prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MOLMAX s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51147823aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 10. 20179 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
265 254 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MOLMAX s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51147823
daňové identifikačné číslo
2120615288
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120615288
Sídlo
Gemerská 189, 049 11 Plešivec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 10. 2017
V registri
9 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 42514/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9348807
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 10. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 10. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120615288: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120615288: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120615288IČ DPH SK2120615288Obdobia daňových registráciíDIČ 2120615288: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120615288: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120615288IČ DPH SK2120615288Obdobia daňových registráciíDIČ 2120615288: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120615288: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120615288IČ DPH SK2120615288
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212061528811. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2018
daňové identifikačné číslo212061528810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼54 % na 3 775 € a znížila tržby o ▼23 % na 265,3 tisíc eur.

Tržby

265 254 €

▼ 22,8 %

Výsledok hospodárenia

3 775 €

▼ 53,8 %

Aktíva

1 627 041 €

▲ 19,2 %

Vlastné imanie

1 188 896 €

▲ 26,9 %

Zadlženosť

26,9 %

Hrubá marža

2,1 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 283 036 €. 2022: tržby 434 572 €. 2023: tržby 380 676 €. 2024: tržby 343 469 €. 2025: tržby 265 254 €.500 tis.250 tis.0283 tis.434,6 tis.380,7 tis.343,5 tis.265,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 283 036 €. 2022: tržby 434 572 €. 2023: tržby 380 676 €. 2024: tržby 343 469 €. 2025: tržby 265 254 €.500 tis.250 tis.0283 tis.434,6 tis.380,7 tis.343,5 tis.265,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 283 036 €. 2022: tržby 434 572 €. 2023: tržby 380 676 €. 2024: tržby 343 469 €. 2025: tržby 265 254 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 835 €. 2022: výsledok hospodárenia −26 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 452 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 166 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 775 €.20 tis.0−50 tis.+16,8 tis.−26,3 tis.+7,5 tis.+8,2 tis.+3,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 835 €. 2022: výsledok hospodárenia −26 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 452 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 166 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 775 €.20 tis.0−50 tis.+16,8 tis.−26,3 tis.+7,5 tis.+8,2 tis.+3,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 835 €. 2022: výsledok hospodárenia −26 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 452 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 166 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 775 €.20 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 670 704 €, vlastné imanie 348 320 €. 2022: aktíva 833 953 €, vlastné imanie 322 070 €. 2023: aktíva 1 005 625 €, vlastné imanie 461 848 €. 2024: aktíva 1 364 517 €, vlastné imanie 936 980 €. 2025: aktíva 1 627 041 €, vlastné imanie 1 188 896 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 670 704 €, vlastné imanie 348 320 €. 2022: aktíva 833 953 €, vlastné imanie 322 070 €. 2023: aktíva 1 005 625 €, vlastné imanie 461 848 €. 2024: aktíva 1 364 517 €, vlastné imanie 936 980 €. 2025: aktíva 1 627 041 €, vlastné imanie 1 188 896 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 670 704 €, vlastné imanie 348 320 €. 2022: aktíva 833 953 €, vlastné imanie 322 070 €. 2023: aktíva 1 005 625 €, vlastné imanie 461 848 €. 2024: aktíva 1 364 517 €, vlastné imanie 936 980 €. 2025: aktíva 1 627 041 €, vlastné imanie 1 188 896 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 66 934 €, zásoby 553 068 €, pohľadávky 16 862 €, finančné účty 33 840 €. 2022: dlhodobý majetok 82 752 €, zásoby 716 820 €, pohľadávky 63 240 €, finančné účty −28 859 €. 2023: dlhodobý majetok 106 300 €, zásoby 858 000 €, pohľadávky 55 710 €, finančné účty −14 386 €. 2024: dlhodobý majetok 146 920 €, zásoby 1 058 000 €, pohľadávky 174 286 €, finančné účty −14 689 €. 2025: dlhodobý majetok 223 970 €, zásoby 1 193 000 €, pohľadávky 147 147 €, finančné účty 62 925 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 66 934 €, zásoby 553 068 €, pohľadávky 16 862 €, finančné účty 33 840 €. 2022: dlhodobý majetok 82 752 €, zásoby 716 820 €, pohľadávky 63 240 €, finančné účty −28 859 €. 2023: dlhodobý majetok 106 300 €, zásoby 858 000 €, pohľadávky 55 710 €, finančné účty −14 386 €. 2024: dlhodobý majetok 146 920 €, zásoby 1 058 000 €, pohľadávky 174 286 €, finančné účty −14 689 €. 2025: dlhodobý majetok 223 970 €, zásoby 1 193 000 €, pohľadávky 147 147 €, finančné účty 62 925 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 66 934 €, zásoby 553 068 €, pohľadávky 16 862 €, finančné účty 33 840 €. 2022: dlhodobý majetok 82 752 €, zásoby 716 820 €, pohľadávky 63 240 €, finančné účty −28 859 €. 2023: dlhodobý majetok 106 300 €, zásoby 858 000 €, pohľadávky 55 710 €, finančné účty −14 386 €. 2024: dlhodobý majetok 146 920 €, zásoby 1 058 000 €, pohľadávky 174 286 €, finančné účty −14 689 €. 2025: dlhodobý majetok 223 970 €, zásoby 1 193 000 €, pohľadávky 147 147 €, finančné účty 62 925 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 348 320 €, dlhodobé záväzky 26 221 €, krátkodobé záväzky 296 163 €. 2022: vlastné imanie 322 070 €, dlhodobé záväzky 33 964 €, krátkodobé záväzky 477 919 €. 2023: vlastné imanie 461 848 €, dlhodobé záväzky 46 403 €, krátkodobé záväzky 497 373 €. 2024: vlastné imanie 936 980 €, dlhodobé záväzky 39 945 €, krátkodobé záväzky 387 592 €. 2025: vlastné imanie 1 188 896 €, dlhodobé záväzky 17 779 €, krátkodobé záväzky 420 366 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 348 320 €, dlhodobé záväzky 26 221 €, krátkodobé záväzky 296 163 €. 2022: vlastné imanie 322 070 €, dlhodobé záväzky 33 964 €, krátkodobé záväzky 477 919 €. 2023: vlastné imanie 461 848 €, dlhodobé záväzky 46 403 €, krátkodobé záväzky 497 373 €. 2024: vlastné imanie 936 980 €, dlhodobé záväzky 39 945 €, krátkodobé záväzky 387 592 €. 2025: vlastné imanie 1 188 896 €, dlhodobé záväzky 17 779 €, krátkodobé záväzky 420 366 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 348 320 €, dlhodobé záväzky 26 221 €, krátkodobé záväzky 296 163 €. 2022: vlastné imanie 322 070 €, dlhodobé záväzky 33 964 €, krátkodobé záväzky 477 919 €. 2023: vlastné imanie 461 848 €, dlhodobé záväzky 46 403 €, krátkodobé záväzky 497 373 €. 2024: vlastné imanie 936 980 €, dlhodobé záväzky 39 945 €, krátkodobé záväzky 387 592 €. 2025: vlastné imanie 1 188 896 €, dlhodobé záväzky 17 779 €, krátkodobé záväzky 420 366 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 696 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 636 €. 2024: daň z príjmu 2 204 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.04,7 tis.02,6 tis.2,2 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 696 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 636 €. 2024: daň z príjmu 2 204 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.04,7 tis.02,6 tis.2,2 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 696 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 636 €. 2024: daň z príjmu 2 204 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby283 tis.434,6 tis.380,7 tis.343,5 tis.265,3 tis.
Výsledok hospodárenia16,8 tis.−26,3 tis.7,5 tis.8,2 tis.3,8 tis.
Aktíva670,7 tis.834 tis.1,01 mil.1,36 mil.1,63 mil.
Vlastné imanie348,3 tis.322,1 tis.461,8 tis.937 tis.1,19 mil.
Daň z príjmu4,7 tis.02,6 tis.2,2 tis.1,9 tis.
Zadlženosť48,1 %61,4 %54,1 %31,3 %26,9 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
265,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
1,63 mil.
Vlastné imanie
1,19 mil.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
26,9 %

2024

Tržby
343,5 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
1,36 mil.
Vlastné imanie
937 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
31,3 %

2023

Tržby
380,7 tis.
Výsledok hospodárenia
7,5 tis.
Aktíva
1,01 mil.
Vlastné imanie
461,8 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
54,1 %

2022

Tržby
434,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,3 tis.
Aktíva
834 tis.
Vlastné imanie
322,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,4 %

2021

Tržby
283 tis.
Výsledok hospodárenia
16,8 tis.
Aktíva
670,7 tis.
Vlastné imanie
348,3 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
48,1 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API