prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

msemont s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51093766aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 18. 09. 2026
Tržby
80 044 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
msemont s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51093766
daňové identifikačné číslo
2120590890
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120590890
Sídlo
Štefánikova 736, 90873 Veľké Leváre, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 09. 2017
V registri
9 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 122482/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9321746
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických14. 09. 2017—
Opravy vyhradených technických zariadení elektrických14. 09. 2017—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok14. 09. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 09. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby14. 09. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 09. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby14. 09. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 09. 2017—
Kuriérske služby14. 09. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 09. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 09. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120590890: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120590890: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120590890IČ DPH SK2120590890Obdobia daňových registráciíDIČ 2120590890: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120590890: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120590890IČ DPH SK2120590890Obdobia daňových registráciíDIČ 2120590890: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120590890: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120590890IČ DPH SK2120590890
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212059089011. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2017
daňové identifikačné číslo212059089010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 05. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 05. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 05. 10. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa05. 10. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené08. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 18. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 18. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −754 € a znížila tržby o ▼50 % na 80 tisíc eur.

Tržby

80 044 €

▼ 49,9 %

Výsledok hospodárenia

−754 €

▼ 126,2 %

Aktíva

35 068 €

▼ 26,6 %

Vlastné imanie

56 241 €

▼ 1,3 %

Zadlženosť

−60,4 %

Hrubá marža

0,3 %

Čistá marža

−0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 156 015 €. 2022: tržby 127 629 €. 2023: tržby 145 364 €. 2024: tržby 159 675 €. 2025: tržby 80 044 €.200 tis.100 tis.0156 tis.127,6 tis.145,4 tis.159,7 tis.80 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 156 015 €. 2022: tržby 127 629 €. 2023: tržby 145 364 €. 2024: tržby 159 675 €. 2025: tržby 80 044 €.200 tis.100 tis.0156 tis.127,6 tis.145,4 tis.159,7 tis.80 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 156 015 €. 2022: tržby 127 629 €. 2023: tržby 145 364 €. 2024: tržby 159 675 €. 2025: tržby 80 044 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 074 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 618 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 880 €. 2025: výsledok hospodárenia −754 €.5 tis.0−1 tis.+1,1 tis.+2,6 tis.+1,6 tis.+2,9 tis.−75420212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 074 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 618 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 880 €. 2025: výsledok hospodárenia −754 €.5 tis.0−1 tis.+1,1 tis.+2,6 tis.+1,6 tis.+2,9 tis.−75420212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 074 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 618 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 880 €. 2025: výsledok hospodárenia −754 €.5 tis.0−1 tis.−754202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 79 240 €, vlastné imanie 49 903 €. 2022: aktíva 70 058 €, vlastné imanie 52 498 €. 2023: aktíva 56 847 €, vlastné imanie 54 116 €. 2024: aktíva 47 754 €, vlastné imanie 56 995 €. 2025: aktíva 35 068 €, vlastné imanie 56 241 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 79 240 €, vlastné imanie 49 903 €. 2022: aktíva 70 058 €, vlastné imanie 52 498 €. 2023: aktíva 56 847 €, vlastné imanie 54 116 €. 2024: aktíva 47 754 €, vlastné imanie 56 995 €. 2025: aktíva 35 068 €, vlastné imanie 56 241 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 79 240 €, vlastné imanie 49 903 €. 2022: aktíva 70 058 €, vlastné imanie 52 498 €. 2023: aktíva 56 847 €, vlastné imanie 54 116 €. 2024: aktíva 47 754 €, vlastné imanie 56 995 €. 2025: aktíva 35 068 €, vlastné imanie 56 241 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 578 €, zásoby 3 022 €, pohľadávky 39 607 €, finančné účty 9 033 €. 2022: dlhodobý majetok 14 941 €, zásoby 7 874 €, pohľadávky 17 551 €, finančné účty 29 692 €. 2023: dlhodobý majetok 25 833 €, zásoby 9 282 €, pohľadávky 5 551 €, finančné účty 16 181 €. 2024: dlhodobý majetok 18 720 €, zásoby 460 €, pohľadávky 11 154 €, finančné účty 17 420 €. 2025: dlhodobý majetok 34 968 €, zásoby 432 €, pohľadávky 2 221 €, finančné účty −2 553 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 578 €, zásoby 3 022 €, pohľadávky 39 607 €, finančné účty 9 033 €. 2022: dlhodobý majetok 14 941 €, zásoby 7 874 €, pohľadávky 17 551 €, finančné účty 29 692 €. 2023: dlhodobý majetok 25 833 €, zásoby 9 282 €, pohľadávky 5 551 €, finančné účty 16 181 €. 2024: dlhodobý majetok 18 720 €, zásoby 460 €, pohľadávky 11 154 €, finančné účty 17 420 €. 2025: dlhodobý majetok 34 968 €, zásoby 432 €, pohľadávky 2 221 €, finančné účty −2 553 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 578 €, zásoby 3 022 €, pohľadávky 39 607 €, finančné účty 9 033 €. 2022: dlhodobý majetok 14 941 €, zásoby 7 874 €, pohľadávky 17 551 €, finančné účty 29 692 €. 2023: dlhodobý majetok 25 833 €, zásoby 9 282 €, pohľadávky 5 551 €, finančné účty 16 181 €. 2024: dlhodobý majetok 18 720 €, zásoby 460 €, pohľadávky 11 154 €, finančné účty 17 420 €. 2025: dlhodobý majetok 34 968 €, zásoby 432 €, pohľadávky 2 221 €, finančné účty −2 553 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 903 €, dlhodobé záväzky −6 €, krátkodobé záväzky 29 343 €. 2022: vlastné imanie 52 498 €, dlhodobé záväzky 104 €, krátkodobé záväzky 17 456 €. 2023: vlastné imanie 54 116 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 2 536 €. 2024: vlastné imanie 56 995 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky −9 494 €. 2025: vlastné imanie 56 241 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky −21 491 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 903 €, dlhodobé záväzky −6 €, krátkodobé záväzky 29 343 €. 2022: vlastné imanie 52 498 €, dlhodobé záväzky 104 €, krátkodobé záväzky 17 456 €. 2023: vlastné imanie 54 116 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 2 536 €. 2024: vlastné imanie 56 995 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky −9 494 €. 2025: vlastné imanie 56 241 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky −21 491 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 903 €, dlhodobé záväzky −6 €, krátkodobé záväzky 29 343 €. 2022: vlastné imanie 52 498 €, dlhodobé záväzky 104 €, krátkodobé záväzky 17 456 €. 2023: vlastné imanie 54 116 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 2 536 €. 2024: vlastné imanie 56 995 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky −9 494 €. 2025: vlastné imanie 56 241 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky −21 491 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 278 €. 2022: daň z príjmu 712 €. 2023: daň z príjmu 991 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500027871299196096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 278 €. 2022: daň z príjmu 712 €. 2023: daň z príjmu 991 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500027871299196096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 278 €. 2022: daň z príjmu 712 €. 2023: daň z príjmu 991 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500027871299196096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby156 tis.127,6 tis.145,4 tis.159,7 tis.80 tis.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.2,6 tis.1,6 tis.2,9 tis.−754
Aktíva79,2 tis.70,1 tis.56,8 tis.47,8 tis.35,1 tis.
Vlastné imanie49,9 tis.52,5 tis.54,1 tis.57 tis.56,2 tis.
Daň z príjmu278712991960960
Zadlženosť37,0 %25,1 %4,8 %−19,4 %−60,4 %

aj 09/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
80 tis.
Výsledok hospodárenia
−754
Aktíva
35,1 tis.
Vlastné imanie
56,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
−60,4 %

2024

Tržby
159,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
47,8 tis.
Vlastné imanie
57 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
−19,4 %

2023

Tržby
145,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
56,8 tis.
Vlastné imanie
54,1 tis.
Daň z príjmu
991
Zadlženosť
4,8 %

2022

Tržby
127,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
70,1 tis.
Vlastné imanie
52,5 tis.
Daň z príjmu
712
Zadlženosť
25,1 %

2021

Tržby
156 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
79,2 tis.
Vlastné imanie
49,9 tis.
Daň z príjmu
278
Zadlženosť
37,0 %

aj 09/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API