Súhrn
- Vznik
- 27. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 800 135 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CLEMENTINE HUNGARIA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51122120
- daňové identifikačné číslo
- 2120610536
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 787/87, 077 01 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
- Územie
- Kráľovský Chlmecokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 09. 2017
- V registri
- 9 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 42348/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9330011
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 27. 09. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 27. 09. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 27. 09. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 27. 09. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 27. 09. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 27. 09. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 27. 09. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 27. 09. 2017 | — |
| Faktoring a forfaiting | 27. 09. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 27. 09. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 27. 09. 2017 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 27. 09. 2017 | — |
| Skladovanie | 27. 09. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 27. 09. 2017 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 27. 09. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120610536 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2024 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila zisk o ▼14 % na 3 937 € a zvýšila tržby o ▲46 % na 800,1 tisíc eur.
Tržby
800 135 €
▲ 46,3 %Výsledok hospodárenia
3 937 €
▼ 13,6 %Aktíva
994 702 €
▲ 30,8 %Vlastné imanie
8 937 €
▼ 6,5 %Zadlženosť
99,1 %
Hrubá marža
0,6 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 326,3 tis. | 537,1 tis. | 512,8 tis. | 547 tis. | 800,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,9 tis. | 4,1 tis. | 3,1 tis. | 4,6 tis. | 3,9 tis. |
| Aktíva | 9,9 tis. | 10,2 tis. | 8,9 tis. | 760,2 tis. | 994,7 tis. |
| Vlastné imanie | 9,9 tis. | 9,1 tis. | 8,1 tis. | 9,6 tis. | 8,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 1,1 tis. | 811 | 1,2 tis. | 1 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 10,7 % | 9,2 % | 98,7 % | 99,1 % |
2022
- Tržby
- 800,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 994,7 tis.
- Vlastné imanie
- 8,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 99,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 547 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,6 tis.
- Aktíva
- 760,2 tis.
- Vlastné imanie
- 9,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 98,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 512,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 8,9 tis.
- Vlastné imanie
- 8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 811
- Zadlženosť
- 9,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 537,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 10,2 tis.
- Vlastné imanie
- 9,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 10,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 326,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,9 tis.
- Aktíva
- 9,9 tis.
- Vlastné imanie
- 9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.