prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

BCR Trade s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51163292aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 10. 20179 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BCR Trade s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51163292
daňové identifikačné číslo
2120609403
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120609403
Sídlo
Priedovsie 124/30, 013 02 Gbeľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 10. 2017
V registri
9 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 69351/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9343066
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 10. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 10. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 10. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 10. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí13. 10. 2017—
Administratívne služby13. 10. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky13. 10. 2017—
Vedenie účtovníctva13. 10. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 10. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 10. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 10. 2017—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja18. 12. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve18. 12. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120609403: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120609403: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120609403IČ DPH SK2120609403Obdobia daňových registráciíDIČ 2120609403: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120609403: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120609403IČ DPH SK2120609403Obdobia daňových registráciíDIČ 2120609403: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120609403: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120609403IČ DPH SK2120609403
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212060940311. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 16. 01. 2023
daňové identifikačné číslo212060940310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▲ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 69 693 €. 2020: tržby 89 456 €. 2021: tržby 104 595 €. 2022: tržby 80 754 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.069,7 tis.89,5 tis.104,6 tis.80,8 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 69 693 €. 2020: tržby 89 456 €. 2021: tržby 104 595 €. 2022: tržby 80 754 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.069,7 tis.89,5 tis.104,6 tis.80,8 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 69 693 €. 2020: tržby 89 456 €. 2021: tržby 104 595 €. 2022: tržby 80 754 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 954 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 509 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 540 €. 2022: výsledok hospodárenia −78 296 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.20 tis.0−100 tis.+954+10,5 tis.+5,5 tis.−78,3 tis.020192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 954 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 509 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 540 €. 2022: výsledok hospodárenia −78 296 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.20 tis.0−100 tis.+954+10,5 tis.+5,5 tis.−78,3 tis.020192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 954 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 509 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 540 €. 2022: výsledok hospodárenia −78 296 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.20 tis.0−100 tis.+9540201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 97 103 €, vlastné imanie 2 213 €. 2020: aktíva 105 010 €, vlastné imanie 12 722 €. 2021: aktíva 218 457 €, vlastné imanie 18 262 €. 2022: aktíva 256 404 €, vlastné imanie −60 034 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.500 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 97 103 €, vlastné imanie 2 213 €. 2020: aktíva 105 010 €, vlastné imanie 12 722 €. 2021: aktíva 218 457 €, vlastné imanie 18 262 €. 2022: aktíva 256 404 €, vlastné imanie −60 034 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.500 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 97 103 €, vlastné imanie 2 213 €. 2020: aktíva 105 010 €, vlastné imanie 12 722 €. 2021: aktíva 218 457 €, vlastné imanie 18 262 €. 2022: aktíva 256 404 €, vlastné imanie −60 034 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.500 tis.0−100 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 20 072 €, zásoby 62 877 €, pohľadávky 4 689 €, finančné účty 9 465 €. 2020: dlhodobý majetok 42 419 €, zásoby 25 139 €, pohľadávky 12 708 €, finančné účty 24 744 €. 2021: dlhodobý majetok 152 034 €, zásoby 14 675 €, pohľadávky 23 978 €, finančné účty 27 770 €. 2022: dlhodobý majetok 216 536 €, zásoby 7 650 €, pohľadávky 31 128 €, finančné účty 1 090 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 20 072 €, zásoby 62 877 €, pohľadávky 4 689 €, finančné účty 9 465 €. 2020: dlhodobý majetok 42 419 €, zásoby 25 139 €, pohľadávky 12 708 €, finančné účty 24 744 €. 2021: dlhodobý majetok 152 034 €, zásoby 14 675 €, pohľadávky 23 978 €, finančné účty 27 770 €. 2022: dlhodobý majetok 216 536 €, zásoby 7 650 €, pohľadávky 31 128 €, finančné účty 1 090 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 20 072 €, zásoby 62 877 €, pohľadávky 4 689 €, finančné účty 9 465 €. 2020: dlhodobý majetok 42 419 €, zásoby 25 139 €, pohľadávky 12 708 €, finančné účty 24 744 €. 2021: dlhodobý majetok 152 034 €, zásoby 14 675 €, pohľadávky 23 978 €, finančné účty 27 770 €. 2022: dlhodobý majetok 216 536 €, zásoby 7 650 €, pohľadávky 31 128 €, finančné účty 1 090 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 213 €, dlhodobé záväzky 20 278 €, krátkodobé záväzky 74 612 €. 2020: vlastné imanie 12 722 €, dlhodobé záväzky 11 680 €, krátkodobé záväzky 80 608 €. 2021: vlastné imanie 18 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 195 €. 2022: vlastné imanie −60 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 316 438 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 213 €, dlhodobé záväzky 20 278 €, krátkodobé záväzky 74 612 €. 2020: vlastné imanie 12 722 €, dlhodobé záväzky 11 680 €, krátkodobé záväzky 80 608 €. 2021: vlastné imanie 18 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 195 €. 2022: vlastné imanie −60 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 316 438 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 213 €, dlhodobé záväzky 20 278 €, krátkodobé záväzky 74 612 €. 2020: vlastné imanie 12 722 €, dlhodobé záväzky 11 680 €, krátkodobé záväzky 80 608 €. 2021: vlastné imanie 18 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 195 €. 2022: vlastné imanie −60 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 316 438 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−100 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 543 €. 2020: daň z príjmu 2 154 €. 2021: daň z príjmu 2 161 €. 2022: daň z príjmu 87 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.05432,2 tis.2,2 tis.87020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 543 €. 2020: daň z príjmu 2 154 €. 2021: daň z príjmu 2 161 €. 2022: daň z príjmu 87 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.05432,2 tis.2,2 tis.87020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 543 €. 2020: daň z príjmu 2 154 €. 2021: daň z príjmu 2 161 €. 2022: daň z príjmu 87 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.05430201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby69,7 tis.89,5 tis.104,6 tis.80,8 tis.0
Výsledok hospodárenia95410,5 tis.5,5 tis.−78,3 tis.0
Aktíva97,1 tis.105 tis.218,5 tis.256,4 tis.0
Vlastné imanie2,2 tis.12,7 tis.18,3 tis.−60 tis.0
Daň z príjmu5432,2 tis.2,2 tis.870
Zadlženosť97,7 %87,9 %91,6 %123,4 %—

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
80,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−78,3 tis.
Aktíva
256,4 tis.
Vlastné imanie
−60 tis.
Daň z príjmu
87
Zadlženosť
123,4 %

2021

Tržby
104,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
218,5 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
91,6 %

2020

Tržby
89,5 tis.
Výsledok hospodárenia
10,5 tis.
Aktíva
105 tis.
Vlastné imanie
12,7 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
87,9 %

2019

Tržby
69,7 tis.
Výsledok hospodárenia
954
Aktíva
97,1 tis.
Vlastné imanie
2,2 tis.
Daň z príjmu
543
Zadlženosť
97,7 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API