Súhrn
- Vznik
- 20. 10. 20179 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 17 000 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Kneipe s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51170523
- daňové identifikačné číslo
- 2120614551
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Záhradná 79/51, 045 01 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
- Územie
- Moldava nad Bodvouokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 10. 2017
- V registri
- 9 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 42510/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9348258
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 20. 10. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 20. 10. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 20. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 20. 10. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 20. 10. 2017 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajom | 20. 10. 2017 | — |
| Administratívne služby | 20. 10. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 10. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 20. 10. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pre realizácii exteriérov a interiérov | 20. 10. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 10. 2017 | — |
| Dizajnérske činnosti | 20. 10. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 20. 10. 2017 | — |
| Informačná činnosť | 20. 10. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 20. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 20. 10. 2017 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 20. 10. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120614551 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 9 834 € a zvýšila tržby z nuly na 17 tisíc eur.
Tržby
17 000 €
Výsledok hospodárenia
9 834 €
▲ 235,9 %Aktíva
44 794 €
▲ 25,4 %Vlastné imanie
30 003 €
▲ 48,8 %Zadlženosť
33,0 %
Hrubá marža
62,1 %
Čistá marža
57,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49,6 tis. | 26,3 tis. | 13,5 tis. | 0 | 17 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,4 tis. | 9,3 tis. | 5,1 tis. | −7,2 tis. | 9,8 tis. |
| Aktíva | 36,4 tis. | 41,1 tis. | 43,6 tis. | 35,7 tis. | 44,8 tis. |
| Vlastné imanie | 7 tis. | 22,3 tis. | 27,4 tis. | 20,2 tis. | 30 tis. |
| Daň z príjmu | 252 | 1,6 tis. | 900 | 340 | 716 |
| Zadlženosť | 80,8 % | 45,8 % | 37,2 % | 43,6 % | 33,0 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 17 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,8 tis.
- Aktíva
- 44,8 tis.
- Vlastné imanie
- 30 tis.
- Daň z príjmu
- 716
- Zadlženosť
- 33,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −7,2 tis.
- Aktíva
- 35,7 tis.
- Vlastné imanie
- 20,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 43,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 13,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,1 tis.
- Aktíva
- 43,6 tis.
- Vlastné imanie
- 27,4 tis.
- Daň z príjmu
- 900
- Zadlženosť
- 37,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 26,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,3 tis.
- Aktíva
- 41,1 tis.
- Vlastné imanie
- 22,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 45,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 49,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 36,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 252
- Zadlženosť
- 80,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.