Súhrn
- Vznik
- 13. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 553 497 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BAUDEbau s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51097061
- daňové identifikačné číslo
- 2120594740
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
- Územie
- Hrnčiarska Vesokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 09. 2017
- V registri
- 9 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 50904/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9321372
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 13. 09. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 09. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 09. 2017 | — |
| Administratívne služby | 13. 09. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 13. 09. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 13. 09. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 13. 09. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120594740 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲26 % na 74 656 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 553,5 tisíc eur.
Tržby
553 497 €
▲ 1,0 %Výsledok hospodárenia
74 656 €
▲ 25,7 %Aktíva
198 141 €
▼ 52,4 %Vlastné imanie
135 355 €
▼ 65,8 %Zadlženosť
31,7 %
Hrubá marža
22,0 %
Čistá marža
13,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 540,6 tis. | 452,7 tis. | 406,7 tis. | 547,8 tis. | 553,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 81,2 tis. | 103,9 tis. | 79,8 tis. | 59,4 tis. | 74,7 tis. |
| Aktíva | 191,4 tis. | 299,4 tis. | 358 tis. | 416,2 tis. | 198,1 tis. |
| Vlastné imanie | 152,4 tis. | 256,1 tis. | 335,9 tis. | 395,3 tis. | 135,4 tis. |
| Daň z príjmu | 10,1 tis. | 3,2 tis. | 610 | 37,4 tis. | 46,9 tis. |
| Zadlženosť | 20,4 % | 14,5 % | 6,2 % | 5,0 % | 31,7 % |
aj 09/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 553,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 74,7 tis.
- Aktíva
- 198,1 tis.
- Vlastné imanie
- 135,4 tis.
- Daň z príjmu
- 46,9 tis.
- Zadlženosť
- 31,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 547,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 59,4 tis.
- Aktíva
- 416,2 tis.
- Vlastné imanie
- 395,3 tis.
- Daň z príjmu
- 37,4 tis.
- Zadlženosť
- 5,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 406,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 79,8 tis.
- Aktíva
- 358 tis.
- Vlastné imanie
- 335,9 tis.
- Daň z príjmu
- 610
- Zadlženosť
- 6,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 452,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 103,9 tis.
- Aktíva
- 299,4 tis.
- Vlastné imanie
- 256,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 14,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 540,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 81,2 tis.
- Aktíva
- 191,4 tis.
- Vlastné imanie
- 152,4 tis.
- Daň z príjmu
- 10,1 tis.
- Zadlženosť
- 20,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.