Súhrn
- Vznik
- 05. 12. 20178 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 328 265 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GABSEK s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51147319
- daňové identifikačné číslo
- 2120647815
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120647815
- Sídlo
- 27, 99122 Muľa, Slovenská republika
- Územie
- Muľaokres Veľký KrtíšBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 12. 2017
- V registri
- 8 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 56714/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9382337
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 12. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 12. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 12. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 12. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 12. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 12. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 14. 12. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 14. 12. 2018 | — |
| Administratívne služby | 14. 12. 2018 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 12. 08. 2020 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 12. 08. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120647815 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120647815 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2021 (rok porušenia 2020).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 28. 10. 2026, rok porušenia 2026).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 603 % na 765 337 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 1,33 mil. €.
Tržby
1 328 265 €
▲ 28,8 %Výsledok hospodárenia
765 337 €
▲ 1 602,7 %Aktíva
1 054 951 €
▲ 832,6 %Vlastné imanie
854 403 €
▲ 859,3 %Zadlženosť
19,0 %
Hrubá marža
73,0 %
Čistá marža
57,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 280,5 tis. | 482,4 tis. | 741,9 tis. | 1,03 mil. | 1,33 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 4,7 tis. | 6,7 tis. | 18,1 tis. | 44,9 tis. | 765,3 tis. |
| Aktíva | 72,4 tis. | 44,9 tis. | 81,8 tis. | 113,1 tis. | 1,05 mil. |
| Vlastné imanie | 19,3 tis. | 26 tis. | 44,1 tis. | 89,1 tis. | 854,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,5 tis. | 2,9 tis. | 5,7 tis. | 12,2 tis. | 204,7 tis. |
| Zadlženosť | 73,3 % | 42,0 % | 46,1 % | 21,3 % | 19,0 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,33 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 765,3 tis.
- Aktíva
- 1,05 mil.
- Vlastné imanie
- 854,4 tis.
- Daň z príjmu
- 204,7 tis.
- Zadlženosť
- 19,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,03 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 44,9 tis.
- Aktíva
- 113,1 tis.
- Vlastné imanie
- 89,1 tis.
- Daň z príjmu
- 12,2 tis.
- Zadlženosť
- 21,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 741,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,1 tis.
- Aktíva
- 81,8 tis.
- Vlastné imanie
- 44,1 tis.
- Daň z príjmu
- 5,7 tis.
- Zadlženosť
- 46,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 482,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,7 tis.
- Aktíva
- 44,9 tis.
- Vlastné imanie
- 26 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 42,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 280,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,7 tis.
- Aktíva
- 72,4 tis.
- Vlastné imanie
- 19,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 73,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).