prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Váš Projekt Snov s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51170175aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 10. 20179 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
47 693 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Váš Projekt Snov s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51170175
daňové identifikačné číslo
2120611614
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
B. Bartóka 1048/24, 979 01 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 10. 2017
V registri
9 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 32897/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9347610
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 10. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 10. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 10. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 10. 2017—
administratívne služby19. 10. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 10. 2017—
vedenie účtovníctva19. 10. 2017—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 10. 2017—
prípravné práce k realizácii stavby19. 10. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 10. 2017—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 10. 2017—
Prípravu a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práce30. 06. 2018—
Inžiniersku činnosť (zabezpečenie vstupných podkladov, prieskumov, odborných posudkov a stanovísk, zastupovanie investora pri územnom konaní, stavebnom konaní a kolaudačnom konaní, pripravenie konania na výber dodávateľa stavby, zabezpečenie podkladov pre potrebné povolenia vrátane podkladov pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a kolaudačné rozhodnutie30. 06. 2018—
Stavebné cenárstvo (zhotovovanie rozpočtov a kalkulácií stavebných prác)30. 06. 2018—
Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení30. 06. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120611614: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120611614Obdobia daňových registráciíDIČ 2120611614: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120611614Obdobia daňových registráciíDIČ 2120611614: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120611614
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212061161410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲1 680 % na 48 814 € a zvýšila tržby o ▲43 % na 47,7 tisíc eur.

Tržby

47 693 €

▲ 43,3 %

Výsledok hospodárenia

48 814 €

▲ 1 680,2 %

Aktíva

187 970 €

▲ 39,7 %

Vlastné imanie

127 634 €

▲ 61,9 %

Zadlženosť

32,1 %

Hrubá marža

129,6 %

Čistá marža

102,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 6 600 €. 2019: tržby 14 836 €. 2020: tržby 157 382 €. 2021: tržby 33 289 €. 2022: tržby 47 693 €.200 tis.100 tis.06,6 tis.14,8 tis.157,4 tis.33,3 tis.47,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 6 600 €. 2019: tržby 14 836 €. 2020: tržby 157 382 €. 2021: tržby 33 289 €. 2022: tržby 47 693 €.200 tis.100 tis.06,6 tis.14,8 tis.157,4 tis.33,3 tis.47,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 6 600 €. 2019: tržby 14 836 €. 2020: tržby 157 382 €. 2021: tržby 33 289 €. 2022: tržby 47 693 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 821 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 609 €. 2020: výsledok hospodárenia 68 625 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 742 €. 2022: výsledok hospodárenia 48 814 €.100 tis.50 tis.0+2,8 tis.+4,6 tis.+68,6 tis.+2,7 tis.+48,8 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 821 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 609 €. 2020: výsledok hospodárenia 68 625 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 742 €. 2022: výsledok hospodárenia 48 814 €.100 tis.50 tis.0+2,8 tis.+4,6 tis.+68,6 tis.+2,7 tis.+48,8 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 821 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 609 €. 2020: výsledok hospodárenia 68 625 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 742 €. 2022: výsledok hospodárenia 48 814 €.100 tis.50 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 571 €, vlastné imanie 2 821 €. 2019: aktíva 39 147 €, vlastné imanie 7 430 €. 2020: aktíva 128 488 €, vlastné imanie 76 055 €. 2021: aktíva 134 595 €, vlastné imanie 78 820 €. 2022: aktíva 187 970 €, vlastné imanie 127 634 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 571 €, vlastné imanie 2 821 €. 2019: aktíva 39 147 €, vlastné imanie 7 430 €. 2020: aktíva 128 488 €, vlastné imanie 76 055 €. 2021: aktíva 134 595 €, vlastné imanie 78 820 €. 2022: aktíva 187 970 €, vlastné imanie 127 634 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 571 €, vlastné imanie 2 821 €. 2019: aktíva 39 147 €, vlastné imanie 7 430 €. 2020: aktíva 128 488 €, vlastné imanie 76 055 €. 2021: aktíva 134 595 €, vlastné imanie 78 820 €. 2022: aktíva 187 970 €, vlastné imanie 127 634 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 371 €. 2019: dlhodobý majetok 1 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 378 €, finančné účty 15 569 €. 2020: dlhodobý majetok 47 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 383 €, finančné účty 56 051 €. 2021: dlhodobý majetok 31 139 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 999 €, finančné účty 99 457 €. 2022: dlhodobý majetok 34 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 094 €, finančné účty 149 947 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 371 €. 2019: dlhodobý majetok 1 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 378 €, finančné účty 15 569 €. 2020: dlhodobý majetok 47 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 383 €, finančné účty 56 051 €. 2021: dlhodobý majetok 31 139 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 999 €, finančné účty 99 457 €. 2022: dlhodobý majetok 34 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 094 €, finančné účty 149 947 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 371 €. 2019: dlhodobý majetok 1 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 378 €, finančné účty 15 569 €. 2020: dlhodobý majetok 47 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 383 €, finančné účty 56 051 €. 2021: dlhodobý majetok 31 139 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 999 €, finančné účty 99 457 €. 2022: dlhodobý majetok 34 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 094 €, finančné účty 149 947 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 821 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 750 €. 2019: vlastné imanie 7 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 717 €. 2020: vlastné imanie 76 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 433 €. 2021: vlastné imanie 78 820 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 775 €. 2022: vlastné imanie 127 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 336 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 821 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 750 €. 2019: vlastné imanie 7 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 717 €. 2020: vlastné imanie 76 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 433 €. 2021: vlastné imanie 78 820 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 775 €. 2022: vlastné imanie 127 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 336 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 821 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 750 €. 2019: vlastné imanie 7 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 717 €. 2020: vlastné imanie 76 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 433 €. 2021: vlastné imanie 78 820 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 775 €. 2022: vlastné imanie 127 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 336 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 750 €. 2019: daň z príjmu 1 225 €. 2020: daň z príjmu 18 272 €. 2021: daň z príjmu 768 €. 2022: daň z príjmu 12 975 €.20 tis.10 tis.07501,2 tis.18,3 tis.76813 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 750 €. 2019: daň z príjmu 1 225 €. 2020: daň z príjmu 18 272 €. 2021: daň z príjmu 768 €. 2022: daň z príjmu 12 975 €.20 tis.10 tis.07501,2 tis.18,3 tis.76813 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 750 €. 2019: daň z príjmu 1 225 €. 2020: daň z príjmu 18 272 €. 2021: daň z príjmu 768 €. 2022: daň z príjmu 12 975 €.20 tis.10 tis.0750201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,6 tis.14,8 tis.157,4 tis.33,3 tis.47,7 tis.
Výsledok hospodárenia2,8 tis.4,6 tis.68,6 tis.2,7 tis.48,8 tis.
Aktíva3,6 tis.39,1 tis.128,5 tis.134,6 tis.188 tis.
Vlastné imanie2,8 tis.7,4 tis.76,1 tis.78,8 tis.127,6 tis.
Daň z príjmu7501,2 tis.18,3 tis.76813 tis.
Zadlženosť21,0 %81,0 %40,8 %41,4 %32,1 %

aj 10/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
47,7 tis.
Výsledok hospodárenia
48,8 tis.
Aktíva
188 tis.
Vlastné imanie
127,6 tis.
Daň z príjmu
13 tis.
Zadlženosť
32,1 %

2021

Tržby
33,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
134,6 tis.
Vlastné imanie
78,8 tis.
Daň z príjmu
768
Zadlženosť
41,4 %

2020

Tržby
157,4 tis.
Výsledok hospodárenia
68,6 tis.
Aktíva
128,5 tis.
Vlastné imanie
76,1 tis.
Daň z príjmu
18,3 tis.
Zadlženosť
40,8 %

2019

Tržby
14,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
39,1 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
81,0 %

2018

Tržby
6,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
3,6 tis.
Vlastné imanie
2,8 tis.
Daň z príjmu
750
Zadlženosť
21,0 %

aj 10/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API