prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

METAL-KOM, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51111985zaniknutý 24. 03. 2022otvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 09. 20174 roky 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
178 249 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
METAL-KOM, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51111985
daňové identifikačné číslo
2120605047
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Janského 4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 09. 2017
Zánik
24. 03. 2022
V registri
4 roky 5 mesiacov
Stav
zaniknutý 24. 03. 2022
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42738/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9328276

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120605047: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120605047Obdobia daňových registráciíDIČ 2120605047: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120605047Obdobia daňových registráciíDIČ 2120605047: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120605047
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212060504710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −12 810 € a znížila tržby o ▼1 % na 178,2 tisíc eur.

Tržby

178 249 €

▼ 0,9 %

Výsledok hospodárenia

−12 810 €

▲ 26,7 %

Aktíva

625 369 €

▲ 30,7 %

Vlastné imanie

−45 805 €

▼ 38,8 %

Zadlženosť

107,3 %

Hrubá marža

−7,2 %

Čistá marža

−7,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby09/2017 — 12/2017: tržby 18 322 €. 2018: tržby 120 887 €. 2019: tržby 179 901 €. 2020: tržby 178 249 €.200 tis.100 tis.018,3 tis.120,9 tis.179,9 tis.178,2 tis.09/2017 — 12/2017201820192020Tržby09/2017 — 12/2017: tržby 18 322 €. 2018: tržby 120 887 €. 2019: tržby 179 901 €. 2020: tržby 178 249 €.200 tis.100 tis.0120,9 tis.178,2 tis.20182020Tržby09/2017 — 12/2017: tržby 18 322 €. 2018: tržby 120 887 €. 2019: tržby 179 901 €. 2020: tržby 178 249 €.200 tis.100 tis.009/2017 — 12/20172020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia09/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 934 €. 2018: výsledok hospodárenia −21 449 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 480 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 810 €.1 tis.0−25 tis.+934−21,4 tis.−17,5 tis.−12,8 tis.09/2017 — 12/2017201820192020Výsledok hospodárenia09/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 934 €. 2018: výsledok hospodárenia −21 449 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 480 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 810 €.1 tis.0−25 tis.−21,4 tis.−12,8 tis.20182020Výsledok hospodárenia09/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 934 €. 2018: výsledok hospodárenia −21 449 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 480 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 810 €.1 tis.0−25 tis.+93409/2017 — 12/20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie09/2017 — 12/2017: aktíva 111 712 €, vlastné imanie 5 934 €. 2018: aktíva 313 354 €, vlastné imanie −15 515 €. 2019: aktíva 478 532 €, vlastné imanie −32 995 €. 2020: aktíva 625 369 €, vlastné imanie −45 805 €.1 mil.0−50 tis.09/2017 — 12/2017201820192020Aktíva a vlastné imanie09/2017 — 12/2017: aktíva 111 712 €, vlastné imanie 5 934 €. 2018: aktíva 313 354 €, vlastné imanie −15 515 €. 2019: aktíva 478 532 €, vlastné imanie −32 995 €. 2020: aktíva 625 369 €, vlastné imanie −45 805 €.1 mil.0−50 tis.20182020Aktíva a vlastné imanie09/2017 — 12/2017: aktíva 111 712 €, vlastné imanie 5 934 €. 2018: aktíva 313 354 €, vlastné imanie −15 515 €. 2019: aktíva 478 532 €, vlastné imanie −32 995 €. 2020: aktíva 625 369 €, vlastné imanie −45 805 €.1 mil.0−50 tis.09/2017 — 12/20172020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív09/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 90 612 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 612 €, finančné účty 1 488 €. 2018: dlhodobý majetok 45 066 €, zásoby 261 908 €, pohľadávky 5 980 €, finančné účty 400 €. 2019: dlhodobý majetok 9 304 €, zásoby 443 749 €, pohľadávky 22 490 €, finančné účty 2 989 €. 2020: dlhodobý majetok 33 744 €, zásoby 563 749 €, pohľadávky 17 612 €, finančné účty 10 264 €.1 mil.500 tis.009/2017 — 12/2017201820192020Štruktúra aktív09/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 90 612 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 612 €, finančné účty 1 488 €. 2018: dlhodobý majetok 45 066 €, zásoby 261 908 €, pohľadávky 5 980 €, finančné účty 400 €. 2019: dlhodobý majetok 9 304 €, zásoby 443 749 €, pohľadávky 22 490 €, finančné účty 2 989 €. 2020: dlhodobý majetok 33 744 €, zásoby 563 749 €, pohľadávky 17 612 €, finančné účty 10 264 €.1 mil.500 tis.020182020Štruktúra aktív09/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 90 612 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 612 €, finančné účty 1 488 €. 2018: dlhodobý majetok 45 066 €, zásoby 261 908 €, pohľadávky 5 980 €, finančné účty 400 €. 2019: dlhodobý majetok 9 304 €, zásoby 443 749 €, pohľadávky 22 490 €, finančné účty 2 989 €. 2020: dlhodobý majetok 33 744 €, zásoby 563 749 €, pohľadávky 17 612 €, finančné účty 10 264 €.1 mil.500 tis.009/2017 — 12/20172020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív09/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 105 778 €. 2018: vlastné imanie −15 515 €, dlhodobé záväzky 21 475 €, krátkodobé záväzky 307 394 €. 2019: vlastné imanie −32 995 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 511 527 €. 2020: vlastné imanie −45 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 671 174 €.1 mil.0−50 tis.09/2017 — 12/2017201820192020Štruktúra pasív09/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 105 778 €. 2018: vlastné imanie −15 515 €, dlhodobé záväzky 21 475 €, krátkodobé záväzky 307 394 €. 2019: vlastné imanie −32 995 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 511 527 €. 2020: vlastné imanie −45 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 671 174 €.1 mil.0−50 tis.20182020Štruktúra pasív09/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 105 778 €. 2018: vlastné imanie −15 515 €, dlhodobé záväzky 21 475 €, krátkodobé záväzky 307 394 €. 2019: vlastné imanie −32 995 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 511 527 €. 2020: vlastné imanie −45 805 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 671 174 €.1 mil.0−50 tis.09/2017 — 12/20172020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu09/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 930 €. 2018: daň z príjmu 139 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.1390009/2017 — 12/2017201820192020Daň z príjmu09/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 930 €. 2018: daň z príjmu 139 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0139020182020Daň z príjmu09/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 930 €. 2018: daň z príjmu 139 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0009/2017 — 12/20172020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)09/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby18,3 tis.120,9 tis.179,9 tis.178,2 tis.
Výsledok hospodárenia934−21,4 tis.−17,5 tis.−12,8 tis.
Aktíva111,7 tis.313,4 tis.478,5 tis.625,4 tis.
Vlastné imanie5,9 tis.−15,5 tis.−33 tis.−45,8 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.13900
Zadlženosť94,7 %105,0 %106,9 %107,3 %

2020

Tržby
178,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,8 tis.
Aktíva
625,4 tis.
Vlastné imanie
−45,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,3 %

2019

Tržby
179,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,5 tis.
Aktíva
478,5 tis.
Vlastné imanie
−33 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
106,9 %

2018

Tržby
120,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,4 tis.
Aktíva
313,4 tis.
Vlastné imanie
−15,5 tis.
Daň z príjmu
139
Zadlženosť
105,0 %

09/2017 — 12/2017

Tržby
18,3 tis.
Výsledok hospodárenia
934
Aktíva
111,7 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
94,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API