prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Medoca s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51084490aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
6 354 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Medoca s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51084490
daňové identifikačné číslo
2120585511
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sokolovská 178/10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 09. 2017
V registri
9 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 59322/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9312549
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 09. 2017—
Fotografické služby06. 09. 2017—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce06. 09. 2017—
Spracovanie kože06. 09. 2017—
Odevná výroba06. 09. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 09. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave06. 09. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby06. 09. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov06. 09. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 09. 2017—
Vedenie účtovníctva06. 09. 2017—
Administratívne služby06. 09. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby.22. 09. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien.22. 09. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.22. 09. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.22. 09. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí.22. 09. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky.22. 09. 2017—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva.22. 09. 2017—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba.22. 09. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.22. 09. 2017—
Služby požičovní.22. 09. 2017—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu.22. 09. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí.22. 09. 2017—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť.22. 09. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla.22. 09. 2017—
Kuriérske služby.22. 09. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy.22. 09. 2017—
Výroba potravinárskych výrobkov.22. 09. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach.22. 09. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120585511: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120585511Obdobia daňových registráciíDIČ 2120585511: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120585511Obdobia daňových registráciíDIČ 2120585511: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120585511
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212058551110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −6 537 € a znížila tržby o ▼23 % na 6,4 tisíc eur.

Tržby

6 354 €

▼ 23,3 %

Výsledok hospodárenia

−6 537 €

▼ 107,9 %

Aktíva

452 165 €

▲ 26,9 %

Vlastné imanie

87 906 €

▼ 6,9 %

Zadlženosť

80,6 %

Hrubá marža

−102,9 %

Čistá marža

−102,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 21 949 €. 2019: tržby 13 284 €. 2020: tržby 12 249 €. 2021: tržby 8 288 €. 2022: tržby 6 354 €.25 tis.12,5 tis.021,9 tis.13,3 tis.12,2 tis.8,3 tis.6,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 21 949 €. 2019: tržby 13 284 €. 2020: tržby 12 249 €. 2021: tržby 8 288 €. 2022: tržby 6 354 €.25 tis.12,5 tis.021,9 tis.13,3 tis.12,2 tis.8,3 tis.6,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 21 949 €. 2019: tržby 13 284 €. 2020: tržby 12 249 €. 2021: tržby 8 288 €. 2022: tržby 6 354 €.25 tis.12,5 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 017 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 371 €. 2021: výsledok hospodárenia 82 384 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 537 €.100 tis.0−50 tis.+5 tis.−33,4 tis.−6,4 tis.+82,4 tis.−6,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 017 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 371 €. 2021: výsledok hospodárenia 82 384 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 537 €.100 tis.0−50 tis.+5 tis.−33,4 tis.−6,4 tis.+82,4 tis.−6,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 017 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 371 €. 2021: výsledok hospodárenia 82 384 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 537 €.100 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 249 012 €, vlastné imanie 11 875 €. 2019: aktíva 338 864 €, vlastné imanie 18 431 €. 2020: aktíva 328 993 €, vlastné imanie 12 060 €. 2021: aktíva 356 326 €, vlastné imanie 94 443 €. 2022: aktíva 452 165 €, vlastné imanie 87 906 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 249 012 €, vlastné imanie 11 875 €. 2019: aktíva 338 864 €, vlastné imanie 18 431 €. 2020: aktíva 328 993 €, vlastné imanie 12 060 €. 2021: aktíva 356 326 €, vlastné imanie 94 443 €. 2022: aktíva 452 165 €, vlastné imanie 87 906 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 249 012 €, vlastné imanie 11 875 €. 2019: aktíva 338 864 €, vlastné imanie 18 431 €. 2020: aktíva 328 993 €, vlastné imanie 12 060 €. 2021: aktíva 356 326 €, vlastné imanie 94 443 €. 2022: aktíva 452 165 €, vlastné imanie 87 906 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 240 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 034 €, finančné účty 6 338 €. 2019: dlhodobý majetok 336 757 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 €, finančné účty 1 980 €. 2020: dlhodobý majetok 328 228 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 €, finančné účty 474 €. 2021: dlhodobý majetok 204 280 €, zásoby 115 800 €, pohľadávky 337 €, finančné účty 35 909 €. 2022: dlhodobý majetok 198 823 €, zásoby 245 800 €, pohľadávky 26 066 €, finančné účty −18 524 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 240 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 034 €, finančné účty 6 338 €. 2019: dlhodobý majetok 336 757 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 €, finančné účty 1 980 €. 2020: dlhodobý majetok 328 228 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 €, finančné účty 474 €. 2021: dlhodobý majetok 204 280 €, zásoby 115 800 €, pohľadávky 337 €, finančné účty 35 909 €. 2022: dlhodobý majetok 198 823 €, zásoby 245 800 €, pohľadávky 26 066 €, finančné účty −18 524 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 240 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 034 €, finančné účty 6 338 €. 2019: dlhodobý majetok 336 757 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 €, finančné účty 1 980 €. 2020: dlhodobý majetok 328 228 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 €, finančné účty 474 €. 2021: dlhodobý majetok 204 280 €, zásoby 115 800 €, pohľadávky 337 €, finančné účty 35 909 €. 2022: dlhodobý majetok 198 823 €, zásoby 245 800 €, pohľadávky 26 066 €, finančné účty −18 524 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 11 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 137 €. 2019: vlastné imanie 18 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 320 433 €. 2020: vlastné imanie 12 060 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 316 933 €. 2021: vlastné imanie 94 443 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 261 883 €. 2022: vlastné imanie 87 906 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 364 259 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 11 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 137 €. 2019: vlastné imanie 18 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 320 433 €. 2020: vlastné imanie 12 060 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 316 933 €. 2021: vlastné imanie 94 443 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 261 883 €. 2022: vlastné imanie 87 906 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 364 259 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 11 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 137 €. 2019: vlastné imanie 18 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 320 433 €. 2020: vlastné imanie 12 060 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 316 933 €. 2021: vlastné imanie 94 443 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 261 883 €. 2022: vlastné imanie 87 906 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 364 259 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 389 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 19 227 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.01,4 tis.0019,2 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 389 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 19 227 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.01,4 tis.0019,2 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 389 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 19 227 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby21,9 tis.13,3 tis.12,2 tis.8,3 tis.6,4 tis.
Výsledok hospodárenia5 tis.−33,4 tis.−6,4 tis.82,4 tis.−6,5 tis.
Aktíva249 tis.338,9 tis.329 tis.356,3 tis.452,2 tis.
Vlastné imanie11,9 tis.18,4 tis.12,1 tis.94,4 tis.87,9 tis.
Daň z príjmu1,4 tis.0019,2 tis.0
Zadlženosť95,2 %94,6 %96,3 %73,5 %80,6 %

aj 2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
6,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,5 tis.
Aktíva
452,2 tis.
Vlastné imanie
87,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,6 %

2021

Tržby
8,3 tis.
Výsledok hospodárenia
82,4 tis.
Aktíva
356,3 tis.
Vlastné imanie
94,4 tis.
Daň z príjmu
19,2 tis.
Zadlženosť
73,5 %

2020

Tržby
12,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,4 tis.
Aktíva
329 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,3 %

2019

Tržby
13,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−33,4 tis.
Aktíva
338,9 tis.
Vlastné imanie
18,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,6 %

2018

Tržby
21,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
249 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
95,2 %

aj 2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API