Súhrn
- Vznik
- 21. 10. 20179 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 920 077 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JAMAX MONT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51170591
- daňové identifikačné číslo
- 2120615112
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120615112
- Sídlo
- Jilemnického 328/25, 05361 Spišské Vlachy, Slovenská republika
- Územie
- Spišské Vlachyokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 10. 2017
- V registri
- 9 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 42513/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9348787
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 10. 2017 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 21. 10. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 10. 2017 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 21. 10. 2017 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 21. 10. 2017 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 21. 10. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120615112 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2026 |
| daňové identifikačné číslo | 2120615112 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼74 % na 10 978 € a zvýšila tržby o ▲47 % na 920,1 tisíc eur.
Tržby
920 077 €
▲ 46,9 %Výsledok hospodárenia
10 978 €
▼ 73,7 %Aktíva
347 489 €
▲ 120,3 %Vlastné imanie
99 595 €
▲ 12,4 %Zadlženosť
71,3 %
Hrubá marža
1,6 %
Čistá marža
1,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 467 tis. | 589,8 tis. | 569,4 tis. | 626,2 tis. | 920,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 9,8 tis. | 6,3 tis. | 6,6 tis. | 41,8 tis. | 11 tis. |
| Aktíva | 80,7 tis. | 94,9 tis. | 114,7 tis. | 157,7 tis. | 347,5 tis. |
| Vlastné imanie | 34 tis. | 40,2 tis. | 46,8 tis. | 88,6 tis. | 99,6 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 2 tis. | 2,4 tis. | 11,5 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 57,9 % | 57,6 % | 59,2 % | 43,8 % | 71,3 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 920,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11 tis.
- Aktíva
- 347,5 tis.
- Vlastné imanie
- 99,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 71,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 626,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,8 tis.
- Aktíva
- 157,7 tis.
- Vlastné imanie
- 88,6 tis.
- Daň z príjmu
- 11,5 tis.
- Zadlženosť
- 43,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 569,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 114,7 tis.
- Vlastné imanie
- 46,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 59,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 589,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,3 tis.
- Aktíva
- 94,9 tis.
- Vlastné imanie
- 40,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 57,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 467 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,8 tis.
- Aktíva
- 80,7 tis.
- Vlastné imanie
- 34 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 57,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).