Súhrn
- Vznik
- 15. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 920 752 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Váš Domov Snov s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51110229
- daňové identifikačné číslo
- 2120590725
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- B. Bartóka 1048/24, 979 01 Rimavská Sobota, Slovenská republika
- Územie
- Rimavská Sobotaokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 09. 2017
- V registri
- 9 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 32693/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9323482
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 15. 09. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 15. 09. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 15. 09. 2017 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 15. 09. 2017 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 15. 09. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 15. 09. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 15. 09. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 15. 09. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 15. 09. 2017 | — |
| Faktoring a forfaiting | 15. 09. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 15. 09. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 15. 09. 2017 | — |
| Dizajnérske činnosti | 15. 09. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 15. 09. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 15. 09. 2017 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 15. 09. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120590725 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 05. 2024 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila zisk o ▼69 % na 484 € a zvýšila tržby o ▲180 % na 920,8 tisíc eur.
Tržby
920 752 €
▲ 180,4 %Výsledok hospodárenia
484 €
▼ 69,4 %Aktíva
17 516 €
▲ 205,8 %Vlastné imanie
−59 056 €
▲ 0,8 %Zadlženosť
437,2 %
Hrubá marža
0,2 %
Čistá marža
0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 130,5 tis. | 57,2 tis. | 145 tis. | 328,4 tis. | 920,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,1 tis. | −16,3 tis. | −50,9 tis. | 1,6 tis. | 484 |
| Aktíva | 6,4 tis. | 20 tis. | −34,2 tis. | −16,6 tis. | 17,5 tis. |
| Vlastné imanie | 6,1 tis. | −10,2 tis. | −61,1 tis. | −59,5 tis. | −59,1 tis. |
| Daň z príjmu | 537 | 0 | 0 | 2,6 tis. | 1,3 tis. |
| Zadlženosť | 4,6 % | 150,8 % | — | — | 437,2 % |
aj 2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 920,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 484
- Aktíva
- 17,5 tis.
- Vlastné imanie
- −59,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 437,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 328,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- −16,6 tis.
- Vlastné imanie
- −59,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 145 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −50,9 tis.
- Aktíva
- −34,2 tis.
- Vlastné imanie
- −61,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 57,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,3 tis.
- Aktíva
- 20 tis.
- Vlastné imanie
- −10,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 150,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 130,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 6,4 tis.
- Vlastné imanie
- 6,1 tis.
- Daň z príjmu
- 537
- Zadlženosť
- 4,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.