prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

RECYCLING COMPANY SLOVAKIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51098202zaniknutý 17. 02. 2023otvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 09. 20175 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
195 490 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RECYCLING COMPANY SLOVAKIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51098202
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nad Humnami 437, 95132 Horná Kráľová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 09. 2017
Zánik
17. 02. 2023
V registri
5 rokov 5 mesiacov
Stav
zaniknutý 17. 02. 2023
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40764/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9322890

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 13. 03. 2022 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 4 978 € a zvýšila tržby o ▲512 % na 195,5 tisíc eur.

Tržby

195 490 €

▲ 512,1 %

Výsledok hospodárenia

4 978 €

▲ 542,5 %

Aktíva

124 778 €

▲ 691,8 %

Vlastné imanie

47 439 €

▲ 1 124,2 %

Zadlženosť

62,0 %

Hrubá marža

3,2 %

Čistá marža

2,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 31 938 €. 2019: tržby 195 490 €.200 tis.100 tis.031,9 tis.195,5 tis.20172019Tržby2017: tržby 31 938 €. 2019: tržby 195 490 €.200 tis.100 tis.031,9 tis.195,5 tis.20172019Tržby2017: tržby 31 938 €. 2019: tržby 195 490 €.200 tis.100 tis.031,9 tis.195,5 tis.20172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 125 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 978 €.5 tis.0−2 tis.−1,1 tis.+5 tis.20172019Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 125 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 978 €.5 tis.0−2 tis.−1,1 tis.+5 tis.20172019Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 125 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 978 €.5 tis.0−2 tis.−1,1 tis.+5 tis.20172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 15 759 €, vlastné imanie 3 875 €. 2019: aktíva 124 778 €, vlastné imanie 47 439 €.200 tis.100 tis.020172019Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 15 759 €, vlastné imanie 3 875 €. 2019: aktíva 124 778 €, vlastné imanie 47 439 €.200 tis.100 tis.020172019Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 15 759 €, vlastné imanie 3 875 €. 2019: aktíva 124 778 €, vlastné imanie 47 439 €.200 tis.100 tis.020172019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 240 €, finančné účty 11 519 €. 2019: dlhodobý majetok 16 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 008 €, finančné účty 83 944 €.200 tis.100 tis.020172019Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 240 €, finančné účty 11 519 €. 2019: dlhodobý majetok 16 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 008 €, finančné účty 83 944 €.200 tis.100 tis.020172019Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 240 €, finančné účty 11 519 €. 2019: dlhodobý majetok 16 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 008 €, finančné účty 83 944 €.200 tis.100 tis.020172019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 3 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 884 €. 2019: vlastné imanie 47 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 339 €.200 tis.100 tis.020172019Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 3 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 884 €. 2019: vlastné imanie 47 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 339 €.200 tis.100 tis.020172019Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 3 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 884 €. 2019: vlastné imanie 47 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 339 €.200 tis.100 tis.020172019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 323 €.2 tis.1 tis.001,3 tis.20172019Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 323 €.2 tis.1 tis.001,3 tis.20172019Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 323 €.2 tis.1 tis.001,3 tis.20172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31,9 tis.195,5 tis.
Výsledok hospodárenia−1,1 tis.5 tis.
Aktíva15,8 tis.124,8 tis.
Vlastné imanie3,9 tis.47,4 tis.
Daň z príjmu01,3 tis.
Zadlženosť75,4 %62,0 %

2019

Tržby
195,5 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
124,8 tis.
Vlastné imanie
47,4 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
62,0 %

2017

Tržby
31,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
15,8 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API