlastné imanie 11 357 €, dlhodobé záväzky 6 367 €, krátkodobé záväzky 13 531 €. 2023: vlastné imanie 9 663 €, dlhodobé záväzky 4 642 €, krátkodobé záväzky 9 243 €. 2024: vlastné imanie 11 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 425 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 073 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 37 896 €. 2021: vlastné imanie 14 805 €, dlhodobé záväzky 8 053 €, krátkodobé záväzky 17 090 €. 2022: vlastné imanie 11 357 €, dlhodobé záväzky 6 367 €, krátkodobé záväzky 13 531 €. 2023: vlastné imanie 9 663 €, dlhodobé záväzky 4 642 €, krátkodobé záväzky 9 243 €. 2024: vlastné imanie 11 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 425 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 073 €, dlhodobé záväzky 17 €, krátkodobé záväzky 37 896 €. 2021: vlastné imanie 14 805 €, dlhodobé záväzky 8 053 €, krátkodobé záväzky 17 090 €. 2022: vlastné imanie 11 357 €, dlhodobé záväzky 6 367 €, krátkodobé záväzky 13 531 €. 2023: vlastné imanie 9 663 €, dlhodobé záväzky 4 642 €, krátkodobé záväzky 9 243 €. 2024: vlastné imanie 11 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 425 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 17 €. 2021: daň z príjmu 420 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 425 €.5002500174200042520202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 17 €. 2021: daň z príjmu 420 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 425 €.5002500174200042520202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 17 €. 2021: daň z príjmu 420 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 425 €.5002500174200042520202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby36,3 tis.60,3 tis.36,6 tis.11,3 tis.0
Výsledok hospodárenia−1,4 tis.733−3,5 tis.−1,7 tis.1,7 tis.
Aktíva43 tis.39,9 tis.31,3 tis.23,5 tis.11,8 tis.
Vlastné imanie5,1 tis.14,8 tis.11,4 tis.9,7 tis.11,4 tis.
Daň z príjmu1742000425
Zadlženosť88,2 %62,9 %63,7 %59,0 %3,6 %

aj 11/2017 — 12/2017–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
11,8 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
425
Zadlženosť
3,6 %

2023

Tržby
11,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
23,5 tis.
Vlastné imanie
9,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
59,0 %

2022

Tržby
36,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,5 tis.
Aktíva
31,3 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,7 %

2021

Tržby
60,3 tis.
Výsledok hospodárenia
733
Aktíva
39,9 tis.
Vlastné imanie
14,8 tis.
Daň z príjmu
420
Zadlženosť
62,9 %

2020

Tržby
36,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
43 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
17
Zadlženosť
88,2 %

aj 11/2017 — 12/2017–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API