Súhrn
- Vznik
- 05. 10. 20179 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 257 260 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Besthaus s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51124246
- daňové identifikačné číslo
- 2120606411
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Mierová 329/10, 06801 Medzilaborce, Slovenská republika
- Územie
- Medzilaborceokres MedzilaborcePrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 10. 2017
- V registri
- 9 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 35266/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9337611
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Pečenie mrazených pekárenských polotovarov (fornetti) | 05. 10. 2017 | — |
| Predaj na priamu konzumáciu po domácky vyrobeného vína a s ním spojený predaj sezónnych jedál na priamu konzumáciu, ak sa nevykonáva viac ako 4 mesiace v roku | 05. 10. 2017 | — |
| Predaj cukrárenských výrobkov na priamu konzumáciu | 05. 10. 2017 | — |
| Príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 05. 10. 2017 | — |
| Príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 05. 10. 2017 | — |
| Príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 05. 10. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 10. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 10. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 10. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva | 05. 10. 2017 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 05. 10. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 10. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 10. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 10. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120606411 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prehĺbila stratu na −901 € a zvýšila tržby o ▲1 088 % na 257,3 tisíc eur.
Tržby
257 260 €
▲ 1 087,5 %Výsledok hospodárenia
−901 €
▼ 534,5 %Aktíva
4 918 €
▼ 77,2 %Vlastné imanie
4 099 €
▼ 48,4 %Zadlženosť
16,7 %
Hrubá marža
−0,4 %
Čistá marža
−0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6,6 tis. | 74,9 tis. | 21,7 tis. | 257,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,3 tis. | 178 | −142 | −901 |
| Aktíva | 10,2 tis. | 9,6 tis. | 21,6 tis. | 4,9 tis. |
| Vlastné imanie | 8,3 tis. | 8,5 tis. | 7,9 tis. | 4,1 tis. |
| Daň z príjmu | 949 | 47 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 18,7 % | 11,9 % | 63,2 % | 16,7 % |
2020
- Tržby
- 257,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −901
- Aktíva
- 4,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 16,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 21,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −142
- Aktíva
- 21,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 63,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 74,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 178
- Aktíva
- 9,6 tis.
- Vlastné imanie
- 8,5 tis.
- Daň z príjmu
- 47
- Zadlženosť
- 11,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 6,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 10,2 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 949
- Zadlženosť
- 18,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.