Súhrn
- Vznik
- 05. 10. 20179 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Thaleia s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51145502
- daňové identifikačné číslo
- 2120602209
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Banícka 2053/10, 946 03 Kolárovo, Slovenská republika
- Územie
- Kolárovookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 10. 2017
- V registri
- 9 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 44240/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9337203
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 10. 2017 | — |
| Administratívne služby | 05. 10. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 10. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 10. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 10. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 10. 2017 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 10. 2017 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 10. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 10. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 10. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 10. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 10. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 05. 10. 2017 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 05. 10. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 10. 2017 | — |
| Sťahovacie služby | 05. 10. 2017 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 05. 10. 2017 | — |
| Kuriérske služby | 05. 10. 2017 | — |
| Dizajnérske činnosti | 05. 10. 2017 | — |
| Fotografické služby | 05. 10. 2017 | — |
| Služby požičovní | 05. 10. 2017 | — |
| Informačná činnosť | 05. 10. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie práce | 05. 10. 2017 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 05. 10. 2017 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 05. 10. 2017 | — |
| Pánske, dámske a detské kaderníctvo | 02. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120602209 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −842 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−842 €
▼ 147,2 %Aktíva
6 506 €
▼ 52,6 %Vlastné imanie
5 544 €
▼ 56,8 %Zadlženosť
14,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 10/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 8,7 tis. | 20,8 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 6 tis. | 1,8 tis. | −842 |
| Aktíva | 19,7 tis. | 13,7 tis. | 6,5 tis. |
| Vlastné imanie | 11 tis. | 12,8 tis. | 5,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 474 | 340 |
| Zadlženosť | 43,8 % | 6,5 % | 14,8 % |
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −842
- Aktíva
- 6,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 14,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 20,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 13,7 tis.
- Vlastné imanie
- 12,8 tis.
- Daň z príjmu
- 474
- Zadlženosť
- 6,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
10/2017 — 12/2017
- Tržby
- 8,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6 tis.
- Aktíva
- 19,7 tis.
- Vlastné imanie
- 11 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 43,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.