prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Meva sport SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51111811aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
236 284 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Meva sport SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51111811
daňové identifikačné číslo
2120597908
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120597908
Sídlo
272, 92001 Koplotovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 09. 2017
V registri
9 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40791/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9327482
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 09. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 09. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 09. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 09. 2017—
prieskum trhu a verejnej mienky22. 09. 2017—
reklamné a marketingové služby22. 09. 2017—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 09. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 17. 03. 2018
Oprávnená osoba
METIS Legal s.r.o. · od 17. 03. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120597908: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120597908: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120597908IČ DPH SK2120597908Obdobia daňových registráciíDIČ 2120597908: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120597908: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120597908IČ DPH SK2120597908Obdobia daňových registráciíDIČ 2120597908: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120597908: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120597908IČ DPH SK2120597908
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212059790811. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2019
daňové identifikačné číslo212059790810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR Union zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 29. 09. 2026, naposledy v zozname 28. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRUnion zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 29. 09. 2026, naposledy v zozname 28. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRUnion zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 29. 09. 2026, naposledy v zozname 28. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRUnion zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňa25. 09. 2026 – 29. 09. 2026 ukončené28. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −16 582 € a znížila tržby o ▼27 % na 236,3 tisíc eur.

Tržby

236 284 €

▼ 26,9 %

Výsledok hospodárenia

−16 582 €

▼ 56,9 %

Aktíva

107 413 €

▼ 33,9 %

Vlastné imanie

−22 574 €

▼ 276,7 %

Zadlženosť

121,0 %

Hrubá marža

−6,6 %

Čistá marža

−7,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 346 014 €. 2022: tržby 427 545 €. 2023: tržby 292 301 €. 2024: tržby 323 407 €. 2025: tržby 236 284 €.500 tis.250 tis.0346 tis.427,5 tis.292,3 tis.323,4 tis.236,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 346 014 €. 2022: tržby 427 545 €. 2023: tržby 292 301 €. 2024: tržby 323 407 €. 2025: tržby 236 284 €.500 tis.250 tis.0346 tis.427,5 tis.292,3 tis.323,4 tis.236,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 346 014 €. 2022: tržby 427 545 €. 2023: tržby 292 301 €. 2024: tržby 323 407 €. 2025: tržby 236 284 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 650 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 710 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 964 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 569 €. 2025: výsledok hospodárenia −16 582 €.5 tis.0−20 tis.+2,6 tis.−5,7 tis.−8 tis.−10,6 tis.−16,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 650 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 710 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 964 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 569 €. 2025: výsledok hospodárenia −16 582 €.5 tis.0−20 tis.+2,6 tis.−5,7 tis.−8 tis.−10,6 tis.−16,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 650 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 710 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 964 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 569 €. 2025: výsledok hospodárenia −16 582 €.5 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 131 457 €, vlastné imanie 18 251 €. 2022: aktíva 160 787 €, vlastné imanie 12 541 €. 2023: aktíva 153 476 €, vlastné imanie 4 577 €. 2024: aktíva 162 551 €, vlastné imanie −5 992 €. 2025: aktíva 107 413 €, vlastné imanie −22 574 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 131 457 €, vlastné imanie 18 251 €. 2022: aktíva 160 787 €, vlastné imanie 12 541 €. 2023: aktíva 153 476 €, vlastné imanie 4 577 €. 2024: aktíva 162 551 €, vlastné imanie −5 992 €. 2025: aktíva 107 413 €, vlastné imanie −22 574 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 131 457 €, vlastné imanie 18 251 €. 2022: aktíva 160 787 €, vlastné imanie 12 541 €. 2023: aktíva 153 476 €, vlastné imanie 4 577 €. 2024: aktíva 162 551 €, vlastné imanie −5 992 €. 2025: aktíva 107 413 €, vlastné imanie −22 574 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 282 €, zásoby 81 518 €, pohľadávky 18 096 €, finančné účty 1 561 €. 2022: dlhodobý majetok 15 141 €, zásoby 128 659 €, pohľadávky 16 056 €, finančné účty 931 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 129 429 €, pohľadávky 21 096 €, finančné účty 2 951 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 141 561 €, pohľadávky 19 759 €, finančné účty 1 231 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 85 003 €, pohľadávky 21 507 €, finančné účty 903 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 282 €, zásoby 81 518 €, pohľadávky 18 096 €, finančné účty 1 561 €. 2022: dlhodobý majetok 15 141 €, zásoby 128 659 €, pohľadávky 16 056 €, finančné účty 931 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 129 429 €, pohľadávky 21 096 €, finančné účty 2 951 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 141 561 €, pohľadávky 19 759 €, finančné účty 1 231 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 85 003 €, pohľadávky 21 507 €, finančné účty 903 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 282 €, zásoby 81 518 €, pohľadávky 18 096 €, finančné účty 1 561 €. 2022: dlhodobý majetok 15 141 €, zásoby 128 659 €, pohľadávky 16 056 €, finančné účty 931 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 129 429 €, pohľadávky 21 096 €, finančné účty 2 951 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 141 561 €, pohľadávky 19 759 €, finančné účty 1 231 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 85 003 €, pohľadávky 21 507 €, finančné účty 903 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 251 €, dlhodobé záväzky 25 964 €, krátkodobé záväzky 87 242 €. 2022: vlastné imanie 12 541 €, dlhodobé záväzky 46 131 €, krátkodobé záväzky 102 115 €. 2023: vlastné imanie 4 577 €, dlhodobé záväzky 52 961 €, krátkodobé záväzky 95 938 €. 2024: vlastné imanie −5 992 €, dlhodobé záväzky 66 920 €, krátkodobé záväzky 101 623 €. 2025: vlastné imanie −22 574 €, dlhodobé záväzky 66 000 €, krátkodobé záväzky 63 987 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 251 €, dlhodobé záväzky 25 964 €, krátkodobé záväzky 87 242 €. 2022: vlastné imanie 12 541 €, dlhodobé záväzky 46 131 €, krátkodobé záväzky 102 115 €. 2023: vlastné imanie 4 577 €, dlhodobé záväzky 52 961 €, krátkodobé záväzky 95 938 €. 2024: vlastné imanie −5 992 €, dlhodobé záväzky 66 920 €, krátkodobé záväzky 101 623 €. 2025: vlastné imanie −22 574 €, dlhodobé záväzky 66 000 €, krátkodobé záväzky 63 987 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 251 €, dlhodobé záväzky 25 964 €, krátkodobé záväzky 87 242 €. 2022: vlastné imanie 12 541 €, dlhodobé záväzky 46 131 €, krátkodobé záväzky 102 115 €. 2023: vlastné imanie 4 577 €, dlhodobé záväzky 52 961 €, krátkodobé záväzky 95 938 €. 2024: vlastné imanie −5 992 €, dlhodobé záväzky 66 920 €, krátkodobé záväzky 101 623 €. 2025: vlastné imanie −22 574 €, dlhodobé záväzky 66 000 €, krátkodobé záväzky 63 987 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 308 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.001,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 308 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.001,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 308 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby346 tis.427,5 tis.292,3 tis.323,4 tis.236,3 tis.
Výsledok hospodárenia2,6 tis.−5,7 tis.−8 tis.−10,6 tis.−16,6 tis.
Aktíva131,5 tis.160,8 tis.153,5 tis.162,6 tis.107,4 tis.
Vlastné imanie18,3 tis.12,5 tis.4,6 tis.−6 tis.−22,6 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.001,9 tis.960
Zadlženosť86,1 %92,2 %97,0 %103,7 %121,0 %

aj 09/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
236,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,6 tis.
Aktíva
107,4 tis.
Vlastné imanie
−22,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
121,0 %

2024

Tržby
323,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,6 tis.
Aktíva
162,6 tis.
Vlastné imanie
−6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
103,7 %

2023

Tržby
292,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−8 tis.
Aktíva
153,5 tis.
Vlastné imanie
4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,0 %

2022

Tržby
427,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
160,8 tis.
Vlastné imanie
12,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,2 %

2021

Tržby
346 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
131,5 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
86,1 %

aj 09/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API