prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Energo Economy Bau, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51155311aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 10. 20179 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
24 341 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Energo Economy Bau, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51155311
daňové identifikačné číslo
2120619930
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mostová 27, 034 01 Ružomberok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 10. 2017
V registri
9 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 68755/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9346878
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva19. 10. 2017—
výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba19. 10. 2017—
výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu19. 10. 2017—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 10. 2017—
prípravné práce k realizácii stavby19. 10. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 10. 2017—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení19. 10. 2017—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 10. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 10. 2017—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 10. 2017—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 10. 2017—
sťahovacie služby19. 10. 2017—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 10. 2017—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 10. 2017—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 10. 2017—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 10. 2017—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 10. 2017—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností19. 10. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 10. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 10. 2017—
prenájom hnuteľných vecí19. 10. 2017—
administratívne služby19. 10. 2017—
čistiace a upratovacie služby19. 10. 2017—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 10. 2017—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 10. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120619930: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120619930Obdobia daňových registráciíDIČ 2120619930: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120619930Obdobia daňových registráciíDIČ 2120619930: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120619930
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212061993010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 zvýšila zisk o ▲2 056 % na 16 258 € a znížila tržby o ▼44 % na 24,3 tisíc eur.

Tržby

24 341 €

▼ 43,9 %

Výsledok hospodárenia

16 258 €

▲ 2 056,2 %

Aktíva

76 621 €

▲ 27,9 %

Vlastné imanie

13 937 €

▲ 700,5 %

Zadlženosť

81,8 %

Hrubá marža

66,8 %

Čistá marža

66,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 43 401 €. 2019: tržby 24 341 €.50 tis.25 tis.043,4 tis.24,3 tis.20182019Tržby2018: tržby 43 401 €. 2019: tržby 24 341 €.50 tis.25 tis.043,4 tis.24,3 tis.20182019Tržby2018: tržby 43 401 €. 2019: tržby 24 341 €.50 tis.25 tis.043,4 tis.24,3 tis.20182019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 754 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 258 €.20 tis.10 tis.0+754+16,3 tis.20182019Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 754 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 258 €.20 tis.10 tis.0+754+16,3 tis.20182019Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 754 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 258 €.20 tis.10 tis.0+754+16,3 tis.20182019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 59 894 €, vlastné imanie −2 321 €. 2019: aktíva 76 621 €, vlastné imanie 13 937 €.100 tis.0−2,5 tis.20182019Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 59 894 €, vlastné imanie −2 321 €. 2019: aktíva 76 621 €, vlastné imanie 13 937 €.100 tis.0−2,5 tis.20182019Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 59 894 €, vlastné imanie −2 321 €. 2019: aktíva 76 621 €, vlastné imanie 13 937 €.100 tis.0−2,5 tis.20182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 406 €, finančné účty 1 488 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 590 €, finančné účty 5 031 €.100 tis.50 tis.020182019Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 406 €, finančné účty 1 488 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 590 €, finančné účty 5 031 €.100 tis.50 tis.020182019Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 406 €, finančné účty 1 488 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 590 €, finančné účty 5 031 €.100 tis.50 tis.020182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −2 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 215 €. 2019: vlastné imanie 13 937 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 684 €.100 tis.0−2,5 tis.20182019Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −2 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 215 €. 2019: vlastné imanie 13 937 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 684 €.100 tis.0−2,5 tis.20182019Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −2 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 215 €. 2019: vlastné imanie 13 937 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 684 €.100 tis.0−2,5 tis.20182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 201 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2501250201020182019Daň z príjmu2018: daň z príjmu 201 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2501250201020182019Daň z príjmu2018: daň z príjmu 201 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2501250201020182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby43,4 tis.24,3 tis.
Výsledok hospodárenia75416,3 tis.
Aktíva59,9 tis.76,6 tis.
Vlastné imanie−2,3 tis.13,9 tis.
Daň z príjmu2010
Zadlženosť103,9 %81,8 %

2019

Tržby
24,3 tis.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
76,6 tis.
Vlastné imanie
13,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,8 %

2018

Tržby
43,4 tis.
Výsledok hospodárenia
754
Aktíva
59,9 tis.
Vlastné imanie
−2,3 tis.
Daň z príjmu
201
Zadlženosť
103,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API