prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

B&V Group a.s.

identifikačné číslo organizácie 51176114aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 10. 20179 rokov v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
12 866 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
B&V Group a.s.
identifikačné číslo organizácie
51176114
daňové identifikačné číslo
2120623076
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vajanského 1946/5, 921 01 Piešťany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
28. 10. 2017
V registri
9 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sa, vložka č. 10810/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9353197
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 10. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby28. 10. 2017—
Administratívne služby28. 10. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 10. 2017—
Vedenie účtovníctva28. 10. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky28. 10. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí28. 10. 2017—
Finančný lízing28. 10. 2017—
Faktoring a Forfaiting28. 10. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom28. 10. 2017—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt28. 10. 2017—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt28. 10. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti28. 10. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 10. 2017—
Služby požičovní28. 10. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla28. 10. 2017—
Čistiace a upratovacie služby28. 10. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 10. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 10. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 10. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 23. 07. 2019 do 18. 01. 2022 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
A|K|K|L advokáti s.r.o. · od 09. 01. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120623076: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120623076Obdobia daňových registráciíDIČ 2120623076: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120623076Obdobia daňových registráciíDIČ 2120623076: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120623076
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212062307610. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −1 243 € a znížila tržby o ▼99 % na 12,9 tisíc eur.

Tržby

12 866 €

▼ 98,7 %

Výsledok hospodárenia

−1 243 €

▲ 97,6 %

Aktíva

580 794 €

▼ 63,8 %

Vlastné imanie

237 580 €

▼ 42,4 %

Zadlženosť

59,1 %

Hrubá marža

4,7 %

Čistá marža

−9,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 70 300 €. 2019: tržby 6 655 358 €. 2020: tržby 370 661 €. 2021: tržby 962 985 €. 2022: tržby 12 866 €.10 mil.5 mil.070,3 tis.6,66 mil.370,7 tis.963 tis.12,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 70 300 €. 2019: tržby 6 655 358 €. 2020: tržby 370 661 €. 2021: tržby 962 985 €. 2022: tržby 12 866 €.10 mil.5 mil.070,3 tis.6,66 mil.370,7 tis.963 tis.12,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 70 300 €. 2019: tržby 6 655 358 €. 2020: tržby 370 661 €. 2021: tržby 962 985 €. 2022: tržby 12 866 €.10 mil.5 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 705 €. 2019: výsledok hospodárenia 518 872 €. 2020: výsledok hospodárenia −121 694 €. 2021: výsledok hospodárenia −52 545 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 243 €.1 mil.0−200 tis.+2,7 tis.+518,9 tis.−121,7 tis.−52,5 tis.−1,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 705 €. 2019: výsledok hospodárenia 518 872 €. 2020: výsledok hospodárenia −121 694 €. 2021: výsledok hospodárenia −52 545 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 243 €.1 mil.0−200 tis.+2,7 tis.−1,2 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 705 €. 2019: výsledok hospodárenia 518 872 €. 2020: výsledok hospodárenia −121 694 €. 2021: výsledok hospodárenia −52 545 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 243 €.1 mil.0−200 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 720 086 €, vlastné imanie 61 095 €. 2019: aktíva 1 701 156 €, vlastné imanie 607 466 €. 2020: aktíva 2 470 153 €, vlastné imanie 485 772 €. 2021: aktíva 1 606 295 €, vlastné imanie 412 753 €. 2022: aktíva 580 794 €, vlastné imanie 237 580 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 720 086 €, vlastné imanie 61 095 €. 2019: aktíva 1 701 156 €, vlastné imanie 607 466 €. 2020: aktíva 2 470 153 €, vlastné imanie 485 772 €. 2021: aktíva 1 606 295 €, vlastné imanie 412 753 €. 2022: aktíva 580 794 €, vlastné imanie 237 580 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 720 086 €, vlastné imanie 61 095 €. 2019: aktíva 1 701 156 €, vlastné imanie 607 466 €. 2020: aktíva 2 470 153 €, vlastné imanie 485 772 €. 2021: aktíva 1 606 295 €, vlastné imanie 412 753 €. 2022: aktíva 580 794 €, vlastné imanie 237 580 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 683 337 €, zásoby 1 800 €, pohľadávky 14 386 €, finančné účty 20 004 €. 2019: dlhodobý majetok 1 491 596 €, zásoby 76 407 €, pohľadávky 105 079 €, finančné účty 22 538 €. 2020: dlhodobý majetok 1 798 884 €, zásoby 601 307 €, pohľadávky 56 629 €, finančné účty 3 593 €. 2021: dlhodobý majetok 658 542 €, zásoby 319 535 €, pohľadávky 589 998 €, finančné účty 35 172 €. 2022: dlhodobý majetok 259 582 €, zásoby −1 761 €, pohľadávky 308 933 €, finančné účty 13 285 €.2,5 mil.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 683 337 €, zásoby 1 800 €, pohľadávky 14 386 €, finančné účty 20 004 €. 2019: dlhodobý majetok 1 491 596 €, zásoby 76 407 €, pohľadávky 105 079 €, finančné účty 22 538 €. 2020: dlhodobý majetok 1 798 884 €, zásoby 601 307 €, pohľadávky 56 629 €, finančné účty 3 593 €. 2021: dlhodobý majetok 658 542 €, zásoby 319 535 €, pohľadávky 589 998 €, finančné účty 35 172 €. 2022: dlhodobý majetok 259 582 €, zásoby −1 761 €, pohľadávky 308 933 €, finančné účty 13 285 €.2,5 mil.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 683 337 €, zásoby 1 800 €, pohľadávky 14 386 €, finančné účty 20 004 €. 2019: dlhodobý majetok 1 491 596 €, zásoby 76 407 €, pohľadávky 105 079 €, finančné účty 22 538 €. 2020: dlhodobý majetok 1 798 884 €, zásoby 601 307 €, pohľadávky 56 629 €, finančné účty 3 593 €. 2021: dlhodobý majetok 658 542 €, zásoby 319 535 €, pohľadávky 589 998 €, finančné účty 35 172 €. 2022: dlhodobý majetok 259 582 €, zásoby −1 761 €, pohľadávky 308 933 €, finančné účty 13 285 €.2,5 mil.0−2 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 61 095 €, dlhodobé záväzky 200 222 €, krátkodobé záväzky 458 259 €. 2019: vlastné imanie 607 466 €, dlhodobé záväzky 540 057 €, krátkodobé záväzky 549 580 €. 2020: vlastné imanie 485 772 €, dlhodobé záväzky 325 109 €, krátkodobé záväzky 1 658 210 €. 2021: vlastné imanie 412 753 €, dlhodobé záväzky 75 529 €, krátkodobé záväzky 1 117 904 €. 2022: vlastné imanie 237 580 €, dlhodobé záväzky 7 443 €, krátkodobé záväzky 335 771 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 61 095 €, dlhodobé záväzky 200 222 €, krátkodobé záväzky 458 259 €. 2019: vlastné imanie 607 466 €, dlhodobé záväzky 540 057 €, krátkodobé záväzky 549 580 €. 2020: vlastné imanie 485 772 €, dlhodobé záväzky 325 109 €, krátkodobé záväzky 1 658 210 €. 2021: vlastné imanie 412 753 €, dlhodobé záväzky 75 529 €, krátkodobé záväzky 1 117 904 €. 2022: vlastné imanie 237 580 €, dlhodobé záväzky 7 443 €, krátkodobé záväzky 335 771 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 61 095 €, dlhodobé záväzky 200 222 €, krátkodobé záväzky 458 259 €. 2019: vlastné imanie 607 466 €, dlhodobé záväzky 540 057 €, krátkodobé záväzky 549 580 €. 2020: vlastné imanie 485 772 €, dlhodobé záväzky 325 109 €, krátkodobé záväzky 1 658 210 €. 2021: vlastné imanie 412 753 €, dlhodobé záväzky 75 529 €, krátkodobé záväzky 1 117 904 €. 2022: vlastné imanie 237 580 €, dlhodobé záväzky 7 443 €, krátkodobé záväzky 335 771 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 830 €. 2019: daň z príjmu 144 242 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 847 €.200 tis.100 tis.0830144,2 tis.001,8 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 830 €. 2019: daň z príjmu 144 242 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 847 €.200 tis.100 tis.0830144,2 tis.001,8 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 830 €. 2019: daň z príjmu 144 242 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 847 €.200 tis.100 tis.08300201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby70,3 tis.6,66 mil.370,7 tis.963 tis.12,9 tis.
Výsledok hospodárenia2,7 tis.518,9 tis.−121,7 tis.−52,5 tis.−1,2 tis.
Aktíva720,1 tis.1,7 mil.2,47 mil.1,61 mil.580,8 tis.
Vlastné imanie61,1 tis.607,5 tis.485,8 tis.412,8 tis.237,6 tis.
Daň z príjmu830144,2 tis.001,8 tis.
Zadlženosť91,4 %64,1 %80,3 %74,3 %59,1 %

aj 2017–10/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
12,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
580,8 tis.
Vlastné imanie
237,6 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
59,1 %

2021

Tržby
963 tis.
Výsledok hospodárenia
−52,5 tis.
Aktíva
1,61 mil.
Vlastné imanie
412,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,3 %

2020

Tržby
370,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−121,7 tis.
Aktíva
2,47 mil.
Vlastné imanie
485,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,3 %

2019

Tržby
6,66 mil.
Výsledok hospodárenia
518,9 tis.
Aktíva
1,7 mil.
Vlastné imanie
607,5 tis.
Daň z príjmu
144,2 tis.
Zadlženosť
64,1 %

2018

Tržby
70,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
720,1 tis.
Vlastné imanie
61,1 tis.
Daň z príjmu
830
Zadlženosť
91,4 %

aj 2017–10/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API