prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

RezkaMK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51141108aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 10. 20179 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
57 548 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RezkaMK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51141108
daňové identifikačné číslo
2120608501
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Duklianskych hrdinov 879/24, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 10. 2017
V registri
9 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 35396/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9343041
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba potravinárskych výrobkov13. 10. 2017—
Výroba nápojov13. 10. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 10. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 10. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 10. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave13. 10. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 10. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy13. 10. 2017—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce13. 10. 2017—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok13. 10. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 10. 2017—
Vedenie účtovníctva13. 10. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 10. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky13. 10. 2017—
Dizajnérske činnosti13. 10. 2017—
Fotografické služby13. 10. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 10. 2017—
Čistiace a upratovacie služby13. 10. 2017—
Administratívne služby13. 10. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení13. 10. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí13. 10. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120608501: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120608501Obdobia daňových registráciíDIČ 2120608501: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120608501Obdobia daňových registráciíDIČ 2120608501: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120608501
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212060850110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −17 970 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 57,5 tisíc eur.

Tržby

57 548 €

▲ 11,0 %

Výsledok hospodárenia

−17 970 €

▼ 272,6 %

Aktíva

4 431 €

▼ 43,1 %

Vlastné imanie

−88 040 €

▼ 25,6 %

Zadlženosť

2 086,9 %

Hrubá marža

−31,2 %

Čistá marža

−31,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 53 363 €. 2020: tržby 41 630 €. 2021: tržby 42 874 €. 2022: tržby 51 826 €. 2023: tržby 57 548 €.100 tis.50 tis.053,4 tis.41,6 tis.42,9 tis.51,8 tis.57,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 53 363 €. 2020: tržby 41 630 €. 2021: tržby 42 874 €. 2022: tržby 51 826 €. 2023: tržby 57 548 €.100 tis.50 tis.053,4 tis.41,6 tis.42,9 tis.51,8 tis.57,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 53 363 €. 2020: tržby 41 630 €. 2021: tržby 42 874 €. 2022: tržby 51 826 €. 2023: tržby 57 548 €.100 tis.50 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 643 €. 2020: výsledok hospodárenia −29 787 €. 2021: výsledok hospodárenia −25 040 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 823 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 970 €.0−50 tis.−2,6 tis.−29,8 tis.−25 tis.−4,8 tis.−18 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 643 €. 2020: výsledok hospodárenia −29 787 €. 2021: výsledok hospodárenia −25 040 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 823 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 970 €.0−50 tis.−2,6 tis.−29,8 tis.−25 tis.−4,8 tis.−18 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 643 €. 2020: výsledok hospodárenia −29 787 €. 2021: výsledok hospodárenia −25 040 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 823 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 970 €.0−50 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 769 €, vlastné imanie −10 419 €. 2020: aktíva 12 961 €, vlastné imanie −40 206 €. 2021: aktíva 10 002 €, vlastné imanie −65 247 €. 2022: aktíva 7 782 €, vlastné imanie −70 070 €. 2023: aktíva 4 431 €, vlastné imanie −88 040 €.20 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 769 €, vlastné imanie −10 419 €. 2020: aktíva 12 961 €, vlastné imanie −40 206 €. 2021: aktíva 10 002 €, vlastné imanie −65 247 €. 2022: aktíva 7 782 €, vlastné imanie −70 070 €. 2023: aktíva 4 431 €, vlastné imanie −88 040 €.20 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 769 €, vlastné imanie −10 419 €. 2020: aktíva 12 961 €, vlastné imanie −40 206 €. 2021: aktíva 10 002 €, vlastné imanie −65 247 €. 2022: aktíva 7 782 €, vlastné imanie −70 070 €. 2023: aktíva 4 431 €, vlastné imanie −88 040 €.20 tis.0−100 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 691 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 078 €. 2020: dlhodobý majetok 11 992 €, zásoby 667 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 302 €. 2021: dlhodobý majetok 7 995 €, zásoby 1 590 €, pohľadávky 27 €, finančné účty 390 €. 2022: dlhodobý majetok 3 997 €, zásoby 2 844 €, pohľadávky 58 €, finančné účty 883 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 190 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 1 236 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 691 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 078 €. 2020: dlhodobý majetok 11 992 €, zásoby 667 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 302 €. 2021: dlhodobý majetok 7 995 €, zásoby 1 590 €, pohľadávky 27 €, finančné účty 390 €. 2022: dlhodobý majetok 3 997 €, zásoby 2 844 €, pohľadávky 58 €, finančné účty 883 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 190 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 1 236 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 691 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 078 €. 2020: dlhodobý majetok 11 992 €, zásoby 667 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 302 €. 2021: dlhodobý majetok 7 995 €, zásoby 1 590 €, pohľadávky 27 €, finančné účty 390 €. 2022: dlhodobý majetok 3 997 €, zásoby 2 844 €, pohľadávky 58 €, finančné účty 883 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 190 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 1 236 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −10 419 €, dlhodobé záväzky 91 €, krátkodobé záväzky 23 097 €. 2020: vlastné imanie −40 206 €, dlhodobé záväzky 14 628 €, krátkodobé záväzky 38 539 €. 2021: vlastné imanie −65 247 €, dlhodobé záväzky 12 906 €, krátkodobé záväzky 62 343 €. 2022: vlastné imanie −70 070 €, dlhodobé záväzky 11 034 €, krátkodobé záväzky 66 818 €. 2023: vlastné imanie −88 040 €, dlhodobé záväzky 9 004 €, krátkodobé záväzky 83 467 €.100 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −10 419 €, dlhodobé záväzky 91 €, krátkodobé záväzky 23 097 €. 2020: vlastné imanie −40 206 €, dlhodobé záväzky 14 628 €, krátkodobé záväzky 38 539 €. 2021: vlastné imanie −65 247 €, dlhodobé záväzky 12 906 €, krátkodobé záväzky 62 343 €. 2022: vlastné imanie −70 070 €, dlhodobé záväzky 11 034 €, krátkodobé záväzky 66 818 €. 2023: vlastné imanie −88 040 €, dlhodobé záväzky 9 004 €, krátkodobé záväzky 83 467 €.100 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −10 419 €, dlhodobé záväzky 91 €, krátkodobé záväzky 23 097 €. 2020: vlastné imanie −40 206 €, dlhodobé záväzky 14 628 €, krátkodobé záväzky 38 539 €. 2021: vlastné imanie −65 247 €, dlhodobé záväzky 12 906 €, krátkodobé záväzky 62 343 €. 2022: vlastné imanie −70 070 €, dlhodobé záväzky 11 034 €, krátkodobé záväzky 66 818 €. 2023: vlastné imanie −88 040 €, dlhodobé záväzky 9 004 €, krátkodobé záväzky 83 467 €.100 tis.0−100 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby53,4 tis.41,6 tis.42,9 tis.51,8 tis.57,5 tis.
Výsledok hospodárenia−2,6 tis.−29,8 tis.−25 tis.−4,8 tis.−18 tis.
Aktíva12,8 tis.13 tis.10 tis.7,8 tis.4,4 tis.
Vlastné imanie−10,4 tis.−40,2 tis.−65,2 tis.−70,1 tis.−88 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť181,6 %410,2 %752,3 %1 000,4 %2 086,9 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
57,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−18 tis.
Aktíva
4,4 tis.
Vlastné imanie
−88 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 086,9 %

2022

Tržby
51,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,8 tis.
Aktíva
7,8 tis.
Vlastné imanie
−70,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 000,4 %

2021

Tržby
42,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−25 tis.
Aktíva
10 tis.
Vlastné imanie
−65,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
752,3 %

2020

Tržby
41,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−29,8 tis.
Aktíva
13 tis.
Vlastné imanie
−40,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
410,2 %

2019

Tržby
53,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,6 tis.
Aktíva
12,8 tis.
Vlastné imanie
−10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
181,6 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API