Súhrn
- Vznik
- 19. 10. 20179 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FB služby s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51140934
- daňové identifikačné číslo
- 2120612241
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Mrzáčka 1108, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
- Územie
- Oravská Lesnáokres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 10. 2017
- V registri
- 9 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 68759/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9346885
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Chov vybraných druhov zvierat | 19. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 19. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 19. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 19. 10. 2017 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 19. 10. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 19. 10. 2017 | — |
| Keramická výroba | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 19. 10. 2017 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 19. 10. 2017 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 19. 10. 2017 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 19. 10. 2017 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 19. 10. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 10. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 10. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 10. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 19. 10. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 10. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 10. 2017 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 19. 10. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 19. 10. 2017 | — |
| Finančný lízing | 19. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 19. 10. 2017 | — |
| Záložne | 19. 10. 2017 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 19. 10. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 10. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 19. 10. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120612241 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −356 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−356 €
▲ 22,8 %Aktíva
14 533 €
▼ 0,1 %Vlastné imanie
13 853 €
▼ 2,5 %Zadlženosť
4,7 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −81 | −96 | −96 | −461 | −356 |
| Aktíva | 14,9 tis. | 14,8 tis. | 14,7 tis. | 14,5 tis. | 14,5 tis. |
| Vlastné imanie | 14,9 tis. | 14,8 tis. | 14,7 tis. | 14,2 tis. | 13,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 2,3 % | 4,7 % |
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −356
- Aktíva
- 14,5 tis.
- Vlastné imanie
- 13,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 4,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −461
- Aktíva
- 14,5 tis.
- Vlastné imanie
- 14,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −96
- Aktíva
- 14,7 tis.
- Vlastné imanie
- 14,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −96
- Aktíva
- 14,8 tis.
- Vlastné imanie
- 14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −81
- Aktíva
- 14,9 tis.
- Vlastné imanie
- 14,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.